چاپ کد خبر: 126331
29 آبان 1402

ساخت ویلاهای قشنگ ، متمایز و مدرن وسط بیابان متروکه [+عکس]

این پروژه کم تراکم در واقع نشان دهنده همزیستی زمین های منزوی و ناهموار با معماری متمایز و مدرن است.
معماران Woods + Dangaran مجموعه ای متشکل از سه خانه با پس‌ زمینه بیابان‌ های ماورایی یوتا را به نمایش می گذارند. این پروژه کم تراکم در واقع نشان دهنده همزیستی زمین های منزوی و ناهموار با معماری متمایز و مدرن است.

در این پروژه دیوارهای سیمانی، رنگ‌ و بافت‌ بیابان را به گونه ای منعکس کرده که از نظر بصری با پس‌ زمینه آنها ترکیب می‌ شوند تا فضای منزوی حاکم بر منطقه را بیش از پیش برجسته سازند. هر یک از اقامتگاه ها مجهز به فناوری خورشیدی است و در اطراف صخره های طبیعی ساخته می شود تا از زهکشی مناسب اطمینان حاصل شود.

این خانه‌ ها از ۷۷۰ تا ۸۸۰ متر مربع مساحت دارند و پنج اتاق خواب جادار را ارائه می‌ دهند که هر کدام در زمینی بزرگ واقع شده‌ اند. هر خانه همچنین شامل مهمان خانه های دو خوابه مجهز به دو حمام به همراه آشپزخانه و غذاخوری در فضای باز، سالن بدنسازی، دفتر، کتابخانه، اسپا و سونا و استخر است. گفتنی است که فضاهای نشیمن نیز با سقف ۳ متری طراحی شده اند. “عصر ایران”

ویلاهای قشنگ 1 ویلاهای قشنگ 2 ویلاهای قشنگ 3 ویلاهای قشنگ 4 ویلاهای قشنگ 5 ویلاهای قشنگ 6 ویلاهای قشنگ 7 ویلاهای قشنگ 8 ویلاهای قشنگ 9 ویلاهای قشنگ 10 ویلاهای قشنگ 11 ویلاهای قشنگ 12 ویلاهای قشنگ 13 ویلاهای قشنگ 14 ویلاهای قشنگ 15 ویلاهای قشنگ 16 ویلاهای قشنگ 17 ویلاهای قشنگ 18

تاکید محققان آلمانی بر نقش آسپرین بر کاهش ابتلاء سرطان روده بزرگ

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار