• 20 / مهر 1399 / 13:46
 • شناسه خبر : 36376

خرید اینترنتی لوازم خانگی بازنشستگان و مستمری بگیران کشوری آغاز شد

آغاز خرید اینترنتی لوازم خانگی بازنشستگان کشوری

به گزارش  اول فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، بسته هفتم طرح یاری از امروز (یکشنبه ۲۰ مهر) با ارائه تسهیلات ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی برای خرید لوازم خانگی آغاز شده است و بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و در قسمت طرح یاری (مستطیل آبی رنگ) «بسته هفتم: خرید قسطی لوازم خانگی ایرانی» را انتخاب کنند و با ورود به فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی انتخاب به صورت اینترنتی از این تسهیلات استفاده کنند.
در بسته هفتم طرح یاری، برای هر یک از بازنشستگان، اعتبار مشخصی (بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان) برای خرید لوازم خانگی در نظر گرفته شده است. این اعتبار بر اساس خالص دریافتی حقوق ماهانه محاسبه شده می‌شود. در هر خرید، ۲ درصد از بهای کالا به صورت نقدی (صرفا از طریق سپهر کارت بانک صادرات بازنشسته مشمول) دریافت می‌شود و ۹۸ درصد باقیمانده با سود ۱۰ درصد در ۶۰ قسط مساوی (پنج ساله) از حقوق شخص به صورت ماهانه کسر خواهد شد.
براساس این گزارش، در صورتی که بهای کالا یا کالا‌های انتخابی، بیش از سقف اعتبار در نظر گرفته شده باشد، مبلغ اضافه بر اعتبار باید به صورت نقدی پرداخت شود. بدیهی است که استفاده از اعتبار در نظر گرفته شده، کاملا اختیاری است و بازنشستگان می‌توانند در صورت تمایل در یک یا چند نوبت از این اعتبار استفاده کنند.
خرید لوازم خانگی صرفا از طریق فروشگاه اینترنتی گروه انتخاب به نشانی www.entekhabino.com انجام می‌شود و کالای خریداری شده درب منزل به خریدار تحویل داده خواهد شد. هزینه حمل و نقل تا درب منزل برعهده گروه صنعتی و از درب منزل تا داخل آپارتمان برعهده خریدار است.
استفاده از بسته هفتم طرح یاری از امروز (یکشنبه ۲۰ مهرماه) آغاز شده است و تا شهریور سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

عضو کانال اول فارس در واتساپ شوید

بیشتر بخوانید:

شرایط و نحوه خرید اعتباری و اقساطی کالا توسط بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی
اگر قصد خرید طلا و جواهر قسطی اینترنتی دارید بخوانید !
خبر جدید نحوه پرداخت حقوق و کسورات بازنشستگان و وظیفه بگیران

ثبت دیدگاه

 • اسماعیل

  تاریخ : ۲۰ - مهر - ۱۳۹۹

  سلام همین مقدار که میشه لوازم خرید بریزن به حساب هر کس به عنوان وام تا مشکلی حل شود


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۲ - مهر - ۱۳۹۹

  متاسفانه تنوع نداره فقط برند اسنوا هست همون هم همه کالاهای گفته شده موجود نیست


 • زهرا مجیدی فراهانی

  تاریخ : ۳۰ - بهمن - ۱۳۹۹

  با سلام از انجا که بنده سالهای زیادی تحت حمایت پدر خدابیامرز هستم و جدیدا چند ساله خواهرم هم همسرش فوت شده حقوقم نصف شده و چون کمک دیگری در زندگی ندارم خواستار برقراری تحت