به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز

رئیس علوم پزشکی شیراز استعفای خود را تکذیب کرد

72296

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز شایعه‌ی استعفای خود را تکذیب و تاکید کرد که با قوت وظایفی که این مسئولیت بر عهده او گذاشته است را دنبال خواهد کرد.

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، علی بهادر، گفت: به یاری خداوند با تمام توان، در خدمت مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم و در مسیر موفقیت دانشگاه ، تمام تلاش خود را به کار خواهم بست .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد: مدیریت کارشناسانه و کارآمد هزینه ها، با هدف پیشگیری از اختلال در روند خدمات رسانی به مردم

بهادر با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال، اولویت محوری در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز طی سال جاری را مدیریت کارشناسانه و کارآمد هزینه ها، با هدف پیشگیری از اختلال در روند خدمات رسانی به مردم عنوان کرد .

او ادامه داد: با توجه به تنگناهای اقتصادی موجود در کشور، در سال ۹۷ کوشیدیم با برگزاری نشست های متعدد در سطوح کلان دانشگاه، مبنایی اثربخش برای مدیریت صحیح هزینه ها فراهم سازیم و تصمیمات این نشست ها، با نگاه به حفظ چرخه خدمات رسانی به مردم و پرداخت به موقع مطالبات کارکنان و اساتید بوده است .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پیشبرد پروژه های عمرانی بهداشت و درمان را دیگر اولویت دانشگاه برشمرد و گفت: شاید بتوان گویاترین نمود این تلاش را در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بهره برداری از بیش از ۹۰ پروژه سلامت، در دهه مبارک فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دانست .

بهادر بر تقویت مبانی مدیریت صحیح هزینه ها در سال آینده با توجه به تجارب موفق به دست آمده در این زمینه، تاکید کرد و افزود: گام برداشتن به سوی اهداف آموزشی و پژوهشی، با نگاه به سلامت آینده جامعه و با تکیه بر توانمندی های داخلی، از دیگر اهداف پیش رو است .

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار