چاپ کد خبر: 124692
7 آبان 1402

شانس آوردیم طلا روی هورمون های جنسی مردان اثر منفی دارد والا اوضاع داغان می شد

یشنهاد می شود به جای طلا، فلز دیگری مثل آهن را علم کنیم و با معرفی خواص جدید درمانی و زیبایی فلز نورسیده توی سر طلا بکوبیم. فقط خانم ها باید قول بدهند با این رویکرد جدید در مصرف آهن صرفه جویی کنند.

خیلی شانس آوردیم طلا روی هورمون های جنسی مردان اثر منفی دارد

وحید حاج سعیدی فعال حوزه رسانه و اجتماع با ارسال یاداشتی برای اول فارس نوشت:

لوس ترین طلای سال! این که خلق الله یا حتی دانشمندان دایم از یک فلز خاص تعریف کنند و به بقیه فلزات بی توجهی کنند کار درستی نیست و نتیجه اش جفتک چارکش انداختن و رَم کردن فلز مورد نظر می شود.

فی المثل در این که طلا فلزی زیبایی است و از نظر جدول تناوبی عناصر به صورت یک فلز سنگین و نجیب طبقه بندی شده ( و جزو فلزات جلف و بی جنبه نیست) شکی نیست. شاید به همین علت طلا در تجارت، مهمترین فلز در میان فلزات گرانبها تلقی می شود ؛ ولی این نباید باعث غفلت ما از سایر فلزات شود. چرا که در سال های اخیر طلا یکی از لوس ترین سال های خودش را پشت سر گذاشت و گوشش به حرف هیچ کس حتی رئیس بانک مرکزی و نرخ معمول طلای جهانی نبود و تند و تند بالا و پائین می کشید و هر کاری کردند که لااقل کمی دست از حرکات موزون و نوسان ، بر دارد نشد که نشد. تا جایی که مجبور شدند سکه های گرمی و میلی گرمی هم تولید کنند و حتی زمزمه تولید آمپول و محلول طلا! هم شنیده شد ولی باز هم طلا سر به زیر نشد و بازار سیاه این سکه های گرمی هم در گوشه و کنار شهر رویت می شود.

البته علاقه وافر بانوان و حتی جماعت ذکور به طلا در این تغییر واحد اندازه گیری و فروش طلا بی تاثیر نیست. در گذشته طلا مثل خرما و آلو به صورت طبقی خرید و فروش می شد : « ز علوم گذشتگان ورقی نزد ایشان به از طلا طبقی » ولی رغبت مردم به داشتن طلا به جای علوم گذشتگان و لی لی به لالای طلا گذاشتن باعث شده که طلا دیگر مثل گذشته سر به زیر نباشد و سری در بین سرها پیدا کند و مثل زعفران گرمی و مثقالی به فروش برسد.

تازه شانس آوردیم طلا روی هورمون های جنسی و گلبول های بدن مردان اثرات منفی دارد وگرنه با این استقبالی که برخی از جماعت ذکور از لوازم آرایشی و آلایشی دارند، معلوم نبود اگر طلا برای مردان مفید بود چه شیر تو شیری می شد. علی ای حال به منظور کم کردن روی طلا و آچمز کردن نوسانات طلا پیشنهاد می گردد با تغییر ذائقه تجملاتی مردم غائله نوسانات بازار طلا را بخوابانیم. همانگونه در جریان هستید در سال های اخیر با برنامه های مختلف صدا و سیما و سایر نهاد ها، ذائقه سرمایه گذاری، ترافیکی، غذایی، فرهنگی، گفتاری و رسانه ای مردم تغییر کرده است. مثلاً به جای استفاده از خودروی شخصی از مترو استفاده می کنند یا به جای مصرف فست فود ها ، مصرف آبگوشت بزباش و آش رشته رشد چشمگیری و به جای خواندن روزنامه و مجله از صبح تا شب در فضای مجازی فر می خورند.

بخوانید:

چگونه باید خواب‌های خود را تعبیر و تفسیر کنیم؟

نشانه های علاقه زن شوهردار به مرد دیگر چیست؟

۱۴ تکنیک طلایی برای رفع ناامیدی که تو این دور و زمونه باید بدانیم

بر همین پیوست، پیشنهاد می شود به جای طلا، فلز دیگری مثل آهن را علم کنیم و با معرفی خواص جدید درمانی و زیبایی فلز نورسیده توی سر طلا بکوبیم. فقط خانم ها باید قول بدهند با این رویکرد جدید در مصرف آهن صرفه جویی کنند و به صِرف ارزان بودن فلز زینتی آهن به فکر کت و کول خود نیز باشند و یک وانت جواهرآلات با خود به مراسم عروسی نبرند! از ما گفتن بود..

نظر بدهید

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس دوشنبه , ۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵

خوب طلای سفید میگیرند بجاش غمی نیست ????

منصور دوشنبه , ۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲:۱۳

متن عالی بود…تا آخر خواندم

آخرین اخبار