چاپ کد خبر: 133621
17 بهمن 1402

دستگیری عاملین شهادت سرتیپ بازیار در ۲ شهرستان مُهر و قیروکارزین+جزئیات

فرمانده انتظامی استان از دستگیری قاتل شهید نظم و امنیت سرتیپ دوم “کوروش بازیار” در عملیات ماموران پلیس خبر داد.

سردار بازیار شهید
به گزارش اول فارس ، سردار رهام‌بخش حبیبی گفت:در راستای طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت و همچنین قاچاقچیان کالا، ساعت ۴ صبح امروز هفدهم بهمن‌ماه واحد‌های گشت انتظامی به سرپرستی “کوروش بازیار” فرمانده یگان‌امداد شیراز حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی (کمربندی) به یک دستگاه وانت نیسان حامل بار مشکوک و دستور ایست می‌دهند که راننده بدون توجه اقدام به فرار می‌کند.
وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی وانت نیسان را متوقف که حین بازرسی از خودرو ناگهان یک سواری شوتی پژو پارس که اسکورت محموله بوده با سرعت زیاد و به صورت عمدی به فرمانده یگان‌امداد شیراز برخورد و وی را به شهادت می‌رساند و متواری می‌شود.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ماموران تحقیقات خود را آغاز و با تلاش مضاعف قاتل و ۲ نفر از همدستانش را که در فراری دادن متهم مشارکت داشته‌اند در شهرستان های مهر و قیروکارزین شناسایی و در ۲ عملیات آنها را دستگیر کردند.
سردار “حبیبی” با بیان اینکه قاتل در بازجویی اولیه به صراحت به قتل شهید نظم و امنیت سرتیپ دوم “کوروش بازیار” اعتراف کرد، خطاب به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت گفت: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

کانال واتساپ

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

عبدالصمد رضایی سه شنبه , ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴

ایشان بندرعباس فرمانده بنده بود زحماتی که برای سازمان و مردم کشید هیچ پرسنلی نکشید یادش گرامی باد

آخرین اخبار