دانش‌آموزان استثنایی در شهر صدرا مدرسه ندارند

دانش‌آموزان استثنایی در شهر صدرا مدرسه ندارند

سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا با بیان اینکه در شهر جدید صدرا نبود فضای آموزشی برای دانش‌آموزان استثنایی وجود دارد، گفت:‌ نزدیک به ۴۰۰ دانش‌آموز استثنایی شهر جدید صدرا برای تحصیل به شهر شیراز مراجعه می‌کنند. به گزارش اول فارس، مهدی کشاورزی  با اعلام این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر هیچ مدرسه استثنایی در […]

سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا با بیان اینکه در شهر جدید صدرا نبود فضای آموزشی برای دانش‌آموزان استثنایی وجود دارد، گفت:‌ نزدیک به ۴۰۰ دانش‌آموز استثنایی شهر جدید صدرا برای تحصیل به شهر شیراز مراجعه می‌کنند.

به گزارش اول فارس، مهدی کشاورزی  با اعلام این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر هیچ مدرسه استثنایی در مقاطع ابتدایی و متوسطه در شهر جدید صدرا وجود دارد.

وی افزود: در صدرا کمبود فضای آموزشی وجود دارد اما هنوز در صدرا مدرسه استثنایی راه‌اندازی نشده است. دانش‌آموزان استثنایی این شهر برای تحصیل به شیراز مراجعه می‌کنند و یا حتی به دلیل نبود مدرسه از نعمت آموزش بهره‌مند نمی‌شوند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا افزود‌: نزدیک به ۲۵ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف در شهر صدرا وجود دارد که از کمبود فضای آموزشی این شهر رنج می برد.
کشاورزی خواستار توجه مدیران آموزش و پرورش استان نسبت به سرانه آموزشی شهر صدرا بر اساس تعداد دانش آموزان این شهر شد.

مطالب مرتبط

آب و فاضلاب شیراز : مشکل آب شهر صدرا را قطعی حل کردیم !

وعده جدید شهردار صدرا برای جمع‌آوری سگ‌های ولگرد / ببینیم عملی می شود!

گفته های رئیس کمیسیون عمران شورای شهر پیرامون تکمیل بزرگراه شهید رئیسی شیراز

نظرات