چاپ      کد خبر: 1594
13 آبان 1397

دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز برگزار می شود

به گزارش اول فارس به نقل از شبستان از شیراز، دکتر مصیب امیری، در جلسه هم اندیشی ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه گردشگری شیراز گفت: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای ارائه و معرفی ظرفیت های متعدد استان در حوزه گردشگری است و مسلما برپایی هدفمند آن، موجب رونق و توسعه بیش از پیش گردشگری استان خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس با اشاره به برنامه ریزی های جدی صورت گرفته طی ۲ سال گذشته در حوزه گردشگری سلامت فارس، اظهار داشت: در این نمایشگاه، تیم اجرایی، برای هر سالن رویکرد ماموریت محور برنامه ریزی کرده است و از آنجا که موضوع گردشگری سلامت یکی از اولویت های اصلی گردشگری استان به شمار می آید، تلاش شده است تا عوامل تاثیر گذار بر توسعه گردشگری سلامت از جمله  خدمات بیمارستان ها، ایرلاین ها،  اقدامات معاونت صدور روادید وزارت خارجه و ….  در یک سالن برای آشنایی تقاضا کنندگان و حتی عرضه کنندگان به شکل تخصصی به نمایش گذاشته شود.

این مقام مسئول در ادامه با بیان دیگر اهداف نمایشگاه افزود: سالن دیگر نمایشگاه با محوریت صنایع دستی و سوغات و طراحی متفاوت در نظر گرفته شده است تا نمایندگان هر استان  و شهرستان به صورت تخصصی، به معرفی محصولات شاخص و برند شهر خود بپردازند.

به گفته دکتر امیری، استان فارس با دارا بودن شرایط آب و هوایی چهار فصل، قابلیت پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی را در هر موقعیتی از سال دارد لذا یکی دیگر از اهداف دهمین نمایشگاه گردشگری پارس ، نمایش توانمندی های تاسیسات اقامتی به خصوص اقامتگاه های بوم گردی متنوع استان و فرصت های سرمایه گذاری است.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس همچنین از حضور ویژه آژانس های مسافرتی، رستوران ها، تامین کنندگان خدمات حمل و نقل گردشگری(هوایی- ریلی- زمینی) در سطح ملی و استانی خبر داد.

وی در پایان ضمن دعوت از فعالین حوزه گردشگری بخش خصوصی و دولتی  جهت حضور موثر در نمایشگاه،  خاطر نشان کرد: دهمین نمایشگاه گردشگری پارس به مدت چهار روز از ۲۱ تا ۲۴ آذرماه، ساعت ۱۶ تا ۲۲ در شهر شیراز، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس  پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار