• 18 / شهریور 1402 / 8:47
 • شناسه خبر : 120484

۶ ترفند ساده برای سفر ارزان و رایگان با تاکسی اسنپ

شاید توی خواب نمی بینید  با استفاده از روش‌هایی کرایه اسنپ خود را کاهش دهید و یک سفر تقریبا رایگان و ارزان داخل شهری بروید. گزارش جالب زیر را بخوانید و در این سفر با ما باشید.

به گزارش اول فارس ، این روزها کرایه‌ انواع تاکسی‌های اینترنتی افزایش پیدا کرده و این افزایش قیمت در کنار بالا رفتن دیگر هزینه‌های زندگی به رقم قابل توجهی رسیده است؛ تا آنجا که شاید برخی از مسافران پروپاقرص این تاکسی‌ها مجبور شوند این بخش را از سبد خانوار خود حذف کنند.

6 ترفند ساده برای سفر ارزان و رایگان با تاکسی اسنپ که روح تان خبر ندارد

استفاده از تاکسی‌های اینترنتی اسنپ یا تپسی چنان در زندگی روزمره بخشی از مردم رسوخ کرده که جایگزین‌ کردن آن با حمل و نقل عمومی برای آنان کاری سخت و دشوار است.

برای کسانی که هر روز برای رفتن به سر کار و برگشتن از آن از اسنپ استفاده می‌کنند، افزایش قیمت کرایه‌ها معضل جدی است؛ هرچند که بعضی‌ها راه حل بینابینی را انتخاب می‌کنند. همکاران یا دوستان هم‌مسیر با هم اسنپ مشترک می‌گیرند تا کرایه‌ بین چند نفر سرشکن شود. ولی پیدا کردن همکارانی که سر یک ساعت مشخص از محل کار خارج شده و همیشه راهی خانه خود شوند،کار سختی است.

اما شاید با استفاده از شیوه‌هایی بتوان کرایه اسنپ خود را کاهش داد. در برخی از روش‌هایی که در زیر می‌آید اختلاف قیمت تا حدی معنادار خواهد شد و استفاده از اسنپ به صرفه می‌شود.

۱- برنامه‌ریزی مناسب برای انجام حداکثری سفرهای اسنپی در ساعات غیر پیک

اسنپ از سیستم قیمت‌گذاری پویا استفاده می‌کند. این بدین معنی است که قیمت یک مسیر ثابت ممکن است در ساعات مختلف به‌دلیل تغییر مدت‌زمان سفر با‌توجه‌به عواملی مانند ترافیک یا شرایط جوّی خاص تغییر کند. به‌همین‌دلیل، در ساعاتی از شبانه‌روز قیمت‌ها از حالت عادی کمتر و ارزان‌تر از همیشه می‌شود و در ساعاتی شاهد افزایش قیمت هستیم.

کاهش کرایه اسنپ

تا پیش از تغییر ساعت آغاز به کار ادارات و نهادهای دولتی به ۶ صبح و پایان کارشان در ساعت ۴۵/۱۳ یا ۱۴، تهران شاهد دو پیک ترافیکی مشخص و همیشگی بود.

صبح‌ها از ساعت ۷ تا ۱۰ و بعدازظهرها از ساعت ۴ تا ۸ پیک ترافیکی شهر بوده است. زمان‌هایی که شاغلان یا دانشجویان و دانش‌آموزان به سر کار یا مدرسه و دانشگاه می‌روند یا برمی‌گردند. قیمت کرایه اسنپ در این دو بازه زمانی همیشه گران‌تر از ساعات دیگر شبانه‌روز بوده و احتمالا ماشین‌های کمتری می‌توانستند ارایه خدمات کنند. چراکه بخشی زیادی از ماشین‌های اسنپ در ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی اسیر بودند.

در صورتی که بتوانیم سفر درون‌ شهری خود را طوری برنامه‌ریزی کنیم که در این بازه‌های زمانی قرار نگیرند، رقم متفاوتی را برای اسنپ خود دریافت می‌کنیم. این برنامه‌ریزی لازم نیست چند ساعت این طرف و آن طرف زمانی باشد که قصد سفر داریم، کافیست به جای ۹/۳۰ صبح، درخواست اسنپ را ساعت ۱۰/۱۵ بکنیم یا به جای بیست دقیقه به ۸ شب بگذاریم عقربه از ۸ بگذرد بعد دکمه درخواست را بزنیم.

البته این روش بیشتر برای کسانی جواب می‌دهد که تغییر ساعت سفر درون شهری‌شان دست خودشان است یا موظف نیستند سر یک ساعت خاص جایی حضور داشته باشند.

۲- استفاده از کدهای تخفیف اسنپ

هر روزه تعداد زیادی پیامک به تلفن همراه ما ارسال می‌شود. از تورهای استانبول و کیش گرفته تا خرید زمین در شهرک‌های شمالی کشور و خرید سیم‌کارت ما با بالاترین قیمت. این حجم از پیامک‌های تبلیغاتی کاری کرده‌اند که ما پیامک‌های مهم خود یا آنهایی که می‌تواند بیشتر به کار ما بیاید را نبینیم و در نتیجه آنها را از دست بدهیم.

استفاده از کدهای تخفیف اسنپ

یکی از همین پیامک‌های کاربردی کدهای تخفیفی هستند که هر چند روز یک بار به اینباکس صندوق پیام های  ما ارسال می‌شوند. کدهایی که گاها می‌توان از آنها در سه سفر استفاده کرد و هزینه کرایه را به حد خوب و نه مطلوب، کاهش دهند.

بنابراین برای آنکه بتوانیم هزینه اسنپ خود را اندکی کاهش دهیم، حواس‌مان به صندوق پیامکی تلفن همراه‌مان باشد.

علاوه براین در قسمت تخفیف‌های اپلیکیشن هم تخفیف‌های جدیدی داده می‌شود که می‌توان از آنها استفاده کرد.

باشگاه مشتریان اسنپ یا «اسنپ‌کلاب» با جوایز و تخفیف‌های هیجان انگیز از کاربران وفادار اسنپ قدردانی می‌کند. شما می‌توانید با هر بار استفاده از سرویس‌های درخواست آنلاین خودرو، باربری آنلاین، پیک موتوری، خرید شارژ، بسته اینترنت و بلیط هواپیما امتیاز کسب ‌کنید و این امتیازها در اسنپ‌کلاب برای شما تخفیف‌های ویژه‌ای به همراه دارد. علاوه بر این آپدیت اسنپ این امکان را برای شما فراهم می‌کند که از جدیدترین قابلیت‌ها و امکانات اپلیکیشن استفاده کنید.

۳-به جای داخل کوچه برویم سر کوچه

یکی از روش‌هایی که بی ‌برو برگرد جواب می‌دهد و کاهش کرایه اسنپ را به دنبال دارد این است که به جای آن که داخل کوچه درخواست اسنپ کنیم، چند قدم پیاده تا سر خیابان اصلی یا کوچه رفته و سپس دکمه درخواست را بزنیم. این روش در محله‌های شلوغ و در زمان پیک ترافیک بسیار تاثیرگذار است.

یکی از کوچه‌های فرعی خیابان جردن یا ولی‌عصر یا جمهوری یا هر خیابان پرتردد در هر شهری را در نظر بگیرید. ساعت ۵ عصر همه شرکت‌های مستقر در کوچه‌های فرعی تعطیل شده و حجم زیادی از مسافر و ماشین روانه خیابان اصلی می‌شوند. گاهی ترافیک تا فرعی‌ها هم کشیده می‌شوند. اگر در میانه یکی از همین کوچه‌ها درخواست اسنپ کنید، تا ماشین از خیابان اصلی راه باز کند و به شما برسد، شما را سوار کند و دوباره برگردد به خیابان اصلی شاید نزدیک به ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان ‌ببرد.

ولی اگر مسافت وسط کوچه تا سر خیابان اصلی -در صورتی که مسافت کم باشد- را طی کنید می‌بینید که چقدر در وقت و هزینه اسنپ به نفع‌تان صرفه‌جویی می‌شود.

۴- استفاده از خدمات گروه اسنپ و دریافت امتیاز اسنپ کلاب و تبدیل به کد اعتبار اسنپ تاکسی

اسنپ کلاب در واقع باشگاه مشتریان اسنپ است. شما هر بار که از هر کدام از خدمات اسنپ استفاده می‌کنید، امتیازهایی دریافت می‌کنید که در اسنپ کلاب ذخیره و ثبت می‌شود. این امتیازها را، هم می‌توانید به دلخواه خودتان خرج کرده و هم می‌توانید در قرعه‌کشی اسنپ کلاب شرکت کنید.

تخففی سفر اسنپ

وقتی جمع امتیازهای‌تان از یک حدی گذشت می‌توانید از تخفیف‌های ویژه استفاده کنید؛ یعنی چی؟ یعنی اینکه می‌توانید به ازای چند امتیاز روی اسنپی که درخواست می‌کنید تخفیف بگیرید. استفاده از این تخفیف‌ها فقط برای اسنپ خودرو نیست و شما می‌توانید در استفاده از دیگر خدمات هم از این کد تخفیف‌ها استفاده کنید.

اما نکته قابل تامل این است که در اسنپ خودرو وقتی برای مثال کرایه ۷۵هزار تومان تعیین می‌شود، تخفیف ۱۸هزار تومانی بیشتر لمس می‌شود تا خرید از سوپرمارکتی که شما هیچی نخرید باید ۳۰۰هزار تومان پرداخت کنید و آن وقت آن ۱۸هزار تومان در مبلغ اصلی گم می‌شود.

پس حواس‌تان به اسنپ کلاب‌تان باشد. روی نوار بالای صفحه اصلی اپلیکیشن، کنار آیکون خانه، عدد امتیازهای‌تان را مشاهده کنید.

۵- معرفی اسنپ به دوستان و آشنایان و دریافت اعتبار اسنپی

شاید تا به حال نمی‌دانستید که اگر دوستان‌تان را به اسنپ دعوت کنید، کد تخفیف می‌گیرید. با دعوت از دوستان خود به استفاده از اسنپ، به آنها ۱۰هزار تومان تخفیف اسنپی هدیه دهید و یک سفر رایگان (تا سقف ۱۰٫۰۰۰ تومان) هم از اسنپ هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه تنها کافی است که دوست شما اولین سفر اسنپی خود را انجام دهد. برای معرفی دوستان‌‌تان می‌توانید از روش اشتراک‌گذاری کد استفاده کنید.

برای استفاده از این تخفیف می‌توانید به اپلیکیشن اسنپ وارد شوید، سپس اسنپ خودرو را بزنید، پس از آن روی منو (شکل آدمک دارد) که بالای صفحه سمت چپ است بزنید و وارد شوید. گزینه سفر رایگان را انتخاب کنید. صفحه که برایتان باز شد آن پایین در نواری سبزرنگ عبارت دعوت از دوستان را می‌بینید. روی آن زده و لینک را برای دوستان‌تان بفرستید و آنان را به اسنپ دعوت کنید.

۶-استفاده از سرویس اسنپ لاین

این روش برای کارمندان و دانشجویان و دانش‌آموزانی که هر روز یک مسیر مشخص را در زمان معین طی می‌کنند می‌تواند بسیار به صرفه باشد. البته این حرف بدین معنا نیست که دیگران نمی‌توانند از این خدمت استفاده کنند؛ اگر از قبل زمان و مسیر سفرتان را می‌دانید، اسنپ لاین به کار شما می‌آید.

اسنپ آنلاین

نکته قابل توجه این است که استفاده از این سرویس می‌تواند کرایه شما را نسبت به سرویس دربست، ۵۰درصد به صرفه‌تر کند.

همه پشتیبانی‌هایی هم که اسنپ خودرو دارد در این سرویس هم ارایه می‌شود. یعنی می‌توانید با راننده در تماس باشید یا اگر مشکلی برای خودرو پیش آمد یا شکایتی داشتید با پشتیبانی در ارتباط بگیرید.

روی صفحه اصلی اپلیکیشن اسنپ، گزینه اسنپ لاین را می‌بینید. اسنپ لاین در واقع یک سرویس تاکسی خطی آنلاین است. یعنی اینکه چند نفر می‌توانند همزمان در یک مسیر از پیش تعیین شده با یک وسیله نقلیه که معمولا یک دستگاه ون است، استفاده کنند.

در این سرویس مسیر و ایستگاه‌هایی که شما می‌توانید در آن سوار اسنپ لاین شوید مشخص شده است. اینها هم همه بستگی به تقاضاهای سفر و تراکم رفت و آمد در گذشته را دارد.

واقعا خوندن این مطالب جالبه:

از سرنوشت این راننده جوان اسنپ خبر ندارید؟ آخرین بار ۲ مسافر سوار کرد !

دردسر جدید رانندگان اسنپ و تپسی که هرچه کار کرده اند باید جریمه بدهند

سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند


بهترین روش تهیه قهوه ترک با طعم دلنشین که حالتونو جا بیاره


بیشتر بخوانید:

راننده های اسنپ باید از مسافران اسنپ این ۴ مدال را بگیرند
از سرنوشت این راننده جوان اسنپ خبر ندارید؟ [ +عکس ]
۱۴ نکته طلایی که هر راننده اسنپ هنگام سفر در جاده باید بداند

ثبت دیدگاه

 • توانا

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  از حقه بازی.. همین بس که نه تنها بنظرات رانندگان اهمیتی نمیدهد نظرات را کم رنگتر و کوچکتر منتشر میکند تا کسی حوصله خواندنش را نداشته باشد هم سیگنالی بلشد برای راننده ها که شما هیچ ارزشی در این دستگاه ندارید !

  آنچه درباره بیماری قارچی گیاهان آپارتمانی ، پیشگیری و درمان آنها باید بدانید


 • محمد

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  نویسنده متن صد درصد خودش مسافر اسنپ هست و با نوشتن چنین مطلبی به فکر اینه دو هزارتومان کرایه کم تر بده،خود تو بابت همین مطلبی که تو ده دقیقه نوشتی نه نیازه ساعتها تو ترافیک باشی نه آلودگی هوا بخوری نه هزینه تعمیرات چند میلیونی پرداخت کنی و… قطعا کلی پول میگیری که نصف درآمد ماهانه یک راننده اسنپ هست.اگر می‌خوابین ایران بهتری داشته باشیم همین کارهای غیر انسانی که بابت دو هزارتومان پول کم تر دادن به پست ترین حربه ها متوسل می‌شوید رو کنار بزارید
  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواس تان را جمع کنید


 • قاسم

  تاریخ : ۲۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام
  یک مسیر طولانی را طی میکنیم و بعد
  با کوچه خاکی مواجه می شویم و بعد کرایه
  هیچ همخوانی با مقدار مسافت طی شده ندارد
  و هنگام ترافیک هم همان سه دقیقه تا مقصد را در نظر
  میگیرد در حالی که هفت تا ده دقیقه در ترافیک هستیم
  روز های بارندگی انتظار دارند موقع آمدن سریع در مقصد حضور
  باشیم ولی موقع برگشت می گویند تو را به خدا آهسته
  بروید یا خوراکی در ماشین می خورند یا سیگار می کشند
  یا مثل وانت بار می زند یا نظافت لباس کارگاهی یا تعمیرگاهی
  به تن دارند یا وسایل ساختمانی و کثیف در ماشین مثل
  سیمان یا گچ در صندوق می گذارند بعد اگر پانصد تومان
  را ندهی نوزده و پانصد تومان و بیست تومان بگیری سریع
  در امتیاز دهی تک ستاره می دهند بعضی ها راننده های خوب را
  هم به چشم راننده بد قبلی خود می بینند و امتیاز پایین به همه
  می دهند البته یک تجربه کرایه ایی بگوییم که گاهی اوقات اسنپ
  یک مسیر را کم میزند و یک مسیر کوتاه را زیاد می زند
  و از جیب دیگری جبران مسیر طولانی را که کم زده بود
  می کند
  اگر راننده اسنپ هستید ۶ دانگ حواستان باشد


 • راننده بیچاره اسنپ

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام، شش ترفند بیشتر نابود کردن اسنپی ها رو خیلی خوب اومدی، دمت گرم، چس به این شغلی که همه بدنباله زمین زدنش هستن، چ و سسسسس


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  سفره مردم رو، درست کنید، ازجیب راننده تاکسی نمیخوادپول به جیب مردم بیادپول دارشن، سبدغذایی مردم رودرست کنید
  ۴۰ علائمی که خانم ها باید جدی بگیرند


 • رضا

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  کافی است کل راننده های اسنپ یک روز برنامه اسنپ خود را روشن نکنند و سفر گرفته نشود ،همه چیز درست میشه
  ۷ دلیل بو گرفتن لباس‌ها بعد از شستن با لباسشویی


 • سروش

  تاریخ : ۲۵ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا خجالت داره …حرف زدن در مورد کرایه اسنپ …
  معلومه که شعورتان پایین است…تمام…


 • مهدی

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۲

  اخه بی انصاف ها کجا قیمت اسنپ زیاده ما راننده ها بدبخت شدیم هزینه های بالانس ماشینو نمیتونیم بدیم فکر کنید مخارجی دیگه خدایی نکرده پیش بیاد
  برای ماشین مدل پایین پیش میاد موتور و .. خرجشو بپرسین یا به این فکر کنین ۲ ساعت پشت ترافیک باشیو آخرش ۱۷۰ بگیری حالا خرج دیگرو هم بیا روش
  ۱۰ ماده غذایی سالم که مصرف بیش از حد آن آسیب‌رسان است +اینفوگرافیگ


 • محمد

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام بخدا من میخام عین واقعیت بگم طرفدار کسی نیستم بخدا من چهار پنج جاهای مختلف کار کردم خدا شاهد هیچ کاری به اندازه اسنپ من ضرر نکردم کرایه مفت مسیر ها خراب جی پی ااس قاطی مسیرها بیشتر کنسل کمیسیون بالا یعنی من موندم چطوری بر مبنای چه اصولی راه اندازی شده صبح تا ظهر ۲۰۰در نمیاری همش بخاطر مجبور به عزیزم فکر نکنی در آمد داره هیچی نداره هر که میگه دنبالت فرستادن خوب میتونی نیایی همش تقصیر دولت بی عرضه است که فشار رو ملت زیاد کرده که مردم به شغل کاذب روی می‌آورند عین حقیقت گفتم اسنپ در آمدش خیلی خیلی پایینه
  علت پرکنی عروس هلندی چیست و چگونه باید آن را درمان کرد؟


 • راننده بد

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام واقعن من نمیدونم باید به این مطلب که این اقا یا خانم نوشته چی بکم چون کسی که این مطلب نوشته مطمعن باشید از پشت کوه امد که خبر از جامعه نداره راننده های اسنپ همه زحمت میکشن تا تو این شرایط بد اقتصادی برای خانواده خودشون عداقل ها رو تهیه کنن

  شرایط پرورش و نگهداری گیاه همیشه سبز دراسنا در منزل


 • علی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  به هیچ عنوان کرایه ها افزایش نیافته لطفاخبردروغ ندهید،کرایه هابشدت پایین،کمیسیون بالا،بنزین ازادوغیره

  اثبات رابطه نامشروع از طریق فضای مجازی


 • علیرضا

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  نمن راننده اسنپ هستم نیاز نیست راههای ارزام سفر کردن را یاد بدید مردم بلد هستن درضمن قیمتها اینقدر پایین هست که صرف به کار کردن نیست وقتی قیمت پایین باشه معادله خیلی ساده هست راننده هم سوار نمیکنه مسافر بیشتر معطل میشه

  سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند


 • ا.مح.م

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  لطفآ مسئولان پاسخ نده اسنپ به سوالات من پاسخ بدهید ۱ شما که درآمد میلیاردی داری چرا بیشتر از ۷ درصد کمیسیون میگیری
  ۲ شما که درآمد میلیاردی داری چرا از جیب راننده کرایه‌ای را که قبل از قبول سفر اعلام میکنی کم میکنی
  ۳ چرا از جیب راننده که روزیه گنجشک هم ندار به مسافر تخفیف میدهید
  ۴ چرا راننده باید سهمیه بنزین سخصی را مصرف کند وشما جواب گو نباشید
  ۵اگر راننده‌ها در اسنپ کار میکنند به این معنی نیست که با اختیار وارد این شرکت شده‌اند بلکه شما شغل آنها را غصب کرده‌اید و آنها ر را مجبور به این کار کردید
  ۶ اگر حق با شما است چرا پاسخ گو
  نیستید. حرف برای گفتن هست اما گوش شنوا نیست و این پولی که درآمد شما هست پر ازآه و ناله است و پول… است
  رحمت به پدر ..فروش که در آمدش شبهه کمتر دارد.
  نحوه مراقب از فیلودندرون،گیاه فوق العاده زیبا و ماندگار آپارتمانی


 • شهروز

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  راننده عزیز اسنپ کسی برای شما نامه فدایت شوم نفرستاده که بیایی اسنپ کار کنی کرایه بالا میخواهید بروید اژانس تاکسی تلفنی اینقدر هم ننالید

  سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند


 • راننده اسنپ

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  مسافرانی که با چس تومن کرایه دلشون میخواد بنز بیاد دنبالشون با دنیای امکانات لطف کنن.. زیادی نکنن و نیان هرجا زر زیادی نزنن، وهمچنین توی خبرنگار لاشی، گو میخوری میای میگی افزایش کرایه، …دیروز رفتم ماشین تعمیر کنم یه پیچ کوچیک ۲ سانتی شده ۷ هزار تومن، اونوقت اسنپ کرایه ۸ تومنی میزنه، یعنی چی، یعنی جدا ازون کمیسیونی هم که کسر بشه شما پول یه پیچ دو سانتی هم نمیدین، اونوقت اومدی اینجا واسه خودشیرینی و بازدید سایتت زر مفت میزنی لاشی، همه چیز صد برار هزار برار شده الا کرایه اسنپ

  سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  من یک راننده اسنپم مردم تمام مخارجشان گران نیست فقط اسنپ هزینه براست که براش نقشه میکشید

  سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند


 • رویا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا از این همه پیام موندم ک راننده اسنپی ها فحش میدن ب خبرنگار مسافرااا هم ناراضی ن …..خب نتیجه معلومه هر دو باید وجدان داشته باشند …
  انشالله خدا آدمای خوب رو سر راهمون قرار بده


 • محگد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه زیر ۵۰ قبول‌نکنننننننید


 • ایرانی

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام..بجای کرایه‌مفت سعی کنید برای‌رانندها کلاس‌اموزشی‌بذارید‌که‌با‌مسافر‌چگونه‌‌رفتار‌کنند..نه‌اینکه‌هر‌ننه‌قمری‌‌بتونه‌به‌زن‌و‌بچه‌های‌مردم‌‌اهانت‌کند‌یا‌بخواد‌وسط‌راه‌پیادش‌کنن..تشکر.????


 • ابراهیم اکبری

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ ی کم ب فکر راننده ات باش با قطع سهیه بنزین خیلیا کنار زدن اسنپ مسافر ان میگن ۱ساعت درخواست میدم اونم یهویی یکی پیدا میشه سهمیه بنزین بدید دل راننده ب دست بیارید

  به کدام زمین های کشاورزی مجوز ساخت و ساز داده می شود؟


 • Babr

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا زر میزنی کجا کرایه رفته بالا گوه زیادی میخوری


 • اسی

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا بعضی از مسافرا خیر ندیده هستن
  آخه خدا… کنه که تویی میگی کولر برام نمیزنن
  یا میگن کولرمون الکی خرابه
  تو چی از دل اون راننده بدبخت میدونی
  چوس تومن میدی توقات چیه
  از این شهر به اون سر شهر میبرمت بدون هیچ حرفی
  بعد دهنت الکی باز میکنی کولر نمیزنن برامون
  تو که اینجوری هستی برو بی جا میکنی اسنپ میگیری
  تو چی میفهمی راننده ها چی میکشن با این کمیسون ها بالا
  خرجا بالا گرون وسیله گرون ماشین ۲۰ درصد کمیسون اسنپ بر میداره اگر کرایه مثلا ۳۰ تومن بزنه ۲۲ تومن دست راننده رو میگیره
  پس خواهش میکنم از چیزی خبر نداری دهنت ببند
  چرت پرت هم نگو
  چندساله اسنپ آمده
  فقط میگه تخفیف فلان
  سهمیه بنزین .اینجور اونجور خیلی چیزا…..
  چندوقت بنزین خبری نیست
  تک تومن رو کرایه ها اضافه نمیکنن
  فقط ادعا ادعا خداااااااااا دگه به کی بریم بگیم
  انصاف داشته باشین راننده گناه نکرده آمده راننده اسنپ شده
  که بحساب شغلی باشه هیچی توش نیست جز بدبختی اعصاب خوردی ضرر زدن به خودمون ماشین
  تو راخدااااااا یه کم تو فکر باشین
  ترفند یاد ندین این کار کنین اون کار کنین کرایه کم بدین یا اصلا ندین
  خیر نمیبینین میفهمین انشاالله تو دوزخ بسوزین

  نشانه جگر سالم و بهداشتی چیست؟


 • مهدی

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  پشتیبانی جواب نمیده
  من یه سفر دو مقصده گرفتم
  اسکرین شات هم گرفتم
  ولی بمحض رسیدن به مقصد اول
  مقصد دوم خودبخود پاک شد
  عکس اسکرین شات رو فرستادم
  ولی متاسفانه اثنپ جواب نداد و گفت امکان نداره
  عکسی که بابت اثبات فرستادم رو حتی نگاه نکردن
  اثنپ ..


 • علی

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  اون راننده بدبخت با کمیسیون بالا نگرفتن سهمیه بنزین استهلاک بالا و قیمت به شدت پایین چه گناهی کرده فکر کردید از رو دل خوشیه میاد راننده اسنپ میشه؟؟؟ فکر کردید دوس نداره کولر بگیره خودش لذت ببره؟؟؟ چرا انقد بد شدیم؟ چرا همیشه فقط به فکر جیب خودمونیم ؟؟؟ اونی که میگه قیمت بالاس فلانه بیساره تو با اتوبوس برو اگه اونم گرونه پیاده برو …. راننده باید دم خونت سوارت کنه سیگار بکشی مثل شازده ها به مقصد برسی بد بیایی چرت بگی؟؟ التماس تفکر

  شفاف اعلام کنید چه کسی به مردم شیراز روغن موتور تقلبی می فروشد؟!


 • علی

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  خاک تو سرت با این ترفندت احمق نفهم
  مال مفت خور


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  شما اسنپی ها همیشه خدا کولرهای ماشینتون خرابه یا ب دروغ میگویید خرابه یا وقتی هم روشن می کنید سریع خاموش میکنید و میگویید فشار ب ماشین می‌آید اون مسافر پول می‌دهد و از هیچ امکاناتی بهره نبرد خدا را خوش می‌آید فقط ب فکر خودتان هستید


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  جواب ب حرفهای مهدی ک مردم ما عادت کردن چرا خودت را جدا بافته از مردم میبینی پس خودت هم شامل همین عادت کردن‌ها هستی نکنه توی ی سیاره دیگه زندگی میکنی خیلی ناراحت هستی از این کار بیا بیرون چرا ب مردم توهین میکنی
  ۵ عادت مراقبت از مو که به موهای شما آسیب می زند


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  شما اسنپی ها همیشه خدا کولرهای ماشینتون خرابه یا ب دروغ میگویید خرابه یا وقتی هم روشن می کنید سریع خاموش میکنید و میگویید فشار ب ماشین می‌آید اون مسافر پول می‌دهد و از هیچ امکاناتی بهره نبرد خدا را خوش می‌آید فقط ب فکر خودتان هستید

  مهم ترین فواید زیتون برای سلامتی


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  راننده های اسنپی که از مردم مینالید به اخلاف ورفتار خود نگاه کنید بعد ایراد بگیرید ی نمونه بارزتون سلام نکردن شماهاست وقتی هم سلام میکنیم جواب نمیدهید ویا با بداخلاقی جواب میدهید پس اول خودتون را درست کنید بعد مردم را

  نشانه جگر سالم و بهداشتی چیست؟


 • محمد

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا جای تاسف داره به جای اینکه راه حل مناسبی پیدا کنن دارن کلک زده به راننده را یاده مردوم میدن تعمیر متور یه پراید داغون میشه ۲۰ذملیون تومن اینا به فکر جیب کارمندان پولدار هستن ولی به فکر راننده که با بدبختی کار میکنه پول یه تعمیر کولر ماشین نداره نیستن به خدا نباید کار کرد تا مسافران بمونن تو خیابون بفهمن که اینجوری با راننده نباید رفتار کنن برن اتوبوس سوار شن تا حالشون جابیاد

  بهترین راه یخ زدایی گوشت ، مرغ و بوقلمون و کارهایی که نباید بکنید


 • حسین

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  خیلی بیشعور ی


 • افشین

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  جالبه اینجا کشور فرصت طلبها و حق به جانب هاست هر کس
  دنبال نفع خودشه..حالا چون تو اسنپ هسنی میای به نویسنده
  مقاله توهین میکنی..لابد کارگر بودی به اسنپ فحش میدادی!!!
  عجب جامعه مزخرفی شده….یه عده اسنپی که باهاشون صحبت میکنم..با دمشون گردو میشکنن میگن عالیه خوب در میاد..یکسری مثل کامنت های اینجا توهین میکنن به مقاله نویس
  در صورتی که ایشون همون راه کار های اسنپ رو داره برای آگاهی مردم انتشار میده…الان خیلی ها با اسنپ سر کار میرن و هزینه زیادی از درامدشون صرف کرایه میشه…با ادامه این روند
  مردم اذیت میشن..دیروز کرایه ۱۰۰ تومنی رو از ما ۱۶۰ درخواست میکرد..خب این کمی بی عدالتی هست!!! مگه راننده خطی یا اتوبوس ها برای وجود ترافیک مبلغی دریافت میکنن؟
  به مردم چه ربطی داره ما خیابان استاندارد نداریم
  بعد هم همه مشاغل مشکلات خود رو دارند
  هر کس بی احترامی میکنه خودش انسان نا محترم و بی ادبی
  هست و شخصیت ناسالم و بی خانواده ای هست وگر نه
  با احترام و مودب بودن در نظر دادن خودش نشانه ادب خانوادگی
  اشخاص هست.
  چند روش کاربردی و موثر برای از بین بردن رد پایه از روی فرش


 • علی

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ اگر آنقدر کرایه رو ارزان نکنه امثال شما آنقدر بی منطق نمی‌شید که به راننده بدبخت حمله کنید


 • یتیم چه

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  لعنت خدابرتوخبرنگارگثافت وجیرهخوارومفت خور


 • امید

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  خاک توسرت بااین ترفندت اگه بلدی ی ترفندی بریز تا شش ماه سهمیه بنزین ما رانندها رو بدن همینجوری کرایه ها پایین هست احتیاجی به ترفند نیست


 • سیدمرتضی موسوي

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا از۷ماه واریزنکردن سهمیه بنزین دم نمیزنید.چراازپورسانت ۲۲درصدی چیزی نمیگید.ازتعویض جلوبندی پراید بادستمزد شده ۶میلیون تمن.لاستیک شده ۷میلیون تمن دراهواز.آسفالتهای زمان جنگ .خداخیردهدقرارگاه خاتم النبیا که زیرساخت اهواز رادراختیارگرفت وگرنه جز شهر خراب شده ای ازاین شهر تادوسال دیگه باقی نمی ماند شب وروز داردفعالیت میکند تازیرساخت مطلوب درست کند .چرا از ۲درصدشهرداری بخاطر آسفالت نامطلوب نمیگی آنهم اخرسری برای فروش ماشین شهرداری گوش مارو میبره.چرا از بیمه نشدن رانندگاه تک کاره که فقط اسنپ تنهاکترماست دم نمیزنی.چرااز اجحاف مسافران ودزدیدن اشیاداخل ماشین وگردن نگرفتن شرکت نمیگی یا پول تقلبی.یافساد اخلاقی یاروسری انداختن وجریمه شدن وپاسگونبودن شرکتها………


 • خادم المهدی

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  یقین دارم این گزارش دراین وضعیت بحرانی اجتماعی اقتضادی .بی دلیل نیست.مسیح علی نژاد هم گزارشگر بود وهردو دریک مسیر هستید.میخواید نارضایتی را به حداعلابرسانید چون میدانید.راننده اسنپ تک کاره خرج زندگی داره.اجاره خونه داره.مخرج فرزندان لباس واغذیه وخرج مدرسه داره.قبض اب برق گاز دار.خرید قطعات ودستمزد اساکار رادارد.وبعدازاینهمه خرج باید باکریه ۲۰تمن و۳۰تمن دربیاد و۲۲درصد ازاین ۲۰تمن و۳۰تمن کارمزد شرکت است.راننده ی اینترنتی یعنی بیگاری.چرا از ۷ماه واریز نکردن سهمیه بنزین دم نمیزنی.چون میخوای مردم رابرحکومت بشورانی چون میدونید بیشتراز۶میلیون نفرراننده تاکسی اینترنتی داریم .شما گزارشگران غرب پرست.مقصراصلی هستید


