چاپ کد خبر: 124545
4 آبان 1402

زن شیرازی رها شد/ پلیس در جستجوی گروگانگیران قاتل

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اشراف اطلاعاتی و رصد هوایی و زمینی پلیس، گفت: در این خصوص گروگانگیران که عرصه را بر خود تنگ دیده بودند، گروگان را به صورت صحیح و سالم رها کردند.

گروگان گیری شیراز
به گزارش سرویس حوادث استان اول فارس ، سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: حدود ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز پنجشنبه ۴ آبان ماه، سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که سه نفر مرد بوده و یک نفر از آن ها مسلح به سلاح کمری بوده است در بلوار چمران شیراز مقابل ساختمان دادسرای ناحیه ۲ به سمت ۲ نفر مرد دیگر تیراندازی کرده و ضمن گروگان گرفتن یک خانم متواری می شوند.
سردار حبیبی گفت: از همان لحظه وقوع این حادثه ، شناسایی و دستگیری گروگان گیران و قاتل مسلح و همدستانش به صورت ویژه در دستور کار گرفت.
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: با تلاش های صورت گرفته، اقدام عملیاتی، اشراف اطلاعاتی و رصدهای پلیس به صورت گشت هوایی و زمینی، گروگانگیران که عرصه را بر خود تنگ دیده بودند، خانم گروگان گرفته شده را به صورت صحیح و سالم آزاد کردند.
سردار حبیبی با بیان اینکه گروگانگیران و قاتلان فراری شناسایی شده و به زودی دستگیر خواهند شد؛ تاکید کرد: پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی قاطعانه و برابر قانون برخورد می کند.

راهنمای انتخاب و خرید بهترین کاپشن زنانه و مردانه برای فصل سرما

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار