چاپ کد خبر: 138244
8 فروردین 1403

خبر معاون استاندار از موفقیت چشمگیر طرح تنظیم بازار میوه ایام عید استان فارس

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس از موفقیت قابل توجه توزیع میوه در طرح تنظیم بازار استان فارس خبر داد.

خبر معاون استاندار از موفقیت چشمگیر طرح تنظیم بازار میوه شب عید استان فارس

به گزارش اول فارس، حسن شیخ نیا گفت:  تمام تلاش ستاد تنظیم بازار استان فارس با مدیریت استاندار و معاونت امور اقتصادی استانداری در توزیع میوه طرح تنظیم بازار در راستای رضایت مردم و جلوگیری از افزایش قیمت ها بود که نتایج طرح نشان داد مردم ضمن استقبال از میوه این طرح، شاهد کاهش قیمت ها در بازار بودند.

وی ادامه داد:  توزیع میوه طرح تنظیم بازار از ٢۶اسفندماه آغاز شد و همچنان ادامه دارد که در این ایام حدود ۹۰۰  تُن سیب و پرتقال توزیع شده که دارای کیفیتی مطلوب بود و اغلب مصرف کنندگان از کیفیت میوه ها رضایت داشتند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس اظهار داشت: میوه طرح تنظیم بازار توسط سازمان و اتحادیه تعاون روستایی استان فارس تامین شده و در اجرای این طرح هیچ‌گونه یارانه دولتی صرف نشده، همچنین ضایعات اجرای این طرح نزدیک به صفر بوده است.

وی خاطر نشان کرد:   تکریم مردم در توزیع میوه طرح تنظیم بازار مورد توجه قرار دارد که در همین راستا شماره‌های تماس درج شده بر روی بنرها جهت ارتباط مستقیم با سازمان های متولی یک اقدام موثر برای دریافت نظرات مردم بود که رضایت مردم را نیز به‌دنبال داشت.

وی اضافه کرد:  از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده و عرضه هرگونه میوه بی کیفیت با شماره تلفن های ۱۲۴  تماس حاصل نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

کانال اخبار فوری و بدون سانسور ، کانال اخبار فارسی ، خبر فوری خبر حوادث

 کانال تلگرام|کانال واتساپ| کانال ایتا|کانال سروش|کانال روبیکا|کانال بله


زندگی نامه « داریوش بزرگ » که تخت جمشید « پایتخت جدید هخامنشیان» را ساخت

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

سید اسماعیل سبحانی چهارشنبه , ۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۷:۵۲

در بسیاری از مناطق شهر شیراز توزیعی انجام نشد . مدیران ما هم فقط از خودشان تعریف میکنند

آخرین اخبار