• 15 / تیر 1402 / 12:29
  • شناسه خبر : 115955

دو کشته و مجروح در تصادف پراید با کامیون بنز در حسینی الهاشمی

در حادثه‌ای یک دستگاه خودروی پراید منحرف و به قسمت عقب یک دستگاه کامیون بنز برخورد می‌کند که به علت شدت ضربه راننده پراید در صحنه جان باخت و سرنشین آن مصدوم شد.

شیراز, طی تماس با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز در جریان این حادثه قرار گرفت و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۲۲و ۴ به محل حادثه در بزرگراه حسینی الهاشمی اعزام کرد.

به گزارش اول فارس از شیراز, طی تماس با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز در جریان این حادثه قرار گرفت و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۲۲و ۴ به محل حادثه در بزرگراه حسینی الهاشمی اعزام کرد.

در این حادثه یک دستگاه خودروی پراید منحرف وبه قسمت عقب یک دستگاه کامیون بنز برخورد میکند که به علت شدت ضربه راننده پراید در صحنه جان باخت.و سرنشین آن  مصدوم شد.

بر اثر این حادثه راننده و سرنشین خودروی سواری پراید در داخل خودرو محبوس شده بودند که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات تخصصی نجات، مصدوم و شخص فوت شده را با هماهنگی و همکاری عوامل اورژانس از خودرو خارج کرده ومصدوم برای انجام اقدامات درمانی توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

همچنین بنابر این گزارش آتش نشانان بی درنگ پس از استقرار صحیح خودرویی و ایمن سازی کامل محل حادثه ،قطع سیستم برق خودرو و پاکسازی محل از حریق احتمالی با توجه به نشت بنزین از خودرو، اقدام به ایمن سازی محل حادثه کردند.

بیشتر بخوانید:

پرفروش‌ترین خودرو ترکیه که مردم جای پراید سوار می شوند
شلیک خونین به راننده ۱ پراید در خیابان های شیراز [ جزئیات+عکس]
قیمت خرید و فروش پیکان و پراید اسقاطی در بازار چنده ؟

ثبت دیدگاه