چاپ کد خبر: 73650
13 بهمن 1400

شیک پوش‌ترین بازیگران سینمای ایران در جشنواره فجر

در دومین روز از جشنواره فیلم فجر، فیلم‌های علف‌زار و شادروان به اکران درآمدند. عوامل این دو فیلم با استایل‌های زیبای خود در فوتوکال و نشست خبری این فیلم‌ها حضور یافتند.

چی‌ بپوشم: در دومین روز از جشنواره فیلم فجر، فیلم‌های علف‌زار و شادروان به اکران درآمدند. عوامل این دو فیلم با استایل‌های زیبای خود در فوتوکال و نشست خبری این فیلم‌ها حضور یافتند. تهیه‌کنندگی فیلم علف‌زار برعهده بهرام رادان بوده و بازیگرانی از جمله سارا بهرامی، پژمان جمشیدی، ستاره پسیانی و ترلان پروانه در آن ایفای نقش کرده‌اند. در فیلم شادروان نیز بازیگرانی از جمله نازنین بیاتی، رویا تیموریان، بهرنگ علوی و گلاره عباسی حضور دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی استایل بازیگران در دومین روز جشنواره فیلم فجر بپردازیم:

سارا بهرامی

سارا بهرامی را می‌توانیم یکی از خوشپوش‌ترین بازیگران زن سینمای ایران بدانیم. او در مراسم مختلف سعی کرده نشان دهد که خاص و منحصر به فرد بودن را ترجیح می‌دهد. او در دومین روز جشنواره فیلم فجر پالتویی قرمز رنگ را با شلوار مشکی پلیسه‌ای جذابی ست کرده بود.

ست قرمز و مشکی از زمان قدیم محبوبیت زیادی داشته و سارا بهرامی هم به این ست رنگی پرطرفدار بی‌توجه نبوده است. به جز پالتوی قرمز او، تمام عناصر به کار گرفته شده در استایلش مشکی‌رنگ هستند.

نکته دیگر در رابطه با سارا بهرامی در دومین روز جشنواره، تغییر چهره او بوده که به شدت خبرساز شده و هنوز نمی‌دانیم این تغییر چهره ناشی از تغییر شکل میکاپ او بوده یا سارا بهرامی هم به سراغ عمل‌های جراحی رفته است.


ستاره پسیانی

حتی اگر نپذیرید هم او یکی از بازیگران خوش‌استایل سینمای ماست. ستاره پسیانی به خوبی اندامش را می‌شناسد و متناسب با آن لباس می‌پوشد. او در دومین روز جشنواره فیلم فجر، یک بلیز و شلوار مخمل را انتخاب کرده و آن را با پالتویی نسبتا پرنقش و نگار ست کرده بود. پارچه مخمل انتخاب مناسبی برای فصول سر سال به حساب می‌آید و ستاره پسیانی رنگ مشکی مخمل را به خوبی با رنگ طوسی پالتویش ست کرده است. شال و کیف و کفش او تناژ زیتونی‌رنگ دارند و سعی کرده با به کار بردن این رنگ در استایلش، خنثی بودن رنگ طوسی و مشکی را تا حد زیادی از بین ببرد.


ترلان پروانه

ترلان پروانه در دومین روز از جشنواره فیلم فجر، نسبت به استایل‌هایی که اخیرا از او دیده‌ایم، ساده‌تر به نظر می‌آید.

البته خزهای روی یقه و آستین پالتوی ترلان پروانه، سادگی را تا حدی از استایل او دور کرده‌اند، اما انتخاب شلوار، شال و کیف و کفش در نهایت سادگی بوده است.


