چاپ کد خبر: 8971
27 خرداد 1398
مدیر عامل قشقایی

سرمربیگری قشقایی شیراز به بازیکن سابق استقلال تهران رسید

عنایتی، سرمربی تیم  فوتبال قشقایی شیراز شد

به گزارش اول فارس ، روح الله نجف پور شامگاه دوشنبه با اعلام این مطلب اظهار داشت: با این مربی تا پایان فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال قرار داد بسته ایم.وی ادامه داد: عنایتی تمرینات تیم را از چند روز آینده شروع خواهد کرد و دستش برای انتخاب بازیکن باز است.

او اضافه کرد: اکثر بازیکنان فصل گذشته که قرار دارند حفظ کرده ایم به جز سه بازیکن که قرار است به تیم های لیگ برتری انتقال دهیم و بتوان از این راه در آمدی را نصیب باشگاه کرد.

مدیر عامل قشقایی در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت جدایی این سه بازیکن مشکلی در تیم ایجاد نخواهد شد، افزود: تیم ما جوان است و بومی با رفتن چند بازیکن اتفاق خاصی رخ نخواهد داد.

نجفپور تاکید کرد: حفظ بازیکنان مشروط به تایید سر مربی تیم است و ما نیز برای تقویت تیم در صورت اینکه بودجه لازم در اختیار قرار گیرد حتماً بازیکنان مطرحی را به خدمت خواهیم گرفت.

مسئولان استان فارس فارس در ابتدای فصل به تیم کمک کنند

مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز همچنین افزود: اگر قرار است که مسئولان استان دست این تیم مردمی که هوا داران زیادی در کشور دارد، بگیرند و کمک مالی کنند بهتر است پیش از شروع بازی ها این اتفاق رخ دهد چرا که اگر کمک شود می توانیم تیم قدرتمندی را در حد مدعی ببنیدیم.

غلامرضا عنایتی که ۴۳ سال سن دارد و کاپیتانی تیم استقلال تهران را در کارنامه دارد، با ۱۴۹ گل زده بهترین گلزن ادوار لیگ برتر ایران است.

وی همچنین سابقه بازی به همراه تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان و ۲ دوره حضور در جام ملت های آسیا در کارنامه دارد.

تیم‌های فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز نمایندگان استان فارس در لیگ دسته یک کشور هستند که داوود مهابادی سر مربی تیم فجر را بر عهده دارد.

رقابت‌های فوتبال دسته یک کشور در فصل جدید از اواخر مردادماه ۹۸ با شرکت ۱۸ تیم آغاز می‌شود.استان فارس حدود هفت سال است که نماینده‌ای در لیگ برتر فوتبال کشور ندارد و آرزوی دیرینه تماشاگران شیراز هنوز بر آورده نشده است.”منبع:ایرنا”

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار