چاپ کد خبر: 40638
28 آذر 1399

سنجش میزان معنویت با یک تست روانشناسی تصویری

 

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که تا چه میزان انسان معنوی هستید؟ اگر به این سؤال فکر کرده باشید می‌توانید با استفاده از تست‌های روانشناسی به پاسخ سؤال خود دست پیدا کنید و به بهترین شکل درباره شخصیت خود تصمیم بگیرید چراکه حالت روانی و همچنین تصمیم‌های افراد تا حد زیادی به شخصیت آن‌ها بستگی دارد.

این تست شخصیت برای این طراحی شده است تا بتوانید تشخیص دهید که تا چه میزان معنوی هستید و واقعیت حالت روانی خود را بسنجید. برای این منظور، فقط به این تصویر نگاه کنید که دارای خطای دید است و بگویید چه چیزی توجه شما را به خود جلب کرده است.

زن

اگر در نگاه اول به این تصویر، چهره زن توجهتان را به خود جلب کرده است، به احتمال زیاد یک هدیه معنوی و فارغ از این جهان با خود به همراه دارید که ممکن است این موضوع را از همان دوران کودکی بدانید و از آن آگاه بوده‌اید و یا شاید برایتان کاملا تعجب‌برانگیز باشد.

با این حال، حقیقت ماجرا این است که وقتی نوبت به ارزیابی افکار و احساسات افراد دیگر می‌رسد، شما یک استعداد ناب از خود نشان می‌دهید و اگر می‌خواهید استعدادتان کاملاً به کارتان بیاید، باید زمان واقعی به این استعداد خود اختصاص دهید، اما مراقب باشید چراکه افراد می‌توانند انرژی شما را حس کنند و ممکن است سعی کنند از شما برای اهداف پلید خود سوءاستفاده کنند. بنابراین، با هر کسی که به تازگی آشنا می‌شوید با احتیاط برخورد کنید.

گل

اگر گل، توجهتان را به خود جلب کرده است، باید بدانید که توانایی روحی و روانی شما کمی پایین است، اما اگرچه چیزی نیست که آن را به راحتی به دست آورید، ولی نباید آن را هم نادیده بگیرید.

اگر وقت و انرژی لازم را برای یادگیری همه چیز‌های مربوط به استعدادتان، اختصاص ندهید، به طور کلی خطر از دست دادن آن ها شما را تهدید می‌کند.

سعی کنید با افرادی ارتباط برقرار کنید که علایق مشترک زیادی در امور روانشناختی دارند و در این صورت، جامعه‌ای مناسب برای ارتقای سطح استعداد خود پیدا کنید.

برگ‌های سبز

اگر اولین چیزی که نگاهتان را به سمت خود جذب کرد، برگ‌های سبز داخل تصویر بودند، نشان می‌دهد که شما تخیل قوی و روحیه خلاقی دارید، اما این استعداد‌ها به استعداد معنوی و روانشناختی شما کمکی نکرده‌اند و این یعنی شما روش خود را برای جلب توجه مردم و احساسات و نیاز‌های آن‌ها ندارید.

عدم توانایی خواندن ذهن افراد دیگر به این معنا نیست که هنوز نمی‌توانید بینش شگفت‌انگیزی در رفتار آن‌ها ایجاد کنید که بخواهند از شما تشکر کنند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آمنه یکشنبه , ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۸:۵۲

واقعاً عالیه و آدمو وادار به کندو کاو در درون خود ، می کنه

پروانه بهرامی شنبه , ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶

سلام خسته نباشید برنامتون خیلی عالیه

ناشناس جمعه , ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

مرسی که هستی
خب چیه مگه روانشناسا آدم نیستن،؟

آخرین اخبار