بهرام رادان

کمتر پیش می‌آید که بهرام رادان را با استایل منحصر به فرد و خاصی روی فرش قرمزها یا مراسم مختلف ببینید. ترجیح او معمولا کت و شلوارهای ساده است. او در مراسم اکران فیلمی که تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارد، مثل همیشه ساده و اینبار طوسی رنگ را انتخاب کرده بود. ست شدن رنگ طوسی با پیراهن مشکی جذابیت استایل را بیشتر می‌کرد، اما باید بپذیریم که بهرام رادان هر طوری هم لباس بپوشد باز یکی از جذاب‌ترین بازیگران سینمای ایران به حساب می‌آید و به هرحال چیزی از چهره فتوژنیک او کم نمی‌کند.


پژمان جمشیدی

آقای فوتبالیستی که چند سالیست ثابت کرده در زمینه بازیگری هم حرف‌هایی برای گفتن دارد، در مراسم مختلف نیز نشان داده که می‌تواند یک بازیگر بسیار خوشتیپ هم باشد. او در دومین روز جشنواره، برخلاف بهرام رادان، استایلی کژوال را ترجیح داده بود. طبیعتا انتخاب کاپشن متناسب با فصل انجام شده بود و شلوار خاکستری نیز با کاپشن مشکی او همخوانی داشت.


نازنین بیاتی

نازنین بیاتی در فتوکال و نشست خبری فیلم شادروان، استایل خاص و جلب توجه‌کننده‌ای را انتخاب کرده بود. او پیراهن و شلوار ساده مشکی رنگی را انتخاب کرده بود، اما سادگی این پیراهن و شلوار را با رویه‌ای کار شده جبران کرده بود.

دو پارچه از جنس‌ها و سبک‌های مختلف روی این رویه یا شنل، کار شده بودند. اولی پارچه سنتی قرمزرنگ، که شبیه به پارچه‌های ترکمن بود، و دیگری پارچه چرم، که استایل او را از سنتی بودن دور میکرد. نیم‌بوت‌های سوزن‌دوزی‌شده نازنین بیاتی با لباس او همخوانی داشت و او را جذاب‌تر می‌کرد.


بهرنگ علوی

بهرنگ علوی، از دیگر بازیگران فیلم شادروان، در دومین روز جشنواره، پالتویی شتری‌رنگ را انتخاب کرده بود. به کار بردن شال گردن در استایل و طرح‌های آن سبب گشته که استایل از سادگی دور شود.

دو رنگ به کار گرفته شده در شال گردن با پیراهن و پالتوی بهرنگ علوی همخوانی دارند. قد پالتو سبب شده که این بازیگر قدبلندتر دیده شود و همچنین استفاده از کیف، استایل او را کمی رسمی‌تر کرده است.


سینا مهراد

او را معمولا با استایل‌های کژوال می‌بینید و کمتر پیش می‌آید که این بازیگر استایل رسمی داشته باشد. او در این مراسم کاپشنی زیتونی‌رنگ را انتخاب کرده و آن را با پلیور و شلوار مشکی ست کرده بود. شاید انتخاب استایل کاملا متناسب با مدل موهای جدید این بازیگر انجام شده بود، ولی از نظر ما استایل او می‌توانست کمی رسمی‌تر باشد.


گلاره عباسی

انتخاب گلاره عباسی هم پارچه مخمل بود. او در دومین روز جشنواره، شلواری گشاد، که او را رسمی‌تر نشان میداد، را با سارافونی از جنس مخمل ست کرده بود. آستین‌های پیراهن او به رنگ سفید بودند که در قسمت سر آستین‌ها نیز از پارچه مخما، اما اینبار به رنگ زرشکی استفاده شده بود. سه رنگ سفید و مشکی و قرمز همخوانی بسیار خوبی در استایل گلاره عباسی به وجود آورده بودند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ایرونی پنجشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۳:۴۰

آقوی گلم یه سر بزن به چندتا از پاتوق‌های … شیراز خودمون ،بزنم به تخته،دیگه اینا به چشمت نمیاد اگر دنبال خوشتپ و خوشکل میگردی برای عکس،،این بازیگر ها یکیشون فقط رنگ و رو داره اونم که بچه شهرمون ترلان خانمه،،

آخرین اخبار