• 15 / اردیبهشت 1402 / 15:16
  • شناسه خبر : 110834

سلطان سفید ایران بازداشت شد/ پرونده ۲۴۸ کیلویی شیشه در فارس و تهران !

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سرشبکه قاچاق و توزیع مواد افیونی از نوع شیشه با اعتراف به انتقال ۲۴۸ کیلو گرم در کشور خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سردار جلیلیان گفت: با رصد و پایش و اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان عامل اصلی سرشبکه قاچاق مواد مخدر از نوع شیشه که در شهرهای مختلف کشور  توزیع می کرد در یکی از محلات سطح شهرستان زاهدان شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت.

وی افزود: ماموران مبارزه با موادمخدر پس از ساعت ها پایش مداوم مخفیگاه تحت نظر گرفته شد، و در اقدامی به موقع و سریع با هماهنگی قضایی موفق به دستگیری وی شدند.

سلطان سفید ایران بازداشت شد/ پرونده ۲۴۸ کیلویی شیشه در فارس و تهران !

سردار جلیلیان تصریح کرد: فرد دستگیر شده عامل اصلی سرشبکه توزیع و قاچاق مواد مخدر صنعتی در نقاط مختلف کشور بوده و به همراه ده ها نفر رابط و همدست در زمینه توزیع مواد افیونی از نوع شیشه به صورت گسترده فعالیت می کرد.

وی ادامه داد: متهم موصوف به نام اختصاری ع.ر چندین پرونده در استان های مختلف کشور دارد که یک پرونده قضایی انتقال مقدار ۶۰ کیلوگرم شیشه به استان فارس و نیز دو پرونده قضایی انتقال  ۱۸۸ کیلو گرم مواد افیونی از نوع شیشه به استان تهران داشت، که تحت تعقیب ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بود.

وی افزود این متهم در بازجویی و تحقیقات پلیس به انتقال مقدار ۲۴۸ کیلوگرم شیشه اعتراف کرده است.

بیشتر بخوانید:

واکنش استانداری فارس به خبر دستگیری مدیرکل میراث فرهنگی و حواشی حافظیه شیراز
اطلاعیه قطعی آب در برخی از مناطق شهر شیراز
۱۲ افغانی تصادفاً به شیراز نرسیدند !

ثبت دیدگاه