چاپ کد خبر: 89278
18 تیر 1401

زمان پخش فصل سوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید+اسامی فینالیست های امشب

فصل سوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید، امشب با پخش فینال، پی‌گرفته خواهد شد. قاضی و داور نهایی برای قهرمانی و مقام‌های دوم تا ششم این مسابقه بینندگان برنامه هستند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی برنامه، ۶ فینالیست فصل سوم عصرجدید، کم‌سن و سال‌ترین فینالیست‌هایی هستند که این رقابت تلویزیونی در تمام ادوار، به خود دیده است.

با شروع اجرای هر فینالیست، دو راه رای‌دهی که شامل کد دستوری و اپلیکیشن هفشتاد است، زیرنویس و اعلام خواهد شد. کدهایی که دقیقا همان کدهای رای‌گیری مرحله نیمه‌نهایی این فینالیست‌هاست.

بینندگان این برنامه تا ۲۵ و ۲۶ تیرماه که روزهای پخش زنده برنامه اعلام نتایج خواهد بود، می‌توانند استعداد محبوب خود را به قهرمانی برسانند. هرکس می‌تواند از هر ۲راه، به بیشتر از یک فینالیست رای دهد.

به گزارش ایرنا، ستیلا و آنیسا از شیراز و بوشهر در رشته آکروبات نمایشی و هوایی، پیمان ابراهیمی از درچه اصفهان در رشته استندآپ کمدی، احسان یاسین از کاشان در رشته خوانندگی، ساینا شیخی از اندیمشک خوزستان در رشته دوبله، علی طولابی از کوهدشت لرستان در رشته خوانندگی و گروه پهلوانک‌های ایران‌زمین از استانهای مختلف ایران در رشته ورزش باستانی رقیبان مرحله نهایی هستند.

انتخاب قهرمان مسابقه و رده‌بندی بین ۶ فینالیست، تماما با رای‌گیری مردمی خواهد بود و با توجه به آرای مرحله نیمه‌نهایی، پیش‌بینی می‌شود این سری یکی از سخت ترین فینال‌های عصر جدید با رقابتی بسیار نزدیک باشد.
نتیجه نهایی و قهرمان فصل سوم عصرجدید در شب عید غدیر مشخص خواهد شد.

فال ابجدتان را هم بگیرید:

فال ابجد روزانه امروز ۱۹ تیر بر اساس ماه تولد

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار