• 21 / شهریور 1402 / 0:14
  • شناسه خبر : 120731

نرخنامه مصوب سرویس دانش آموزان مدارس شیراز اعلام شد+جدول

نرخنامه مصوب سرویس دانش آموزان مدارس شیراز اعلام شد+جدول

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز از ساماندهی زودهنگام سرویس مدارس در سال تحصیلی جاری خبرداد و گفت: با عنایت به جدیت مدیریت شهری در ساماندهی سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید، اقدامات لازم جهت کارشناسی و تصویب نرخ سه ماه زودتر از سنوات گذشته انجام شده است.

به گزارش اول فارس به نقل از شهرداری شیراز، پیمان باباخانی اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع سرویس مدارس و مشکلات ناشی از بیماری کرونا و تعطیلی مدارس در سنوات گذشته و با عنایت به جدیت مدیریت شهری در ساماندهی سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید، اقدامات لازم جهت کارشناسی و تصویب نرخ سه ماه زودتر از سنوات گذشته انجام شده است.

او با تقدیر از هماهنگی و تعامل صورت گرفته توسط استانداری فارس، فرمانداری شیراز، مدیریت شهری شیراز و اداره کل آموزش‌وپرورش فارس گفت:بررسی‌ها و کارشناسی‌های لازم در خصوص نرخ سرویس مدارس از اسفندماه سال گذشته در دستور کار سازمان قرارگرفته و با پیگیری‌های انجام‌شده و همکاری صمیمانه شورای شهر نرخ پیشنهادی در تیرماه مصوب و مورد تائید فرمانداری قرار گرفت.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز تصریح کرد:متأسفانه در هفته اخیر شاهد انتشار جدول غیرواقعی نرخ سرویس مدارس بودیم و عده‌ای با تغییرات و افزایش غیرواقعی نرخ سرویس مدارس باعث ایجاد مسأله و سردرگمی شده‌اند.

باباخانی با رد نرخ‌های غیرواقعی منتشرشده گفت: تمامی مساعی لازم برای تدقیق بیشتر هزینه‌ها صورت گرفته و تلاش شد تا نرخ سرویس مدارس به واقعیت هزینه‌ها نزدیک‌تر شده و رضایت بیشتر رانندگان سرویس و همچنین اولیای دانش‌آموزان را جلب کنیم.

نرخنامه مصوب سرویس دانش آموزان مدارس شیراز اعلام شد+جدول

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز با  دعوت از رانندگان جهت حضور بیشتر در سرویس مدارس از اولیا و رانندگان خواست تا جدول نرخ مصوب را از طریق سایت شهرداری شیراز، سایت سازمان حمل‌ونقل مسافر یا مدارس و شرکت‌های حمل‌ونقل مجری سرویس مدارس پیگیری کنند.

شیرازی‌ها اموات خود را در بهشت احمدی خاک نمی کنند ، چرا؟

علت پرکنی عروس هلندی چیست و چگونه باید آن را درمان کرد؟

سریعا از مطالب و اخبار اول فارس آگاه شوید

اشاره 1

 ورود به کانال تلگرام 

 ورود به کانال واتساپ 

 ورود به کانال ایتا

 ورود به کانال سروش 

ورود به کانال روبیکا

 ورود به کانال بله 

 

بیشتر بخوانید:

بالاخره یکی از شهروندان شهر جدید صدرا شهردارش شد+عکس
حکم ورود به منزل در رابطه نامشروع چیست؟
شهردار جدید صدرا منصوب شد

ثبت دیدگاه