چاپ کد خبر: 113931
19 خرداد 1402

خبر ازدواج جنجالی محمدرضا گلزار با عکس و فیلم تایید شد

محمدرضا گلزار در چند روز گذشته به دلیل خبر ازدواجش در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده است.

خبر جنجالی ازدواج محمدرضا گلزار تایید شد +عکس و فیلم

ابتدا یک تصویر ویدئویی پخش شد که محمدرضا گلزار همراه با یک خانم سوار ماشین می‌شدند، اگرچه چهره خانم در این ویدئو زیاد مشخص نبود اما در فضای مجازی این ویدئو با عنوان عقد محمدرضا گلزار پخش شد و با توجه به لباس عرفی خانم (برای مراسم عقد) این شایعه را قوت بخشید که گلزار و عروس خانم بعد از عقد از محضر بیرون آمده و سوار ماشین شده‌اند.

همزمان با پخش این ویدئو محمدرضا گلزار بدون هیچ توضیحی یک عکس در استوری اینستاگرامش منتشر کرد که کت و شلوار مشکی و پاپیون پوشیده است. که به عنوان لباس دامادی گلزار در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

تایید ازدواج محمد رضا گلزار


بعد از تقریبا ۲۴ ساعت از این اتفاق دفتر عقد «ازدواج طلایی» در صفحه اینستاگرامش با انتشار عکسی از گلزار و عاقد آن (آقای طلایی) این ازدواج را به محمدرضا گلزار تبریک گفت. این تبریک و عکس دفترخانه و شخص عاقد مهر تاییدی بر ازدواج محمدرضا گلزار شد.

سلفی پسر عاقد
با توجه به این که در عکس‌ها خود گلزار هم تگ شده است پس جای هیچ شکی وجود باقی نماند که گلزار ازدواج کرده است.

پسر عاقد (پارسا طلایی) هم با انتشار یک سلفی از خودش با گلزار اشاره کرد که باعث افتخار است که این مراسم را برگزار کرده است.

سفره عقد محمدرضا گلزار
دختر عاقد (پریسا طلایی)  هم با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خودش و تگ کردن اسم محمدرضا گلزار از سفره عقد این مراسم رونمایی کرد.

سابقه آقای طلایی و خانواده گلزار


این اولین مراسم عقد خانواده گلزار نیست که در دفتر ازدواج طلایی برگزار شده است، آقای طلایی در شهریور ۱۳۹۸ هم مراسم عقد برادر محمدرضا گلزار را برگزار کرده بود.

بازیگری آقای طلایی

آقای طلایی (عاقد) در صحنه‌ای از سریال پدر

عاقد در میان اهالی سینما و تلویزیون هم چهره شناخته شده‌ای است و آقای طلایی در بسیاری از فیلم و سریال‌ها هم هم خودش به عنوان عاقد حضور داشته است و هم از دفتر کارش به عنوان لوکیشن استفاده شده است.”عصرایران”

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

زری جمعه , ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۸

ای بابا خدا میدونه چند تا طلاق داده

ایران جمعه , ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰

بالاخره بعداز ۲۵ بار ازدواج و چند .. مجبور شد ازدواجش رو علنی کنه ؟؟
از … هم تصویر بزاره ببینیم !!
از اون… های دیگه و فرزندان شون هم تصویر بذاره ببینیم !!
آقای به ظاهر همیشه مجرد تنهایی عاشق این و آن !!!

آخرین اخبار