چاپ کد خبر: 94984
27 شهریور 1401

رفتار زشت مرد شیرازی نسبت به همکار زن دردسرساز شد

رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی خانمی جوان که با ارسال پیام‌های توهین آمیز در شبکه اجتماعی واتساپ برای همکار خود ایجاد مزاحمت می‌کرد، خبر داد.

واتساپ

به گزارش مجله حوادث اول فارس؛ سرهنگ امیر حسین سلیمانی، رئیس پلیس فتا استان فارس در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی مراجعه خانمی ۲۷ ساله و ارائه مرجوعه قضایی به این پلیس؛ مدعی شده بود فردی ناشناس در فضای مجازی با انتشار مطالب کذب در شبکه اجتماعی واتساپ و ارسال پیام‌های توهین آمیز، قصد بدنام کردن وی را دارد، رسیدگى به این پرونده ‌به‌صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس ‌فتا قرار گرفت.

وی گفت: پس ازحضور شاکیه، پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضایی تشکیل شد و با جمع‌آوری مدارک و مستندات مربوطه توسط کارشناسان پلیس فتا، سرانجام متهم شناسایی و به این پلیس احضار شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ابتدا متهم منکر ارتکاب جرم خود شد ؛ ولی پس از مواجهه با مدارک و مستندات احصاء شده توسط کارشناسان این پلیس به ‌ناچار لب به اعتراف گشود و مشخص گردید این فرد که همکار شاکیه بود به دلیل کینه و مشکلاتی که با وی در محیط کار داشته، اقدام به چنین کاری کرده بود.

سرهنگ سلیمانی افزود: برابر قانون هرگونه توهین ، اهانت و یا پخش تصاویر شخصی افراد در فضای مجازی جرم محسوب شده وعواقب جبران ناپذیری برای فرد به همراه دارد، لذا رعایت اخلاق در فضای سایبر و به خصوص شبکه‌های اجتماعی امری مهم محسوب می شود.

رئیس پلیس فتا استان فارس خاطر نشان کرد: پلیس فتا به‌صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شهروندان بوده و کاربران می‌توانند در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارش‌های مردمی و یا با شماره ۰۹۶۳۸۰ با ما در میان بگذارند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

محمود دوشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۹:۴۷

سلام ، از کجا میدونید شیرازی بوده ؟ شخصیت شیرازی بالاتر از این حرفها است . توحین نکنید .

آخرین اخبار