چاپ کد خبر: 128520
23 آذر 1402

دستگیری چند راننده شوتی در کوهچنار که همه چیز بارشان بود

فرمانده انتظامی کوه‌چنار گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی، ۴ دستگاه سواری شوتی حامل ۱۵ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق توقیف شد.

حوادث استان فارس| به گزارش اول فارس ، سرهنگ “حسینعلی شیروانی”  بیان کرد: در راستای طرح مبارزه با پدیده شوم قاچاق، ماموران پلیس آگاهی “کوه‌چنار” هنگام گشت زنی و کنترل محورهای مواصلاتی تعدادی سواری شوتی  را مشاهده و دستور ایست دادند که رانندگان بدون توجه اقدام به فرار کردند.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی در این خصوص ۴ دستگاه سواری شوتی را توقیف و رانندگان را نیز دستگیر کنند.

عکس خودروهای شوتی بایگانی و تزئینی است

فرمانده انتظامی کوه‌چنار ادامه داد: در بازرسی از این خودروها در مجموع ۷۵۰  قلم انواع تجهیزات ورزشی، پودرهای بدنسازی، ماشین ریش‌تراش، تسویه کننده هوا، دریل و جارو برقی قاچاق و فاقد مدارک قانونی کشف شد.

سرهنگ “شیروانی” با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالای کشف شده را ۱۵ میلیارد ریال اعلام کردند، عنوان داشت: متهمان برای سیرمراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه برخورد با قاچاقچیان و خودروهای شوتی به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی است، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از وجود هرگونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

۱۳ تکنیک ساده برای پاک کردن برچسب از روی شیشه مربایی

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار