• 20 / شهریور 1402 / 13:17
 • شناسه خبر : 120680

سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند

بساری از رانندگان تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی چند ماهی است که از عدم دریافت سهمیه بنزین خود شکایت دارند. این موضوع اعتراض بسیاری از آنها را در پی داشته است.

رانندگان اسنپ و تپسی می‌‌گویند در شرایطی که قطعات یدکی هم افزایش قیمت زیادی داشتند، شرکت‌ها یا باید کرایه‌ها را افزایش دهند یا کمیسیون خود را کم کنند.

سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی را چرا نمی دهید؟ رانندگان اسنپ و تپسی منتظرند

رانندگان اسنپ و تپسی به اینکه در چند ماه اخیر سهیمه بنزین تاکسی‌های اینترنتی به آنها تخصیص نیافه است، اعتراض و دغدغه زیادی دارند.

رااندگان اسنپ و تپسی می‌گویند قرار بود کرایه‌ها در صورتی پایین باشند که در مقابل به آنها اعتبار بنزین پرداخت شود.

رانندگان تاکسی های اینترنتی اسنپ و تاکسی می گویند در حالی کرایه ها در حد قابل قبولی نیست و تکافوی هزینه های ماشین و زندگی آنها را نمی دهد   از سهمیه بنزین تشویقی نیز خبری نیست.

رانندگان اسنپ و تپسی از بالا بودن قیمت قطعات و لوازم یدکی که به طور مداوم نیز در حال افزایش است گلایه دارند و از بی توجهی شرکتهای اسنپ و تاکسی در خصوص تامین و یا تسهیل دسترسی خود به لوازم یدکی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب گله مند هستند.

رانندگان اسنپ و رانندگان تپسی  معتقدند که کارکردن بعنوان تاکسی اینترنتی دیگر صرفه اقتصادی ندارد چرا نرخ کمیسیون تپسی و اسنپ از کرایه دریافتی از مسافرین بالاست و معتقدند این دو شرکت فعال تاکسی اینترنتی در ایران بهتر است از میزان کمیسیون خود کمتر کرده و سهم رانندگان را میزان کرایه دریافتی از مسافرین اسنپ و تاکسی بیشتر کنند.

در این میان، عدم تخصیص سهیمه بنزین به تاکسی‌های اینترنتی، که در یک یکی دو ماه گذشته رسانه‌ای شده وباعث افزایش نارضایتی‌ها در بین راننده های اسنپ و تاکسی شده است.

بی‌نظمی در پرداخت این سهمیه به رانندگان اسنپ و تپسی بارها باعث نارضایتی و گلایه‌ شدید رانندگان را در پیداشته است. برای مثال این اتفاق پاییز سال گذشته هم رخ داد. آذر ۱۴۰۱ بود که رسانه ای داخلی نیز  از تاخیر ۵ ماهه در تخصیص این سهمیه خبر دادند.

اکنون نیز شرایط تکرار شده و حداقل شش ماه است که رانندگان اعتبار بنزین سهمیه شرکتی یا دولتی یا یارانه ای خود را دریافت نکردند و با بنزین آزاد کار می‌کنند این در حالی است که محدودی های بسیار ینیز در سهمیه بنزین آزاد در جایگاه عرضه سوخت اعمال می شود.

در این میان شرکت‌‌های اسنپ و تپسی می‌گویند درباره این موضوع مقصر نیستند و ماجرا را پیگیری می‌کنند. به گفته آنها، فهرست کارکرد رانندگان هر ماه به مراجع مسئول ارسال می‌شود و عدم تخصیص سهمیه بنزین را باید از وزارت کشور پیگیری کرد. البته وزارت کشور هم باید فهرست را تایید و برای وزارت نفت ارسال کند که مشخص نیست در این فرایند، کدام مرجع قصور داشته است. تجارت‌نیوز اخیرا علاوه بر پیگیری این مشکل از شرکت‌های اسنپ و تپسی، سعی کرد با مسئولان وزارت کشور و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی نیز ارتباط برقرار کند ولی پیگیری‌ها به سرانجام نرسید و کسی پاسخگوی این مشکل نبود.

رانندگان اسنپ و تپسی: یا کرایه را افزایش دهید یا کمیسیون را کاهش
با توجه به نظرات مخاطبان ، به نظر می‌رسد مشکل عدم تخصیص چند ماهه اعتبار بنزین به رانندگان اسنپ و تپسی، همچنان ادامه دارد و هنوز حل نشده است. در این شرایط آنها معتقدند شرکت‌ها یا باید کرایه‌ها را افزایش دهند یا کمیسیون را کم کنند.

