• 09 / مرداد 1402 / 23:53
  • شناسه خبر : 117501

تعقیب و گریز در استان فارس: «پرادو » در نرفت ، « پی کی » هم گیر افتاد!

نیروی انتظامی استان فارس از توقیف دو سواری پرادو ۱۲۰ میلیاردی و یک خودرو پی‌کی در محورهای این استان خبر داد.

فرمانده انتظامی نی‌ریز از توقیف پرادو قاچاق به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “عظیم‌اله کرمی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی نی‌ریز حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک سواری پرادو که در حال تردد بود مشکوک و دستور ایست دادند که راننده بدون توجه اقدام به فرار کرد.

وی خاطر نشان کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی خودرو را توقیف و راننده و سرنشین را دستگیر کنند.

پرادو

فرمانده انتظامی نی‌ریز عنوان داشت: در بررسی اولیه و استعلام از سامانه پلیس آگاهی مشخص شد سواری پرادو فاقد اصالت بوده و به صورت قاچاق وارد کشور شده است.

سرهنگ “کرمی” با بیان اینکه متهمین برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، تصریح کرد: برابر نظر کارشناسان مربوطه ارزش این خودرو، ۱۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا و ارز موضوع را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

سرقت پی‌کی در اصفهان و کشف در “آباده” 

فرمانده انتظامی “آباده” از کشف سواری پی‌کی سرقتی توسط ماموران انتظامی کلانتری ۱۴ایزدخواست این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ “سیدابوالفضل مسعودی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۴ایزدخواست آباده در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، هنگام گشت‌زنی در محور مواصلاتی “شیراز-اصفهان” به یک خودرو پی‌کی که در حال حرکت بود مشکوک و دستور ایست را صادر کردند.

پی کی

وی افزود: راننده بدون توجه با سرعت زیاد از محل متواری که پس از طی مسافتی تعقیب وگریز، ماموران انتظامی موفق شدند با اقدامات فنی خودرو را توقیف و راننده را نیز دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی “آباده” با بیان اینکه در استعلام اولیه مشخص شد که خودرو مذکور سابقه سرقت از استان اصفهان دارد، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

افشای راز خونین مرد افغانی که اموال زن جوان شیرازی را دزدیده بود

سریعا از مطالب و اخبار اول فارس آگاه شوید

اشاره 1

 ورود به کانال تلگرام 

 ورود به کانال واتساپ 

 ورود به کانال ایتا

 ورود به کانال سروش 

ورود به کانال روبیکا

 ورود به کانال بله

بیشتر بخوانید:

هشدار هواشناسی نسبت به خطر سرمازدگی محصولات کشاورزی در استان فارس
درگیری مرگبار تکاوران پلیس با ۱ قاتل شرور در کوه های کوار فارس
مردی که در شیراز ۳۵۰ میلیون تومان برنج محلی خرید دستگیر شد

ثبت دیدگاه