• 25 / اردیبهشت 1402 / 11:11
  • شناسه خبر : 111717

خواستگار کینه توز آبروی دختر شیرازی را برد

خواستگار کینه‌ای در اقدامی تلخ وقتی جواب رد از دختر جوان شنید تصاویر شخصی او را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ امیر حسین سلیمانی رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: در پی مراجعه خانمی ۱۸ساله با ارائه مرجوعه قضایی به این پلیس که مدعی بود فردی ناشناس با دسترسی پیدا کردن به تصاویر و اطلاعات شخصی وی در فضای مجازی و با انتشار تصاویر شخصی‌اش به همراه مطالب کذب در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام برای اقوام و آشنایان، قصد بدنام کردن وی را دارد، رسیدگى به این پرونده ‌به ‌صورت ویژه در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

وی گفت: پرونده اولیه با هماهنگی مرجع قضایی تشکیل و با جمع‌آوری مدارک و مستندات توسط کارشناسان پلیس فتا، سرانجام متهم مورد شناسایی قرار گرفت و به این پلیس احضار شد.

رئیس پلیس فتا استان با اشاره به اینکه متهم خواستگار سابق دختر جوان بوده است، گفت: وی در ابتدا منکر ارتکاب جرم شد ولی پس از مواجهه با مدارک و مستندات احصا شده توسط کارشناسان به ‌ناچار لب به اعتراف گشود و دلیل اقدام خود را شنیدن جواب رد از شاکیه، عنوان کرد.

رئیس پلیس فتا استان فارس افزود: برابر قانون هرگونه توهین، اهانت و یا پخش تصاویر شخصی افراد در فضای مجازی جرم محسوب شده و عواقب جبران ناپذیری برای فرد به همراه دارد؛ لذا رعایت اخلاق در فضای سایبر و به خصوص شبکه‌های اجتماعی امری مهم محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه