• 13 / اردیبهشت 1402 / 16:39
  • شناسه خبر : 110683

دستگیری چهارمین نفر‌ از باند رشوه گیران یکی از ادارات دولتی توسط اطلاعات فارس

با دستگیری چهارمین نفر‌ از باند دریافت رشوه در یکی از ادارات دولتی استان فارس اقدامات مجرمانه باند دریافت رشوه متوقف شد.

به گزارش اول فارس ، رییس کل‌ دادگستری استان فارس با اعلام این خبر گفت : از اسفند ماه سال گذشته اقدامات امنیتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) مبنی بر شناساسی عوامل دخیل در اخذ سازمان یافته رشوه در مجموعه مالیاتی استان فارس زیر نظر بازپرس ویژه انجام گردید.

حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی با بیان اینکه ۳ متهم این پرونده فساد مالی در سال گذشته بازداشت و تفهیم اتهام شدند گفت : چهارمین نفر و عامل اصلی این فساد پس از تکمیل تحقیقات و جمع آوری مستندات با دستور قضایی بازداشت شد.

این مقام ارشد قضایی استان فارس تصریح کرد تا کنون در تحقیقات سر نخ هایی مبنی بر اخذ معادل ۱/۵ میلیارد سکه طلا به عنوان رشوه کشف شده است .

وی افزود: تحقیقات قضایی زیر نظر بازپرس ویژه دادسرای انقلاب اسلامی شیراز در راستای شناسایی و‌ کشف همه ابعاد این فساد مالی در جریان می باشد.

رئیس شورای قضایی استان فارس مبارزه قاطع با فساد را از جمله اقدامات اولویت دار مجموعه قضایی استان در سالهای اخیر خواند و افزود: رسیدگی به پرونده های فساد در دادگستری فارس در شعب ویژه و به صورت فوق العاده انجام می شود و روند رسیدگی ها مطابق با قانون اطلاع رسانی می شود.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • عبدالله

    تاریخ : ۱۳ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

    واقعا اگربرخوردبشه خیلی خوبه یک کارمندبیچاره پیش ازدریافت ماهانه حقوقش مالیاتش ازش کم میشه آنوقت کسبه ای که مثلا۵۰میلیون مالیات براش درنظرگرفته شده باپرداخت ۴تا۵میلیون مالیاتش می کنن کمتراز۵میلیون افرادفاسدبایدازدستگاههای دولتی وشرکتها اخراج بشن