چاپ کد خبر: 140308
26 فروردین 1403

خبر جدید در مورد جایزه تحویل گندم که ناخواسته اعلام می‌شود

رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: بنابر مذاکرات صورت گرفته پیش بینی می‌شود که جایزه تحویل گندم پایان فروردین اعلام شود.
جایزه گندم

به گزارش اول فارس ، عطااللّه هاشمی  گفت: بنابر آمار از ابتدای فصل برداشت تاکنون ۸۰ هزار تن گندم خرید تضمینی شده است.

به گفته او، هم اکنون گندم از استان های بوشهر، سیستان و بلوچستان، خوزستان، جنوب فارس، جنوب ایلام و جنوب کرمان در حال برداشت است.

هاشمی ادامه داد: با توجه به بارش های اخیر و پراکنش بارندگی پیش بینی می شود که تولید گندم به ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تن برسد.

رئیس بنیاد ملی گندمکاران افزود: بر اساس مذاکرات صورت گرفته برآورد می شود که جایزه ۲ هزار تومانی گندم تا پایان فروردین اعلام شود.

به گفته او، هم اکنون دلالان به امر خرید گندم ورود کردند که در صورت اعلام جایزه گندم نگرانی از هدررفت گندم تولیدی وجود ندارد.

هاشمی گفت: با توجه به شرایط جوی و شیوع آفت سن گندم به کشاورزان توصیه می شود که مبارزه به موقع آفات را در دستور کار قرار دهند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

سعید سه شنبه , ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۰

متاسفانه وزیر کشاورزی ایران درس کشاورزی را نخوانده ومعلوم نیست رشته تحصیلیش چیه اگه رشته ش کشاورزی بود میفهمید که کشاورز چی میکشه وچه بسرش میاد از قدیم گفتن کسی که دستش به کاری نسوخت
نه داند خرید ونه داند فروخت باید جای ایشون رو با ضرقامی عوض کنند سرکشی کنه به توالت های تو جاده

یعقوب دوشنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۶

سلام خدمت کشاورز محترم و زحمت کش و بدبخت..بقران گندم نکارید به خرجش نمیخوره کیلو پنجاه بخرن به خرجش نمیخوره..کشت ماری کنین کشت یه چیز دیگه کنین.

یعقوب دوشنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۳

سلام به کشاورز زحمت کش و بدبخت و همیشه گدا…با این زحمت و خرج گرون گندم کیلو پنجاه هم بشه نمی ارزه…بخدا ماری کشت کنین.برید دور یه حاصل دیگه ناموسن خرجش در نمیاره..

علی دوشنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۷:۰۸

ای وزیر … به سر کشاورز دست پینه چه مسخره بازی در میاری می خواهی گندم نکارند دو هکتار آفتاب گردان بکار در آمدنش از بیست هکتار گندم بیشتر هست بیا محاسبه کن بد قیمت بده

محمدحسن نادی دوشنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰:۴۲

۵۰هکتارگندم بذری کاشتم .حرام حرام حرام توبه توبه توبه.اقای دولت دوسال تونستی سرمردم کلاه بذاری .خداشاهده والله سال جدیدتولیدگندم به نصف میرسه

جمشید یکشنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۹

از الان به فکر واردات گندم باسن دولت با این قیمت به دامداران میدن چون یک کیلو یونجه ۲۵ هزار تومانی قیمت گندم بااین تورم ۴۰ هزار تومان باید باشه

سید عارف یکشنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۸

به مرگ گرفته که به تب راضی شوند کشاورزان مظلوم. هیچ ۲ و پایداری در تولید گندم با این طرز تفکر شما به تولید گندم صورت نخواهد گرفت. در بدترین حالت ممکن گندم را کمتر از ۲۵ تومان نباید قیمت میزدید.

آخرین اخبار