چاپ کد خبر: 135020
3 اسفند 1402

دستگیری و کشف اسلحه عامل اصلی گروگانگیری در شیراز

رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری عامل اصلی گروگانگیری و کشف اسلحه کلت به کار رفته در صحنه جرم در عملیات ضربتی پلیس، خبر داد.

دستگیری عامل اصلی و کشف اسلحه عامل اصلی گروگانگیری در شیراز

سرهنگ “کاووس حبیبی” در گفت‌وگو با اول فارس بیان کرد: بامداد بیست و ششم بهمن‌ماه ماموران کلانتری ۳۰ رکن آباد شیراز از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مطلع شدند که فردی ۲۲ ساله به دلیل اختلافات ملکی با تهدید سلاح گرم با ورود به منزل مردی ۸۰ ساله، وی و ۲ فرزند ۴۰ و ۴۵ ساله‌اش را گروگان و با همکاری دوستش (راننده) با سواری پژو پارس به منزل خود می‌برند.

وی افزود: ماموران کلانتری سریعا تحقیقات خود را آغاز و مخفیگاه گروگان‌گیرها را شناسایی و با حضور به موقع در محل، موفق شدند در کمتر از یک ساعت گروگان‌ها را صحیح و سالم از چنگ آدم‌ربایان آزاد کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه در آن ماموریت یک نفر گروگانگیر (راننده) دستگیر و عامل اصلی گروگانگیری با اسلحه متواری شده بود، گفت: کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز و در کمتر از یک هفته موفق شدند مخفیگاه وی را شناسایی کنند.

سرهنگ “حبیبی” خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس با هماهنگی قضایی به مخفیگاه متهم اعزام و در عملیاتی ضربتی عامل اصلی گروگانگیری را دستگیر و یک قبضه اسلحه کلت کمری نیز از وی کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، تصریح کرد: استان فارس محل ناامنی برای انجام فعالیت‌های مجرمانه است و مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند که در صورت ارتکاب جرم، با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار