• 04 / فروردین 1400 / 7:35
  • شناسه خبر : 48668

رابطه جنسی انگیزه ای برای زندگی سالم بعد از ۵۰ سالگی

به دنبال یک زندگی سالم جنسی کاملاً بالاتر از ۵۰ سال هستید؟ یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم می تواند به شما در رسیدن به خواسته خود کمک کند.

آیا قبلاً برای جدی گرفتن در مورد رژیم و ورزش از قطعنامه سال نو خود صرف نظر کرده اید؟ آیا برای شروع سبک زندگی سالم خود دلیل جدیدی لازم دارید؟

رابطه جنسی چطور؟

حمایت  از سلامتی مردان بالای ۵۰ سال با انگیزه های اجتماعی است که مهمترین روابط یک مرد در زندگی زناشویی را تشکیل می دهد. عواملی که قدرت هدایت و حفظ رفتار سالم را دارند شامل خانواده ، شغل ، سرگرمی ها و مواردی از این دست هستند.

گرچه شاید کمتر قابل مشاهده باشد ، اما عاملی که مطمئناً در آرزوی یک مرد وجود دارد ، حتی با افزایش سن ، یک زندگی جنسی برآورده کننده است. تعداد زیادی از ادبیات نشان می دهد که فعالیت جنسی همچنان یکی از آرزوهای اصلی مردان بالای ۵۰ سال در  زندگی زناشویی است و خوشبختانه هدفی که می توان تا ۸۰ سالگی به آن دست یافت!

یک وجه مشترک در میان همه توصیه های تخصصی در این مورد؟ سالم زندگی کن در اینجا خلاصه ای از آنچه مردان باید در مورد رابطه جنسی بدانند و اینکه چگونه یک سبک زندگی سالم می تواند از نظر جنسی فعال بماند ، آورده شده است.

سازگاری جنسی
مایکل کسلمن ، روزنامه نگار  برای روانشناسی امروز نوشت ، برای AARP نوشت ، اظهار داشت که اگرچه توانایی یک مرد در لذت بردن از رابطه جنسی در زندگی زناشویی همچنان باقی است ، اما تشخیص اینکه جنسیت پس از ۵۰ سالگی از بسیاری جهات تغییر می کند ، مهم است.

وی از احتمال نعوظ آهسته تر ، که ممکن است اختلال نعوظ باشد یا نباشد ، و همچنین شرایط پزشکی که ممکن است روابط سنتی را مختل کند ، ذکر می کند. با این حال ، Castleman به چندین استراتژی برای کمک به مردان در کنار آمدن با این چالش ها و همچنین چالش هایی که ممکن است شریک زندگی پیر آنها را آزار دهد ، اشاره کرده است. وی این ادعا را برجسته می کند که زوج های پیر ممکن است در مقایسه با همسران جوان خود از نظر جنسی همگام تر باشند.

جنسیت و سلامت فیزیکی شما

رابطه جنسی و سلامت جسمی دست به دست هم می دهند. آنها هم افزایی با مزایای باورنکردنی برای مردان ایجاد می کنند. مانند دیگران ، کلینیک مایو به ما یادآوری می کند که رابطه جنسی فقط برای جوانان نیست. این می تواند برای مردان با بزرگتر شدن رضایت بخش باشد. اما این رابطه حمایت متقابل بین جنس و سلامتی است که نوید الهام پایدار برای اقدامات سالم را می دهد.

طبق مطالعات کلینیک مایو ، یک زندگی جنسی سالم برای سلامت جسمی و عزت نفس شما مفید است. از آنجا که سلامتی ضعیف می تواند تأثیر زیادی بر عملکرد جنسی شما بگذارد ، توصیه آنها برای حفظ زندگی جنسی سالم این است که یک رژیم غذایی سالم داشته باشید ، به طور منظم ورزش کنید ، مصرف الکل را متوقف کنید و سیگار نکشید.