« ۶ ماه هست که راننده اسنپ هستم،ولی اصلا کرایه باهزینه ها و قطعات مصرفی تعویض روغن ،لاستیک،جلوبندی،و….قابل قیاس نیست،مخصوصا سهمیه بنزین هم نمیدن،الان ۱هفته هست ناچارا ازاین کار کنارکشیدم، تازه برخورد غیرمنصفانه برخی مسافران رو هم بذارید رو این مشکلات.»

«کرایه ها با کولر روشن ،بنزین ازاد و کمیسیون واستهلاک مطابقت ندارد.»

«ما راننده ها برای رضایی خدا کار میکنیم هر چی دربیاریم باید بدیم بنزین آزاد و استهلاک ماشین و کمیسیون و کرایه خونه….با این کرایه پایین و ترافیک!»

اکبری یکی از راننده های اسنپ در تماس با خبرنگار ما با گلایه از برخی مسافران که تقاضای روشن کردن کولر دارند گفت: مسافرین خبر ندارند ما داریم با بنزین ازاد کا می کنیم و لوازم یدکی را با قیمت بیشتر از بازار آزاد تهیه می کنیم و بیشترین سود را شرکت میبرد ، واقعا چطور باید کولر روشن کنیم در حالی که تغییری در قیمت کرایه نمی گذارد.

آزیتا یک راننده تپسی نیز معتقد است باید کولر جزء آپش نهای انتخابی برای مسافر باشد و اگر سرویس با کولر درخواست شود درصدی بعنوان آپشن کولر به کرایه اضافه شود تا راننده متضضر نشود.

محمود  راننده اسنپ می گوید «با این کرایه‌های ۱۵ تا ۳۵ هزار تومنی هر روز اگه ۱۵  تا مسافر ببری میشه حداکثر بشود ۴۵۰ هزارتومان  که نصفش میره واسه بنزین و بقیش هم صرف استهلاک و تعمیرات ماشین میشه و عملا چیزی برای   رانندهبدبخت نمیماند  .

هر چند ظاهرا «اسنپ و تبسی بعنوان دو شرکت فعال در حوزه تاکسی اینترنتی ایران با هم در رقابت هستند وسعی دارند با کاهش نرخ کرایه مسافرین بیشتری را بخود جلب کنند اما راننده ها تاکسی های اینترنتی معتقدند که این دو شرکت دارند از جیب راننده ها حاتم بخشی می کنند و در هر صورت کمسیون خودشون رو می گیرند در حالی که هیچ مسئولیتی یا هزینه ای هم برایتسهیل شرایط رانندگان یا تامین خودرو آنها یا اختصاص لوازم یدکی نمیکند .

عدم تخصیص سهمیه بنزین رانندگان تاکسی های اینترنتی در حالی است که به ادعای رانندگان این دو شرکت تاکسی اینترنتی یعنی اسنگ و تپسی با تبلیغات خود باعث هجوم مسافرین به استفاده از این سرویس ها شده و در صورتی که رانند ها درخواست  سرویس ها را رد کنند با گزینه های تنبیهی مواجه می شوند.

و گلایه اصلی بسیاری از رانندگان تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپ سی بی توجهی مسافرین شان به دادن امتیاز خصوصا دادن امتیاز کولر در پایان سفرها هستند که گویا نقشی موثری در بهره مندی رانندگان از برخی مشوق های ارائه شده از سوی  اسنپ و تاکسی می شود.

نظر بدهید

از سرنوشت این راننده جوان اسنپ خبر ندارید؟ آخرین بار ۲ مسافر سوار کرد !

دردسر جدید رانندگان اسنپ و تپسی که هرچه کار کرده اند باید جریمه بدهند


هر راننده اسنپ روزی چند میلیون تومان درآمد داره ؟


سریعا از مطالب و اخبار اول فارس آگاه شوید

اشاره 1

 ورود به کانال تلگرام 

 ورود به کانال واتساپ 

 ورود به کانال ایتا

 ورود به کانال سروش 

ورود به کانال روبیکا

 ورود به کانال بله 

بیشتر بخوانید:

راننده های اسنپ باید از مسافران اسنپ این ۴ مدال را بگیرند
از سرنوشت این راننده جوان اسنپ خبر ندارید؟ [ +عکس ]
۱۴ نکته طلایی که هر راننده اسنپ هنگام سفر در جاده باید بداند

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام فقط اینها باید از خدا بترسند
  ناچارم بااسنپ کار میکنم در کل جیب اسنپ پر میکنین نه بنزین۰۰۰۰۰
  ۴ سکه رایج دوران مظفرالدین‌شاه قاجار +عکس


