• 28 / آبان 1402 / 12:43
  • شناسه خبر : 126277

دزدی و زورگیری از صاحبخانه ها با لباس زنانه و عنوان مامور بهداشت

فرمانده انتظامی اقلید از شناسایی و دستگیری ۲ سارق مامورنما که تحت عنوان مامور بهداشت در این شهرستان سرقت می‌کردند، خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ لطف‌اله محمدی فرمانده انتظامی اقلید بیان کرد: در پی خبر دریافتی از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر جعل عنوان تحت پوشش ماموران بهداشت، بلافاصله ماموران کلانتری مرکز به محل مورد نظر اعزام شدند.

سرهنگ لطف‌اله محمدی افزود: ۲ سارق، یکی از آن‌ها مذکر، اما با لباس زنانه تحت عنوان مامور بهداشت وارد منزل یکی از شهروندان می‌شوند و صاحبخانه را مورد ضرب و جرح قرار می‌دهند.

وی تصریح کرد: با توجه به سر و صدای صاحبخانه و تماس همسایه‌ها با پلیس ۱۱۰، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام می‌شوند.

فرمانده انتظامی اقلید با بیان اینکه در این هنگام یکی از سارقان دستگیر شده و دیگری اقدام به فرار می‌کند، گفت: با تلاش شبانه‌روزی و تحقیقات و اقدامات فنی، ماموران انتظامی در کمتر از ۴۸ ساعت، سارق دوم را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر و یک عدد شوکر، دستکش، لباس زنانه و اسپری دفاع شخصی از او نیز کشف کردند.

فرمانده انتظامی اقلید با اشاره به اینکه متهمان با اعمال مجرمانه سرقت، سوء استفاده از عناوین دولتی و ضرب و جرح به مقام قضایی تحویل داده شدند، به شهروندان توصیه کرد: هنگام مراجعه ماموران ادارات خدمات رسان مانند آب، برق، گاز، بهداشت و حتی ماموران انتظامی، حتما از آن‌ها کارت شناسایی و حکم ماموریت خواسته و بدون احراز هویت، درِ منزل را به روی آن‌ها باز نکنند و موضوعات مشکوک را بلافاصله برای بررسی به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

مطالب مرتبط

ماموریت شبانه برای دستگیری عوامل کشتن ۲ بره وحشی در منطقه بصیران

صدور حکم اعدام برای متهمان پرونده سرقت با سلاح سرد در بزرگراه صدر

فیلم سرقت خشن و مسلحانه از یک خانه :دزدان را شناسایی کنید

نظرات