• 05 / اسفند 1401 / 19:46
  • شناسه خبر : 105082

خبر خوش عرضه چند صد هزار خودرو در روزهای پیش رو بدون قرعه کشی

ثبت نام خودرو

 

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در هفته پیش رو بزرگ‌ترین طرح فروش خودرو را در سامانه یکپارچه فروش خودرو بدون قرعه کشی خواهیم داشت که چند صد هزار دستگاه خودرو را در معرض فروش قرار خواهیم داد.

به گزارش اول فارس ، امید قالیباف گفت: تا پایان امسال، یعنی اسفندماه دیگر قرعه کشی خودرو نخواهیم داشت علت آن هم در رشد جهش وار تولید خودرو باید جستجو کرد.

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: در بهمن ماه ۱۳۱ هزار دستگاه خودرو تولید شد و تا پایان سال تولید به یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو خواهد رسید که این عرضه و تولید می‌تواند قرعه کشی را حذف کند.

وی گفت: در هفته پیش رو بزرگ‌ترین طرح فروش خودرو را در سامانه یکپارچه فروش خودرو بدون قرعه کشی خواهیم داشت که چند صد هزار دستگاه خودرو را در معرض فروش قرار خواهیم داد.


شنبه ۶ اسفند ساعت ۱۲ ظهر ؛ ثبت نام خودرو های وارداتی

امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت در توئیتر خود نوشت: متقاضیان خودروهای وارداتی شنبه ۶ اسفند ماه از ساعت ۱۲ به سامانه یکپارجه تخصیص خودرو مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش ، امید قالیباف در توئیتر خود نوشت: متقاضیان خودروهای وارداتی شنبه ۶ اسفند ماه از ساعت ۱۲ به سامانه یکپارجه تخصیص خودرو به آدرسsaleauto.ir مراجعه و طبق شرایطی که در درگاه وزارت صمتshatanews.ir ذکر شده ثبت نام کنند.

زمان ثبت نام اولویت محسوب نمی‌شود.

فال حافظ امروز ۶ اسفند با تفسیری دقیق و زیبا/مرا مهر سیه چشمان ز سر بیرون نخواهد شد

بیشتر بخوانید:

آقای میرسلیم! قرار است ۱۰۰۰ سال عمر کنیم که حالا ۵۰ سالش را هم بتوانیم بی خیال شویم؟!
اعلام مشخصات جدید خودرو شاهین اتوماتیک
فوری: ادامه ثبت‌نام طرح یکپارچه عرضه خودرو در ۷ و ۸ فروردین

ثبت دیدگاه