 • مرتضی

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  عزیزم مردم این ترفندها را خیلی زود تر بلد بودن مثلا در دانشگاه ومدارس تعدادی با هم یه سرویس می گرفتن پول توقف های متعدد را هم نمی دادند وبه ریش راننده هم می خندیدن یه دزدی دیگه یادشون بده لطفا آقای ارباب دزدا ؛آقای مافیا


 • مهرداد

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  البته طرح بصرفه ای که شما گفتی عین لقمه حرام میباشد چون به ضرر راننده هستش . اما خود شرکت اسنپ از دو طرف سود می‌برد ۲۰ درصد کمسیون


 • لعل

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام.به همه راننده های محترم اسنپی..خودی یم…همتون رو دوست دارم.چون که مثل خودم مفت کشین..وچاره ای جز این نداریم.من که از بس جووش کرایه مبلغ پایینو زدم.معتاد شدم..برای ترک اعتیادم دعا کنید..
  آنچه درباره بیماری قارچی گیاهان آپارتمانی ، پیشگیری و درمان آنها باید بدانید


 • للی

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  من دعا پی کنم نویسنده این متن یک روز از کارش اخراج بشه و بره راننده اسنپ بشه اون وقت اگر اطن مطالب را قبول کرد خیلی مردواگرنه……


 • با خدا باش پادشاهی کن

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  آخ آدم ناحسابی با تین تورم کمرشکن جامعه با این گرونی قطعات و دستمزد های زیاد مکانیکی ها و نرخ پایین کرایه های اسنپ و کمسیون بالای این شرکت مگه چقدر واس راننده بدبخت میمونه که ترفند هم میذاری،خیلی با شرغی ترفند بذار مرغ و گوشت و روغن ارزون بشه،مسافر هم غقط واس خاطر قیمت های خیلی پایین اسنپ درخواست سفر میده ولاغیر،یه عده هم واقعا عقده ای هستن با هزینه مسافرخونه انتظار خدمات هتل پنج ستاره رو دارن، جمع کنین بابا خودتونو

  محکومیت ۱۲۵ میلیاردی کارخانه ای که روغن نباتی احتکار می کرد


 • احمد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  احمق جان لاستیک جفتی ۷۰۰ بود شده ۳۵۰۰ میفهمی یا بفهمونمت


 • حلمد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  الهی بمیر ما داریم مفتی همینجوری کار میکنیم


 • حلمد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  الهی بمیر با این مطلبت


 • حسین

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام خدمت همکاران رانند ه خسته شده و نا راضی شرکت دو تا بعیتی، اسنپ امروز مسافر ری را سوار کردم تا به مقصد بر سانم بعد امسا فتی حد ودا ۱۰ دقیقه تا مقصد مانده بود مسافر در خوا ست کولر کرد و من راننده کفتم کولر ماشین کار نمی کند ومسافر به پشتیبانی تاکسی اینترنتی دو تا بهزیستی ایرانی و اروپایی اسنپ زنک زد و شکایات کرد واین شر گت ارو پا یی ایرانی اسنپ سفر را لغو کرد و مسا فر هم پیاده شده و رفت ،،و۱۰ دقیقه به مقصد مانده بود، ،بدون کرا یه دادن،،این هم تبانی کردن مسا فر وشر کت اسنپ،،؟؟؟

  آنچه درباره بیماری قارچی گیاهان آپارتمانی ، پیشگیری و درمان آنها باید بدانید


 • قاسم

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اولا خاک تو سرت بااین گزارشت
  دوم یکی به نعل می زنی یکی به میخ یعنی هم راهکار برای قیمت پایین میدیدوهم تعداد مسافرهارازیاد میکنید که کرایه را دونگی بدهند آدم حسابی بااین قیمت پایین اسنپ وجدانت کجاست


 • امیر آشفته

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدا را شکر رانندگان اسنپ تقریبا صلواتی کار می کنند نیاز به شش ترفند نیست.


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ بی فایده ترین شغل دوم هست که فقط به نفع شرکت اسنپه


 • احمد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  من راننده اسنپم…لطفا راننده ها اگر همگی ساعت غیر پیک..مفت کشی نکنند…همون ساعت هم کرایه ها بالا میره..اگه همگی متحد القول بشیم.خوب میشه از گرده اسنپ در آمد کسب کنیم..


 • رضا

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  دو تا راهکار هم بدید لوازم یدکی و بنزین و دستمزد تعمیرکار ارزون بشه


 • Mg

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  لعنت به تو هر کی هستی


 • ثریا

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  عجب آموزشی با حالی ..مرسی


 • مهدی

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  ملت ما ب خدمات رایگان ( نذری ، صدقه ، صلواتی ، بفرمایید قابلی نداره ، و….. ) عادت کردن ،،،،،، کسی ک با آموزش ترفندهای گوناگون میخوای مسافران تاکسی‌های اینترنتی سفر رایگان داشته باشند، آیا ب درآمد و هزینه‌ها و کمیسیون و استهلاک و قیمت بالای قطعات خودرو رانندگان تاکسی های اینترنتی فکر کردین ک چگونه باید تأمین کنند ؟؟؟؟؟؟، آیا میدونید درحال حاضر رانندگان تاکسی اینترنتی با یک چهارم قیمت تاکسی شهری ک همان مسیر را میرودند مسافران را جابجا میکنند


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  روی قیمت هیچ تاثیری نداره چه داخل کوچه بزنی چه سر خیابون و خیلی هم بالاست


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  محاسبه کردن قیمتش اصلا درست نیست تو فرض کن مبدا تا مقصد فقط ۵۰۰متر هست بعد میزنه۳۰هزار تومن????


 • علی

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرت نگین کجا کرایه اسنپ بالا است کلی کمیسیون کم میکنه اسنپ از راننده ماشین همین طور که ماشین ها گرون شده لازمهای‌ ماشین هم صد برابر گرون شده مثل این که حالشون خوش نیست این خبر مزخرف رو گذاشتین


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  آدم بیشعور که میگن به تویی میگن که این مطلب رو نوشتی


 • علی

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  خاک توسرت با این اخبارت …


 • پسر نسبتا بد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  با این حال که اسنپ و این کرایه‌های پایینش هستش تاکسی‌های زرد و سبز قدیمی قیمت ۲ تا ۳ برابر اسنپ رواز مسافراشون می‌گیرند حالا فکرش رو بکنین اگه این اسنپ و راننده‌های مظلومش نبودن اون تاکسی‌ها پدر مردم را در می‌آوردن
  پس دیگه لطفاً به خاطر بالا بردن بازدید سایتتون از این مطالب
  ..شعر ننویسین
  والا به خدا


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  ۸۰درصدمسافران اسنپ بی تربیت ومفتخور وبی خیرهستن


 • پسر نسبتا بد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسکول خان راننده های اسنپی که حرفه‌ای باشن ک اکثرشون هم هستن همچین درخواست‌هایی رو اصلاً قبول نمی‌کنن اون وقت مسافر ننه مرده باید یه ساعت منتظر این باشه که یه راننده درخواستش رو قبول کنه


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ ماشینی برای فقیر و فقرای تهران


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه تهران تافرودگاه امام،بالای ۵۰۰تومنه
  اسنپ میزنه۱۵۰
  کی داره اسنپ اداره می‌کنه
  ……….


 • عدالت

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  هرکی مرده از اسنپ و تپسی بزنه بیرون


 • توانا

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  بالاخره امروز توانستم از اسنپ خلاص شوم . آرزو دارم همه همکاران راننده که در اسنپ و تپسی فعالیت میکنند و یا به عبارت بهتر تحت… قرار دارند از این تله خلاص شوند . هرگز و هرگز به خاطر .. و.. که در حق این طبقه روا داشته میشوذ تحت عنوان مسافر از این اپ ها استفاده نخواهم کرد .به همه هم میهنانم توصیه میکنم برای برچیدن این دستگاه های… . یادمان باشد راننده ها همنوعان ما هستنداحنزامی به مقام والای انسانیت


 • راننده خوب

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ عالیه مسافرین ش بهترین مسافرها دنیا

  ابهام در ماجرای مرگ یک بیمار در توالت‌ بیمارستان نمازی شیراز


 • مجتبی اولاد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  آخه چرا کسی به فکر راننده بدبخت نیست همش دارید یه کاری میکنید که با حداقل هزینه مسافر به مقصدش برسه.مسافری که هیچ ارزشی برا راننده قائل نمیشه.اگه راست میگین یه چند ترفند برا درآمد بیشتر راننده بگید.
  به کدام گروه از متقاضیان مسکن ملی خانه بزرگتر داده می شود؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگر همه رانندگان قبول سفرنکنیم،همه چی درست میشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  مگه راننده جداازمردمه
  چرانمیفهمیدماشین خرجش بالاست
  دزدی وبدی کردن وناحق خوردن،پایدارنیست


 • سعید

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  بنظرم . هر موقع دولت یه بیمه محکم و یه امتیازات خاص تعمیرات و نگهداری پایدار و واقعی برای رانندگان اسنپ فراهم کرد بعدش بیایید راه و چاه ارزان شدن کرایه رو بدید و مابقیش غلط اضافه است .


 • مهدی

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه ها بااین گرونی وسایل و اجرت تعمیرات واقعا مضحک هستش.اگه مجبور نباشیم که مسافر جابجا نمی‌کنیم
  فکری بحال ماهم بکنین


 • یوسف

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  مفت خور های عوضی نفهم ها دم از کاهش کرایه ها میزنن مگه کرایه ها بالاس…با این اوضاع گرونی و خرج ماشین اینا


 • بی نشان

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  رانندگان ،اسنپ وتبسی را رها کنید تا ورشکست بشن


 • مختار

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  آقای خبرنگار که تیتر بی انصافی میزنی با نشان دادن این راهها خیلی تفاوتی در قیمت ایجاد نمیشه اما اسنپ با این مدیرانی ک داره هر روزه داره ماشینهای اسنپ را کاهش میده و انشاالله بزودی اسنپ هم پوکیده .آقای خبر نگاری که تیتر میزنی آیا واقعاً خبر از مدل ماشین های اسنپ و تعمیرگاه داری ؟
  آیا خبر از کمیسیون اسنپ و قطع شدن. پاداش و بنزین دادن به راننده اسنپ داری ؟ آیا خبر از مسافرانی که با هزار ترفند کرایه پرداخت نمیکنن داری ؟ آیا از مسائل و مشکلات راننده اسنپ بدبخت آرین قشر این جامعه خبر داری ؟ ب
  س کن دیگه دست بردارید از این. همه آزار و اذیت‌ها مسخرش در آوردید .جمع کنید بخدا .
  بنده از امروز هر مسافری سوار کنم. سفر را لغو میکنم ک کمیسیون برداشت نشود اونوقت حالشو ببرید توصیه به راننده های اسنپ هر مسافری سوار کردید بگید سفر را لغو کنه و کرایه را نقدی بگیرید که از پرداخت هزینه کمیسیون اسنپ در امان باشید .
  ببینید|مرد ژاپنی ۱۶ هزار دلار هزینه کرد تا سگ شود (+عکس و فیلم)


 • پریوش

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  این سایت اول فارس واقعا برای مردم یک نعمته..مطالب آموزشی عالی و خوب


 • سیا

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اقای عقل کل،،، بیشتر راننده اسنپیا به واسطه بردن اولین بار برای سرویسهای دیگه شماره ردوبدل میکنن وباردیگه به راننده زنگ میزنن دیگه اسنپ نمیگیرن تا هزینه نتو چیز دیگه روبدن


 • توراتی

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سوارالاغ که نمیشن خرج واستهلاک ماشین روانگارنمیدونید حرف مفت میزنی


 • Davood

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا خسته نباشید خیلی به خودت زحمت دادی تا این مطالب را بنویسی کرایه اسنپ وتپسی همین جوری پایین هست احتیاج به راهنمایی شما نداره مردم چه فکری می کنند تویی که به خودت زحمت دادی تا این مطالب را بنویسی واقعا خیلی بی وجدان تشریف دارید
  عکس زنی که مشکل رضاشاه را ۳ سوته حل کرد


 • عطیه

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  مطلب جالب و آموزنده ای بود کای چیز یاد گرفتم ازش


 • Hosein

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  یا این براونای که فکر میکنن ما اسنپیها باکرایه کمتر مسافر کشی میکنیم.نه ماشین استحلاک داره.مسافر مفتی یا کرایه کم نمیبریم.خداداده کار دیگه


 • ب

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  مشخصه همیشه دنبال مال مفت میگردی،اسنپ که از بیکاری مردم به نفع خودش نهایت سواستفاده رو میکنه،ضمنا نویسنده باهوش اسنپ کد تخفیفی که بهت میده به همون مبلغ میکشه رو کرایه،یعنی شما یه مسیرو با دوتا گوشی که یکی تخفیف نداره اسنپ بگیر ببین کرایه اونیکه کد تخفیف داره به اندازه مبلغ تخفیف بالاتره،اسنپ .. توام از یه…مطلب میذاری اینجا


 • آریا

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  نویسنده عقب مانده عقده ای راننده اسنپ مگر چقدر کرایه می گیره که بخوای اونم‌ کم کنی بی وجدان عجب ملت بی رحم و نامردی هستین شماها تف


 • مهدی

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه اسنپ پایین هست راه حرام و دزدی نشان مردم ندهید


 • محمد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  فقط اینومیدونم مدیرعامل ومسئولین اسنپ واقعا آدمهای خدا.. هستند.فقط به فکرمنفعت ودرآمد خودشون هستند.


