• 31 / اردیبهشت 1402 / 10:38
  • شناسه خبر : 112372

ساختمان جدید سرپرستی بانک قرض الحسنه مهر ایران استان فارس افتتاح شد+آدرس و تلفن

با حضور مدیران ارشد بانک قرض الحسنه مهر ایران ، ساختمان جدید سرپرستی استان فارس افتتاح گردید.

بان قرض الحسنه مهر ایران فارس+بهزاد شمس الدینی
به گزارش اول فارس ،  روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، بهزاد شمس الدینی در آیین افتتاح ساختمان مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان فارس گفت: یکی از اهداف اصلی ما در این مجموعه افزودن بر برند ارزشمند بانک قرض الحسنه «مهر» ایران بواسطه تکریم مشتریان است.
وی در ادامه با ارایه آمار و ارقامی افزود: مقدار منابع استان در دو سال گذشته با توجه به استقبال فوق العاده مخاطبین از طرح های های بانک قرض الحسنه مهر ایران رشد قابل توجهی داشته است که در این مسیر بدنبال جذب حداکثری مخاطبین در تمام بخش ها هستیم.
او بیان داشت: حجم مطالبات در استان فارس علیرغم افزایش ۴ برابری مصارف از ۹۱ میلیارد ریال به ۸۰ میلیارد ریال در پایان سال ۱۴۰۱ رسیده است.
شمس الدینی با اعلام این خبر که طبق ارزیابی های سال گذشته از ۱۰ شعبه برتر کشور تعداد ۷ شعبه به استان فارس اختصاص یافته است، عنوان کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا انتهای ۱۴۰۱ استان فارس بطور مستمر در سطح کشور رتبه اول برنامه عملیاتی را به خود اختصاص داده است.

ساختمان جدید سرپرستی بانک قرض الحسنه مهر ایران استان فارس

ساختمان جدید سرپرستی بانک قرض الحسنه مهر ایران استان فارس

او در بخش دیگری از سخنانش از کارکنان بانک مهر ایران به عنوان خدمتگزاران راستین ملت بزرگ ایران یاد کرد و افزود: امیدواریم با افتتاح ساختمان جدید مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان فارس شاهد تحولی در حوزه خدمت رسانی به جامعه باشیم.
شمس الدینی توانمندی های کارکنان بانک قرض الحسنه «مهر» ایران در سطح کشور ارزنده ارزیابی کرد و افزود: پیشتازی استان فارس در حوزه عملکردی مدیون تلاش های یکایک اعضای خانواده بزرگ بانک قرض الحسنه «مهر» ایران است.
مدیر شعب بانک قرض الحسنه «مهر» ایران با آسیب شناسی خلاء هایی که در این حوزه وجود دارد، بیان داشت: تعداد نیروهای انسانی محدود است و این در حالی است که با افزایش روزافزون مشتریان روبرو هستیم و بدنبال جایگزین کردن خدمات الکترونیک به جهت فراگیری کامل در سطح جامعه هستیم و برای پشتیبانی از خدمات هوشمند به نیروی انسانی توانمند و کارآزموده نیاز داریم.
این کارشناس ارشد حوزه بانکداری در بخش پایانی سخنانش از نیروی انسانی به عنوان برترین سرمایه مجموعه نام برد و اظهار داشت: دیدگاه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره با شعار (( جوان گرایی، تحول و توسعه)) در راستای افزایش نیروی انسانی مثبت بوده و تمهیدات خوبی در این راستا اندیشیده شده است.
آدرس : شیراز بلوار پاسداران خیابان مبعث ساختمان مدیریت شعب استان فارس
تلفن : ۳۸۴۲۱۹۵۶-۳۸۴۲۱۹۴۴-۳۸۴۲۱۹۵۴(۰۷۱)
فاکس : ۳۸۴۲۴۴۰۴(۰۷۱)
کد پستی : ۷۱۸۵۷۷۳۴۵۳

بیشتر بخوانید:

ساعت کار جدید بانک‌ها برای کارکنان و مشتری ها اعلام شد
شاید باور نکنید این ۱۰ شرکت دولتی دارای بیشترین کارمندان هستند
اگر اشتباهی پول به حساب فرد دیگری واریز کردیم چکار کنیم؟

ثبت دیدگاه

  • محمد

    تاریخ : ۳۱ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

    شش ماه هست تو نوبت وام ازدواج هستم تو شهرستان یک شعبه هست با چهل نفر مونده داخل صف انتظار مراجعه کردم به شعبه تا سال آینده گفتند نوبتت نمیشه واقعا ممنون از مدیرت شما