• 26 / اردیبهشت 1402 / 8:43
 • شناسه خبر : 111822

خبر تلگرافی|یک پزشک جراح در شیراز جریمه شد

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: یک پزشک متخلف در شیراز به علت دریافت وجه اضافه بابت یک عمل جراحی چهار میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال جریمه شد.

یک پزشک جراح در شیراز جریمه شد/ اسمش را اعلام کنید!
غلامرضا سالاری با تشریح جزییات این پرونده گفت: با بررسی شعبه پنجم تعزیرات حکومتی شیراز، مشخص شد که این پزشک متخلف اقدام به دریافت وجه اضافی در یک عمل جراحی کرده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: پس از رسیدگی‌های شعبه و با نظر کارشناسان کمیسیون ماده ۱۱ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، این پزشک متخلف محکوم به پرداخت جریمه، توبیخ کتبی و درج در پرونده شد.

او، نسبت به عواقب دریافت هرگونه وجه اضافه از بیماران توسط مراکز درمانی و پزشکان افزود: شهروندان استان در صورت مشاهده چنین تخلفی مراتب را به دانشگاه علوم پزشکی و یا از طریق سامانه ۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی گزارش دهند.

در این خبرهیچ اشاره ای به مشخصات پزشک سودجو ، نوع تخصص ، بیمارستان یا مرکز درمانی و میزان جریمه نشده است.

بیشتر بخوانید:

اطلاعیه قطعی آب در برخی از مناطق شهر شیراز
۱۲ افغانی تصادفاً به شیراز نرسیدند !
مکانیک متقلب خودرو در شیراز نقره داغ شد

ثبت دیدگاه

 • بنده ی خدا

  تاریخ : ۲۶ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  چی برمیگرده به مردم بدبخت همه دکترا شدن کاسب وهی به هم پاس بدهند ونون تو کاسه هم بزارند وبعد هم برن تو خونه های کانادا شون با یه قرون دو زار مردم بدبخت ایران خوش گذرونی کنند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  من یک پزشک عمومی هستم ویزیت یک شخص با بیمه حدود ده هزار تومان است معادل یک پفک و پزشک نمی تواند ریالی حق ویزیت را بالا ببرد ولی یک دلال سیکل امروز خانه را می خرد ۲۰۰ ملیون فردا می فروشد دو ملیارد ماه بعد می فروشد ۴ ملیارد جریمه هم نمی شود مالیات هم نمی دهد من پزشک که شب از خواب می زنم برای تامین اجاره شب ها بیمار با حق ویزیت معادل پفک را احیا می کنم باید مالیات حق الزحمه شب بیداری را بدهم ولی چون مدیران و دولتمردان خودشان صاحب املاک فراوان هستند افزایش نجومی قیمت خانه و اجاره آزاد است مالیات هم نمی دهند شب و روز از تخلف پزشکانی بگویید که ویزیتشان پفکی است و بی خانمان هستند


 • بهنام

  تاریخ : ۲۶ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  یک میوه فروش تو شهر ما مرودشت هست از مردم پول اضافی می گیره کسی هم کاری بهش نداره اصلا مرودشت تعزیرات نداره