• 24 / تیر 1402 / 15:56
 • شناسه خبر : 116500

دستگیری مردی که ۲۲ خودرو شیرازی ها را از پارکینگ خانه شان بُرد +عکس

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۲۲ دستگاه خودرو سرقتی در شیراز خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سردار “رهام‌بخش حبیبی” در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در سطح شهر شیراز، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان شعبه مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف 22 دستگاه خودرو سرقتی در شیراز خبر داد.

وی بیان داشت: کارآگاهان شعبه مبارزه با سرقت با بررسی صحنه وقوع جرم و اقدامات فنی و پلیسی و تلاش‌های شبانه روزی در این خصوص یک نفر متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در بازجویی‌های اولیه مشخص شد متهم به صورت شبانه با شکستن قفل درب پارکینگ وارد ساختمان‌ها شده و خودروها را سرقت و سپس آنها را در شهرستان‌های اطراف به فروش می‌رسانده است.

سردار “حبیبی” اظهار داشت: متهم در بازجویی‌های فنی و تخصصی کارآگاهان به ۲۲ فقره سرقت خودر وانت نیسان، وانت پیکان، پژو ۴۰۵، پژو پارس و زانتیا به ارزش ۸۰ میلیارد ریال در شهرهای شیراز، تهران و کرج اعتراف کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۱۱ نفر مالخر که سارق اموال مسروقه را به آنها فروخته بود نیز در شهرستان‌های اطراف شیراز شناسایی و در چندین عملیات منسجم و ضربتی همه آنها دستگیر و هر ۲۲ دستگاه خودرو مسروقه از آنها کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، از شهروندان خواست؛ پارکینگ منزل خود را به دوربین مداربسته و سیستم ضد سرقت مجهز نموده و برای خودرو خود از سوئیج مخفی، قفل پدال، قفل فرمان و دستگاه‌های جی‌پی‌اس پیشرفته استفاده نمائید تا مورد دستبرد سارقان قرار نگیرد.

تصاویر خودروهای مشکوفه در استان فارس

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف 22 دستگاه خودرو سرقتی در شیراز خبر داد. فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف 22 دستگاه خودرو سرقتی در شیراز خبر داد. فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف 22 دستگاه خودرو سرقتی در شیراز خبر داد.

بیشتر بخوانید:

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مرحله دوم طرح جایگزینی خودروهای فرسوده‌
حالگیری اساسی از صاحب ماشین ۶۰ میلیاردی در شیراز توسط پلیس
چه زمانی باید تسمه تایم خودرو را عوض کنیم؟دلیل و علایم پاره شدن تسمه تایم ماشین

ثبت دیدگاه

 • کبرا

  تاریخ : ۳ - مرداد - ۱۴۰۲

  خدا حفظشون کند بهشون سلامتی بدهد که از جانشون برای امنیت کشور ما یه می گذارند


 • قشقایی

  تاریخ : ۲۴ - تیر - ۱۴۰۲

  دم پلیس گرم