• 12 / مهر 1402 / 10:53
  • شناسه خبر : 122835

زشت‌ترین زن جهان وقتی برای خودش زیبا بود+عکس

عکس زشت‌ترین زن جهان را که صورتی با فرم و ساختار غیر طبیعی دارد را حتما شما هم دیده اید، مادری عاشق فرزندانش که بخاطر تامین زندگی آن‌ها با وجود تمسخر و ناملایمتی ها، همچنان به تلاش خود ادامه داد تا امروز نامش به القابی دیگر از نازیبایی‌ها برده شود.

مری که در یک خانواده بزرگ و تقریبا فقیر در شهر لندن بدنیا آمده بود خیلی زود به عنوان پرستار بیمارستان شروع به کار کرد. در ۲۹ سالگی، با فردی بنام توماس بوان ازدواج کرده و صاحب چهار فرزند شد؛ همه چیز خوب بود تا اینکه ماری دچار درد‌های عجیب میگرن و عضلات و مفاصل شد و این درد‌ها کم کم به رشد و تغییر غیرعادی صورت که باعث زشت شدن او شد، منجر گشت و این تغییرات او را به شرایطی رساند که دیگر شباهتی به یک زن نداشت. در ادامه این بخش از اول فارس، تصویر دوران قبل و بعد از بیماری مری آن بیوان را مشاهده می‌کنید.

وضعیت مری روز به روز بدتر می‌شد تا اینکه او متوجه شد که یک مسابقه به نام “زشت‌ترین زن جهان” وجود دارد و تصمیم گرفت در این مسابقه شرکت کند، زیرا جایزه آن مبلغ قابل توجهی داشت. او به عنوان برنده این مسابقه انتخاب و بعد‌ها برای تامین هزینه‌های زندگی اش در یک سیرک مشغول به کار شد.

عکس زشت‌ترین زن دنیا پیش از بیماری و تغییر قیافه

عکس زشت‌ترین زن دنیا پیش از بیماری و تغییر قیافه

عکس مری آن بیوان ملقب به زشت‌ترین زن جهان

چند مطلب که دیگران الان دارند می خوانند: 

نحوه نگهداری گیاه آپارتمانی ورزیا که به خانه شما تازگی و زیبایی می بخشد

۱۶ عکس از چین در آخرین سال «امپراتوری» که باور نمی کنید

۸ نکته که هر زنی برای حفظ امنیت خود باید بداند

مطالب مرتبط

همسرم خانواده اش را به من ترجیح می دهد، باید چکار کنم؟

زنان در هر دهه از زندگی با چه چالش های سلامتی مواجه‌ می‌شوند؟

روش خاص ۳ زن برای پول درآوردن که براشون باید کف بزنیم

نظرات

  • باهر

    تاریخ : ۱۷ - مهر - ۱۴۰۲

    این خانم زیباترین زن زندگی بوده است چون با رنج و زحمت خود مخارج زندگی خانواده خود را فراهم کرده است و یک قهرمان واقعی هست و دست گدایی جلو هر ناکسی را دراز نکرده است و آبرومندانه و شرافتمندانه وبا نیک سیرتی زندگی نموده است و یک‌الگوی واقعی برای همه مردم جهان می تواند باشد.او‌در نزد خدا و خلق خدا روسفید همیشه تاریخ خواهد بود.
    بدبخت کله پوکهایی بوده اندکه از ظاهر او با تنفر خندیده اند و یا تمسخر کرده اند.