• 04 / مرداد 1402 / 12:02
  • شناسه خبر : 117047

دوام آوردن عجیب این مرد و سگش سه ماه با ماهی خام و آب باران!

این مرد ۵۴ساله استرالیایی و سگش طی ۳ ماه گذشته تنها با خوردن آب باران و ماهی خام صید شده از دریا توانسته‌اند زنده بمانند.

«تیموتی لیندسی شادوک» ۵۴ساله ساکن سیدنی و سگ او «بِلا» در ۱۹۰۰ کیلومتری خشکی توسط خدمه یک کشتی مکزیکی صید ماهی تن نجات یافتند.

lost man in the sea

مالک کشتی ماهیگیری گفت: یک ملوان استرالیایی که به مدت ۳ ماه با سگش در دریا سرگردان بود، در آب‌های بین المللی نجات یافت.

بر اساس بیانیه شرکت صید ماهی تن که کشتی این شرکت این ملوان ۵۴ساله استرالیایی را نجات داده. شادوک و سگش هنگام نجات یافتن در وضعیت «مخاطره آمیزی» قرار داشتند. و فاقد آذوقه و سرپناه بودند و خدمه کشتی به آن‌ها مراقبت‌های پزشکی، غذا و آب‌رسانی کردند.

 

تجربه بسیار سخت

شادوک درباره نجات معجزه آسای خود به تلویزیون «ناین نیوز» استرالیا گفت که او و سگش پس از اینکه توفان به کشتی او آسیب رساند. و وسایل الکترونیکی آن را از بین برد، طی ۳ ماه گذشته تنها با خوردن ماهی خام و آب باران زنده ماندند.

او که بسیار وزن از دست داده و لاغر شده افزود: «من در دریا تجربه بسیار سختی را پشت سر گذاشتم. و فقط به استراحت و غذای خوب نیاز دارم زیرا مدت طولانی در دریا تنها بودم.»

شادوک افزود: «به جز این مساله وضعیت سلامتی من بسیار خوب است و مشکل خاصی ندارم.»

lost dog in the sea

روزنامه دیلی تلگراف سیدنی گزارش داده که این مرد ساکن سیدنی و سگش در ماه آوریل از شهر لاپاز مکزیک. به سمت پلی‌نزی فرانسه حرکت کرده بودند که قایق آن‌ها در اثر توفان صدمه دیده و در اقیانوس آرام سرگردان شده اند.

بیشتر بخوانید:

چه غذاهای دریایی را در دوران بارداری نباید مصرف کرد
۹ حقیقت جالب در مورد ستاره دریایی که ممکن است ندانید
چند ترفند موثر برای ردیابی لپ‌تاپ گم یا سرقت شده که باید بدانید

ثبت دیدگاه