 • parsa

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  حالا از انصاف اگه نگذریم خوبی هاییم اسنپ و کلا تاکسی اینترنتی داره هم برای مسافر هم برای راننده، درسته کمو کاستی هایی داره که امیدوارن روز به روز بهتر بشه و به نفع راننده ها بشه اما خدایی من هر موقع بیکار شدم و کار نداشتم اومدم با اسنپ کار کردم و
  از هیچی بهتره برای من مجرد که درامدی ندارم بدک نیست مثلا همین اسنپ طرح تشویقی در روز داره که امیدوارم این حداقل حذف نشه و کلا من با تپسی کار نکردم و یکبار روی گوشیم نثب کردم دیدم که با نرم افزار اسنپ راحترم و برام اوکی هست و کلا دیگه هر موقع بخوام کار کنم با اسنپ کار میکنم،
  به نظرم اسنپ این پتانسیلو داره روز به روز بهتر بشه چون دیگه امروزه همه تقریبا از تاکسی اینترنتی استفاده مینن برای جابجایی چه پولدار چه فقیر، میگم با همه کاستی ها خوبی هاییم داره که بابد در نظر گرفت که امیدوارم کرایه ها هم بهتر بشه، ممنون
  مدارک لازم برای دریافت وام ۳۰۰ میلیونی از بانک سینا + مبلغ اقساط


 • عباس

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  من که الان دو ماهه کلا پاکشون کردم، چوری رانندگی در اسنپ و تپسی فقط برام ضرر بوده، این اواخر که تپسی اولش یه آدرس دیگه میداد وقتی مسافر سوار میشد می‌دیدم وسط شهره و تو طرح ترافیک، …بی همه چیز
  نشانه های ۱ بیماری عجیب پاییزی که آدم فکرش را هم نمی کند !


 • پارسا

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  درامد با هزینه ها هم خوانی نداره من یه شخصه لیسانسه هستم و مجبوری اومدم دارم کار میکنم و با ماشین خودت در خیابانها جون میکنی با خیابانهای داغون و بعضی مسافران بیشعور و ششعر شلوغ و رانندگی ها تخیلی و در آخر دارن از ما بهره میکشند با کرایه های پایین
  درمان سریع آفتاب سوختگی با چند راه حل آسان و موثر


 • ایمان

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اون خانوم ج.ن.د.ه که میگه درو واسم باز کنن مطمین باش در ک هیچی کولشونم میکننت من چندماهه راحت شدم دیگه کار نمیکنم اینارو بخدا همش تعمیرگاه بودم
  همیشه جنگ اعصاب داشتم روحیه داغون زجر مسافرای عقده ای بدبخت مثل این خانوم گداگشنه ک فک میکنن با ۳۰ ۴۰تومن ماشینو خریدن
  بدبختا تو اگه گوهی بودی ک ماشین زیرپات بود نیاز نداشتی واسه ماشین گرفتن پس گوه خوری چیو میکنی بدبخت عقده ای ک عقده بچگیاتو خالی میکنی با این رفتارات
  بعضیا وایمیسن حتما راننده بیاد جلو خونه ده بار بوق بزنه زنگ بزنه بعد یواش یواش میان تازه با پورویی تمام مبگن پولشو میگیرین وایمیسین
  اخه گدا زاده اینقدر شعور استفاده از برنامرو نداری ک وقتی راننده درخواست قبول کرد یعنی میتونی کل سفر و تا رسیدن بهت ببینی وقتی نزدیک شد لش بیاری پایین تا وقت مردمو نگیری
  اگه راننده واسه هر سفر بخاد ۱۰دقیقه معطلی بکشه ک درروز میشه چندساعت و چندمسافر بیشتر یعنی اینقدر بدبختن ک حتی استفاده از برنامرو بلد نیستن ولی ادعای باکلاسی و باشعوری فیک دارن و وظیفه راننده میدونن منتظر موندن و درباز کردن
  ۴ عکس زیبا که ببینید و حس خوبی بهتون میدن


 • فاطمه

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  بنرین نمیدین چرا…شوهرم از کجا بیاره بنزین…


 • سعید

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  شرکتهای اسنپ وتپسی.بهیچ عنوان راننده وماشین براشون مهم نبوده.فقط سود خودشون مهمه.شرکت اوبر شاید شبیه اسنپ یا نپسی هستش.ولی یک فرق بزرگی داره.که راننده اوبر میتونه چند درخواست رو برای تکمیل ظرفیت ماشین قبول کنه.نه مثل اسنپ وتبسی که با یک درخواست وقیمت پایین یک مسافر رو جابجا کنند.
  اسنپ وتبسی با کرایه پایین وپورسانت بالا.عملا هم پدر راننده رو درمیارن وهم خودروی راننده.بدون اینکه هیچ مسولیتی متوجه این شرکتها باشه.حداقل در گذشته اژانسهای تاکسی تلفنی رانندگان را بیمه میکردند.ولی این هم در اسنپ وتبسی وجود ندارد.که اگر حین سفر اتفاقی برای راننده افتاد و معلول شد چگونه گزران زندگی کند.که این کار رانندگان پر خطر ترین کار هستش که همیشه جان راننده در خطر است
  غذای تند و خوشمزه خوراک مرغ مکزیکی نخوردین ؟ +طرز تهیه