مانند ریتم زندگی سالم که در سایر ابعاد زندگی دیده ام ، این متخصصان قدرت مناسک سالم را تقویت می کنند. حفظ فرم کمک می کند تا تأثیرات منفی بر سلامتی شما که می تواند زندگی جنسی شما را پشتیبانی کند ، به حداقل برسد. به نوبه خود ، رابطه جنسی انگیزه ای برای حفظ اقدامات سالم فراهم می کند. این یک تردمیل است .

مزایای (مناسب جنسی)
بنابراین ، این رابطه جنسی و تناسب اندام چگونه کار می کند؟ WebMD چند مثال عملی ارائه می دهد. ورزش باعث تقویت عضلات می شود و مانع از بین رفتن خلق و خو و درد عضلانی می شود. این باعث بهبود خلق و خوی شما می شود ، مواد شیمیایی در مغز شما آزاد می شود که باعث می شود احساس راحتی و راحتی بیشتری داشته باشید. ورزش منظم بدن شما را در بهترین حالت حفظ می کند و به شما اعتماد به نفس می بخشد و زندگی جنسی را تقویت می کند. آنها حتی پیشنهاد می کنند مردانی که ورزش می کنند کمتر دچار مشکل اختلال نعوظ می شوند.

مجدداً به زندگی سالم ادامه دهید
در پادکست اخیر ، با استناد به داده هایی که تاریخ ۹۲٪ تا اواسط فوریه است ، پیشنهاد کردم که قطعنامه های سال نو کار نکند. من چنین عباراتی را مصنوعی و بدون هیچ ارتباط قوی و معنی خاصی با شرایط شخصی فرد توصیف کردم.

در عوض ، من یک راه انداز جایگزین را پیشنهاد کردم ، هدف شخصی بیشتر به عوامل با پیوند عاطفی نزدیک مرتبط است. چیزی با پتانسیل بسیار بیشتر برای “چسباندن”. اکنون ، در حالی که نمونه هایی که در آن پادکست برای ارتقا diet رژیم و ورزش استفاده کردم ، دارای درجه G بیشتری بودند ، اما بهبود زندگی جنسی مطمئناً منطبق بر یک دلیل قوی شخصی برای شروع رژیم تناسب اندام شما است.

بنابراین ، اگر فکر بهبود زندگی جنسی باعث شده است که مجدداً به سلامتی خود بپردازید ، با بررسی دستورالعمل های رژیم و ورزش در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده شروع کنید. آنها یک معیار عالی برای ساختن سبک زندگی و بستری هستند که می توانید با پزشک خود در میان بگذارید. در مورد رژیم غذایی ، دستورالعمل های فدرال توصیه می کنند که بزرگسالان حداقل ۱½ تا ۲ فنجان در روز میوه و ۲ تا ۳ فنجان در روز از سبزیجات استفاده کنند.

برای ورزش ، بزرگسالان باید هر هفته ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه فعالیت هوازی با شدت متوسط ​​مانند پیاده روی سریع داشته باشند. آنها همچنین باید حداقل دو بار در هفته تمرینات تقویت عضلات را انجام دهند و همه گروه های اصلی عضلانی – پاها ، باسن ، پشت ، شکم ، سینه ، شانه ها و بازوها را کار کنند.

به عنوان یک مرد بالغ ، رابطه جنسی معنای جدیدی پیدا می کند. در مقایسه با مراحل اولیه زندگی ، می تواند پیچیده تر و بالقوه چالش برانگیز باشد. با این وجود ، این می تواند با افزایش سن معنی بیشتری پیدا کند و راهی برای نزدیک ماندن به شرکای ما ، گسترش روابط عاطفی و دستیابی به تحقق روابط ما باشد. این باعث می شود احساس جوانی داشته باشیم و سلامتی و شادی را که همه بدنبال آن هستیم ارتقا دهد.بله ، این یک انگیزه است مانند هیچ چیز دیگری.

منبع:phillyvoice.com

مطالب مرتبط

از نظر علمی مدت زمان طبیعی انزال مردان چقدر است؟

فیلم سکسس زندانبان با زندانی دردسرساز شد

ضرورت آموزش و بهترین راهکار درباره تعرضات جنسی

نظرات