چاپ کد خبر: 13222
23 شهریور 1398

دستگیری باند کلاهبرداران مشاور املاک در شیراز

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری باند ۳ نفره کلاهبرداران مشاور املاک با ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری خبر داد.

نتیجه تصویری برای کلاهبردار

سردار حبیبی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با آغاز تحقیقات مطلع شدند باند ۳ نفره مشاوران املاک در یکی از محله‌های شیراز با شیوه‌هایی متقلبانه از جمله فروش زمین، خانه، مغازه و امتیاز مشارکت در پروژه‌های انبوه سازی به صورت همزمان به چندین نفر،  دریافت وجه به بهانه تسریع در صدور پروانه ساختمانی، اخذ مبالغ قابل توجه از مراجعان برای کمیسیون‌های تخلفاتی ساخت‌وساز‌های غیر‌مجاز و فروش سفته‌ها و خرج چک‌های مراجعان که به صورت امانی نزد آنها بوده است مبلغ ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با پیگیری و تلاش شبانه روزی موفق شدند باند ۳ نفره کلاهبرداران در حالی که در مخفیگاهشان بودند در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهمان در بازجویی فنی و تخصصی به ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اقرار کردند، عنوان داشت: این کلاهبرداران پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

سردار حبیبی با تاکید بر ضرورت هوشیاری و دقت نظر شهروندان در انجام معاملات، گفت: مردم لازم است پیشنهاد‌های تجاری گوناگون از سوی املاک و شرکت‌ها را تا قبل از احراز هویت و اطمینان از قانونی بودن را نپذیرند و معاملات خود را فقط در دفاتر اسناد رسمی به ثبت رسانند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار