• 26 / اردیبهشت 1402 / 10:54
 • شناسه خبر : 111846

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس استعفا داده می شود یا عزل؟

در ادامه برخوردها با عوامل برگزاری ماراتن شیراز، شایعه برخورد جدی با سرپرست جدید ورزش و جوانان استان فارس به گوش می رسد.سرپرست ورزش و جوانان استان فارس یکی دیگر از مسئولانی است که در پرونده ماراتن شیراز احضار خواهد شد.

سایت ورزشی طرفداری نوشت: جنجال های ماراتن شیراز که منجر به استعفای اجباری رییس فدراسیون دو و میدانی و رییس هیات دو و میدانی استان فارس شد، همچنان ادامه دارد و حالا از شیراز خبر می رسد مقامات نسبت به نقش سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان فارس حساس شده اند.

محمد مهدی سرافراز شکوهی، معاون فرهنگی حیدر صفرپور در اداره کل ورزش و جوانان بود که پس از کنار رفتن صفرپور، به گفته وزیر ورزش به توصیه معاونت حقوقی، مجلس و استانهای این وزارتخانه سرپرستی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس را برعهده گرفت و تنها چند روز پس از آن که حکم سرپرستی خود را دریافت کرد، ماجرای ماراتن شیراز پیش آمد که عده ای بدون رعایت حجاب به صف شرکت کنندگان رسمی مسابقه اضافه شدند و انتشار تصاویر این کار، واکنش های تندی را به دنبال داشت.

آن زمان از رییس فدراسیون دو و میدانی خواسته شد رییس هیات دو و میدانی فارس را برکنار کند اما صیامی به جای برکناری نجمی، خودش استعفا نوشت و وزارت ورزش ابتدا استعفای او را پذیرفت تا رییس هیات دو و میدانی فارس هم در حمایت از رییس فدراسیون استعفا کند و برود.

نجمی، رییس هیات دو و میدانی فارس مطابق اخبار غیر رسمی پخش شده در محافل ورزشی شیراز، روز گذشته بازداشت و امروز با قرار وثیقه آزاد شد و حالا گویا مقامات روی سرپرست ورزش و جوانان استان فارس حساس شده اند. مهدی شکوهی تا به حال تنها از سوی دادستانی احضار شده ولی حالا مقامات دنبال بررسی نقش او و اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در این ماجرا هستند.

علائم ، نشانه‌ها و عوارض زگیل تناسلی در زنان و مردان که باید جدی بگیرید

مطالب مرتبط

مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان فارس منصوب شد

تیر خلاص کشف حجاب در ماراتن روز شیراز به رئیس فدراسیون دوومیدانی

واکنش فرماندار به حاشیه های مسابقه ماراتن زنان و مردان در روز شیراز

نظرات

 • عادل

  تاریخ : ۲۸ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  بخدا خجالت اوره.به جای اینکار فساد و رشوه در ادارات را پیگیری فرمایید.
  ایثارگر دفاع مقدس


 • قشقایی

  تاریخ : ۲۶ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  اگه یک درصد این حساسیت رو نسبت به مشکلات مردم داشتن الان حال و روزمون این نبود