• 02 / اسفند 1401 / 16:58
 • شناسه خبر : 104871

خودکشی ۶ عضو یک خانواده در پی مزاحمت‌ ناموسی پرایدسوار مرموز

تحقیقات بیشتر با صدور دستور قضایی از سوی قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد (ویژه پرونده های جنایی) برای ریشه یابی این حادثه تلخ و شناسایی مرد مرموز ادامه دارد.

به گزارش اول فارس به نقل ازخراسان ، اعضای این خانواده در پی ایجاد مزاحمت‌های ناموسی یک پرایدسوار مرموز در حالی با مصرف تعداد زیادی قرص خودکشی کرده‌اند که ۲ روز قبل از آن نیز پسر جوان خانواده با همین انگیزه خودکشی کرده بود.
به دنبال خودکشی یک پسر جوان که ۳ روز قبل در مشهد رخ داد، ۵ عضو دیگر خانواده وی نیز روز گذشته به خودکشی اقدام کردند که ۴ تن از آنان جان باختند و ۲ تن دیگر در حالی با حال وخیم به مرکز درمانی منتقل شدند که در دست نوشته باقی مانده از اعضای این خانواده، مزاحمت‌های ناموسی یک مرد مرموز مورد توجه قرار گرفته است.
صبح روز گذشته، قاضی ویژه قتل عمد مشهد با دریافت گزارشی تکان دهنده از مرگ تلخ اعضای یک خانواده در خیابان شهید سلامی، بی‌درنگ عازم منزل مذکور شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بررسی های تخصصی و قضایی دکتر صادق صفری بیانگر آن بود که دو دختر جوان به همراه مادرشان روی رختخواب های پهن شده بر کف پذیرایی جان باخته ودختر و پسر جوان دیگر نیز توسط امدادگران به مرکز درمانی انتقال یافته اند.
در همین حال واکاوی ماجرا با دست نوشته ای که روی تلویزیون منزل قرار داشت وارد مرحله جدیدی شد به طوری که محتویات دست نوشته مذکور نشان می داد، اعضای خانواده در پی ایجاد مزاحمت‌های ناموسی یک پرایدسوار مرموز در حالی با مصرف تعداد زیادی قرص خودکشی کرده‌اند که ۲ روز قبل از آن نیز پسر جوان خانواده با همین انگیزه خودکشی کرده بود.
گزارش روزنامه خراسان حاکی است، تحقیقات بیشتر با صدور دستور قضایی از سوی قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد (ویژه پرونده های جنایی) برای ریشه یابی این حادثه تلخ و شناسایی مرد مرموز ادامه دارد

بیشتر بخوانید:

پیش بینی آب وهوا و بارش باران در شهرستانهای فارس تا ۱۳ فروردین
نمایی عتیقه از شهر شیراز و دروازه قرآن در دوره قاجار+عکس
پیش بینی وضعیت بارندگی و آب وهوای شهرستان های فارس تا ۶ فروردین

ثبت دیدگاه

 • بیطرف

  تاریخ : ۲ - اسفند - ۱۴۰۱

  من حدود ۴ سال است که مطالب نشرداده شده در این کانال را می‌خوانم چیزی که نظرم را جلب کرده فساد وفحشا در شهر آستان قدس می‌باشد جایی که از نظر اعتقادات مذهبی و دینی باید سرآمد شهرهای دیگر باشد اما انگار در..ومنکرات و…. است!!!! از خانه‌ای آنچنان برای سرویس دادن به اعراب تا……..بسیار تعجب برانگیز ومایه خجالت وشرمندگی برای حکومت است؟!!


 • قشقایی

  تاریخ : ۲ - اسفند - ۱۴۰۱

  خیلی مشکوکه داستان
  مگه میشه بخاطر مزاحمت ،همه اعضا یک خانواده خودکشی کنن؟؟؟


 • امید

  تاریخ : ۳ - اسفند - ۱۴۰۱

  یعنی توی کل این خانواده یه آدم عاقل وجود نداشت