 • سروش

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا خجالت داره این چه مطلبی هست گذاشتین ….. .آخه راننده اسنپ با تمام مخارج سخت زندگی .و استهلاک زیاد ماشین چه کار باید بکند از دست شما ..کوتاه فکران

  علت گوش درد و روش درمان موثر آن


 • امید

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا ملت همش دنبال چیز مفت هستید قبلاً دنبال آب و برق مجانی بودید این گیرتون اومد درس نگرفتید


 • کاوه

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  دوستانی که فکر میکنن کرایه بالاست اصلا مجبور به استفاده از اسنپ نیستن پیاده روی جزورزش محسوب میشه برای سلامتیشون هم مفیده


 • بچه کرج

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  تو که رایت میگی و کرایه اسنپ گرون شده
  لعنت بر پدر مادر دروغگو .


 • محمد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  گوه خوری زیادی میکنی شاخ و بکن سرمردمو درد نیارم برو پی یه شغل آبرومندانه

  علت گوش درد و روش درمان موثر آن


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  آقایی که این خبر و نوشتی شما بیا بشین رو س ر ش بلکه ارزونتر واست دربیاد قر و م س ا ق


 • حسین

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  عقل‌کل‌من‌راننده‌ساعت‌پیک‌ترافیک‌‌کارمیکنم‌خلوت‌شد‌میرم‌استرحت‌میکنم‌تا‌توی‌خسیس‌و‌سوارنکنم‌.ببینم‌دیگ‌چه‌فکری‌داری‌


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اینافقط به فکرجیب ومنفعت خودشون هستن.اصلا کی به راننده اسنپ بدبخت وبی گناه فکرمیکنه.بنزین آزاد.قطعات گرون.جاده های مزخرف.وبعضی مسافرهای پرو و پرادعا که راننده رو با نوکرشون اشتباه گرفتن.خود کرایه ها الان کم ومفتی هستن.تازه راه حل کم شدن کرایه رو هم توضیح میده..ای خدا….


 • علی

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  تخفیفات و ترفندها همه از جیب راننده میره و اسنپ در نهایت با کولر یا بی کولر بیست درصد پورسانتشو برمیداره ،ترافیک و بعد مصافت و استهلاک و بنزین و کرایه نصف کرایه واقعی همه و همه فقط به ضرر راننده هست و ولاغیر به ولله خیلیا از ترس دیده شدن و آبروشون کار دیگه نمیکنن وگرنه چند جعبه میوه کنار خیابون بساط کنی طی روز بیشتر از اسنپ در میاره بدون استهلاک و احتمال تصادف و …

  شرایط وام قرض‌الحسنه ۳۰۰ میلیونی جشنواره « مهرِ پوز » بانک قرض‌الحسنه مهر ایران


 • شیراز

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  همش دروغ میگن


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  ما نمیخوایم کرایمون کم بشه، وقتی از جلوی در خونه میزنیم شاید یک مشکلی هست که نمیشه بریم سرکوچه،اونی که بتونه یک قسمت رو پیاده بره مرض نداره اسنپ بگیره، تهش با اتوبوس میره


 • کیا

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  شما چقدر پررو هستید وضع مملکت نمی‌بینن مفت خور ها بیاین کار کنید تو آسنپ تا روزی صد تا فوش بدین فقط حرف مفت میزنین


 • حسین

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا همش بفکر این هستید از جیب مردم بردارید تا خودتونو خوب نشون بدید،اولا کرایه گرون نشده بیخود حرف نزنید اول اپلیکیشن رو ببینید بعد نظر بدید،دوما مگه قشر راننده از بطن جامعه نیست؟مگه اونا تورم، گرانی قطعه و گرانی دستمزد و بی کیفیتی قطعات ندارند؟؟
  تپ سی و اسنپ دارند فرار به جلو میکنند وبه بعضیا سایتها خودشان خط میدهند تا چنین مطلبی بنویسند و افکار رو معطوف به راننده کنن تا سایه ظلم اونا به جامعه و راننده دیده نشه
  چند روش عالی و موثر برای پاک کردن لکه و سوختگی کف اتو


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  حرفای اقای پرپکانی رو میزنه


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  بابا ببند اون دهنت که داری این متن کاهش کرایه اسنپ توضیح میدی. اگه راست میگی بیا یک ماه داخل اسنپ کار کن تا حساب بیاد دستت


 • امیر

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  من خودم راننده هستم موندم اگه ما راننده نبودیم اینا سر کدوم قشر از جامعه رو میخواستن کلاه بزارن کرایه از این ارزان‌تر مگه داریم بابا مسافر خودش میخنده به راننده بعضی وقتها اونقدر مسیر طولانی هست مسافر خسته میشه ما رانندها از اون بتر چون تهش ۴۰ هزار میگیره ،، شورشو در اوردن


 • احمد

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اره دیگه .. رانندها و ماشین هاشونو استهلاک و گرونیا


 • ع

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  راننده هم پوچ.. اسنپ


 • رضا

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام. لطفٱ چند ترفند هم برای بالابردن درامد رانندگان اسنپ و تبسی هم آموزش بدبن.
  با تشکر.


 • Alireza

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  ۹۰درصدرانندهاناراضین شماترفندمیدیداصلن رانندگی شده شغلن شماخودت تشریف خرتوبیارببینیم چندروزدوام میاری


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  باز هم حرف از کرایه مفد و مجانی عزیز من راننده رو ..حساب نکن فقط ممنون


 • شهاب

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  درمتن بالا صحبت از کاهش کرایه ها برای شاغلین شده که ما به عنوان راننده شاهد هستیم ضعبفترین قشر جامعه نیازی به کاهش کرایه حتی معتادین وبیکارها ندارن درست از جلوی منزلشون که اغلب کوچه های باریک ودست انداز و خطرناک است شروع میشود وتا انتهای راه پیاده رویشان با هزینه ای که اݝلب خود مسافر اعتراف به کم بودنش دارد ومسخره میکنن دارند شما همینطور خودتان را گول بزنید