• 18 / آبان 1402 / 10:38
  • شناسه خبر : 125477

رهایی گروگان ۵۰ ساله دارابی از چنگ آدم ربایان در کهنوج

فرمانده انتظامی داراب از رهایی گروگان ۵۰ ساله اهل داراب از چنگ آدم ربایان در شهرستان “کهنوج” از توابع استان کرمان و دستگیری یک گروگانگیر خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ علیرضا نوشاد گفت: بیست و دوم مهرماه سال جاری در پی گزارش یک فقره گروگانگیری در یکی از محلات بخش “جنت‌شهر” این شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد سرنشینان یک سواری پژو پارس فردی ۵۰ ساله را در مسیر منزلش ربوده و به سرعت از محل متواری شده‌اند.

رهایی گروگان

نوشاد ادامه داد: کارآگاهان پلیس با بررسی دقیق اظهارات خانواده فرد ربوده شده و سرنخ‌های به دست آمده تحقیقات گسترده‌ای را آغاز و هویت احدی از متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی وی را در مخفیگاهش در شهرستان داراب دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی داراب بیان کرد: سرانجام با تلاش و پیگیری مجدانه پلیس، سایر متهمین پرونده که عرصه را برخود تنگ دیده بودند فرد گروگان گرفته شده را در شهرستان “کهنوج” از توابع استان کرمان به صورت صحیح و سالم رها کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه علت این گروگانگیری معامله ناصواب مواد مخدر بوده است، گفت: تحقیقات در خصوص دستگیری دیگر افراد این پرونده همچنان ادامه دارد.

مطالب مرتبط

عکس مردی که با خودرو به هیئت عزاداری در داراب حمله کرد

یورش یغماگران آثار باستانی به بافت تاریخی آتشکده آذرجو در داربگرد پارس

لحظه رهاییِ مردِ گروگان گرفته شده در داراب توسط چند فرد مسلح(+فیلم)

نظرات