 • مهیار

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  یکی ازبدبختیهای راننده های اسنپ اینکه اتباع بیگانه روبااون آدرسهاوشماره تلفن های خاموش که جوابگوهم نیستن جابجاکنیم وبراشون کولرهم بگیریم آخرسرهم امتیازمنفی بدن
  غذای تند و خوشمزه خوراک مرغ مکزیکی نخوردین ؟ +طرز تهیه


 • مهیار

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  راننده های عزیزپایین بودن کرایه هاونبودن خدمات دیگروعدم رسیدگی به رفتارمسافرهااصلی ترین مشکله،سهمیه بنزین توهردوره سقفش ۴۰۰هزارتومان بودکه اونم اکثرتوسط جایگاهای سوخت دزدیده میشد
  ترفند تشخیص سالم بودن تخم مرغ و نکات نگهداری صحیح آن


 • بهروز

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا خیلی جالبه ، چندین بار با مسافرا صحبت از کرایه و هزینه و …. شده ، بجرات میتونم بگم ۱۰۰در۱۰۰ مسافرا به اینکه کرایه های اسنپ ارزونه و چجوری کارکردن در این شرایط براتون میصرفه ،،، هم نظر بودن،،،،، از ۱۸ ماه پیش که رانندگی در اسنپ رو شروع کردم ، هزینه ی زندگی بیشتر از ۶۰درصد و قیمت لوازم یدکی بیشتر از ۱۰۰در صد زیاد شده ،،،ولی کرایه ها کمتر و در خوشبینانه ترین حالت ثابت مانده
  درد بعد از نزدیکی ، دلیل و راه درمان درد بعد از رابطه جنسی چیست؟


 • راننده

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  دیگه پوست گلف شدن حتی هرچی میخوای بگی بگو چون آدمی یا انسانی و جدانی انسانیت در هیچ کدام نیست اگه آدمی انسانی وجود داشت که این همه حرفهای بدی که در پیامها میدن بهشون بر میخورد اما اینا فقط فقط فقط کمیسیون خودش را هر شرکتی میخواد چه بلائی سر رانندها میاد برای آنها مهم نیست و نخواهد بود


 • بهروز

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  متاسفم برای رانندگانی که برای روزی اندک کمک هزینه ی بنزین اینجوری دارن گریه میکنن ،، ینی مشکل رانندگی در اسنپ یا تپسی با روزی بیست سی هزار تومن حله ؟؟ینی کمک هزینه بنزین رو بدن اون موقع رانندگی اسنپ و تیسی گل و بلبل میشه؟؟بشین با خودت یه ۱۰دقیقه حساب کتاب کن ،، اون موقع انشاا… متوجه میشی که اگه حداقل کرایه ها رو ۵۰درصد افزایش بدن ، شاید برات بصرفه ،،، رانندگی در اسنپ یا تپسی مثل اینه که تیکه ،تیکه داری ماشینتو خرج میکنی ، وقت و سلامتی سروکله زدن با یه تعداد مسافر نفهم هم بکنار،،،.. یه هفته بیکار کنار خیابون موندم ، اما اسنپ و تپسی نرفتم ، یه کار گارگری هم پیدا شد ،، که هزار شرف داره به رانندگی در اسنپ و تپسی
  ضمنا با افرادی که وقتی اسم تاکسی تلفنی میامد بخاطر هزینش رنگش رو میباخت و امروز در سایه ی قیمت یامفت اسنپ ماشین دربست میکنن و فکر میکنن راننده نوکر پدرشون بوده هم دیداری ندارم،، با امید موفقیت تمام دوستان
  لحظه خاطره انگیز پخت نان تیری توسط زن عشایری +عکس


 • امیربختیاری

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  اول جواب آن آقای دهاتی بهمئی بدم که تازه آمده شهرکه میگه اگر
  اسنپ تپسی نبودکجامیرغتی سر
  کارتو شهرکارهست درضمن این
  شرکتهادستشون گردن هم هست
  مابااسنب قراردادکاربستیم نه با
  وزارت کشوریاوزارت نفت چطور
  کمسیون به شمامربوطه ولی
  بول بنزین کاری به شمانداره
  غذای لذیذی که هر سال هزاران نفر را می کُشد


 • مری

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  هیچ کدام از این حرفها هرگز و هرگز شنیده نخواهند شد، تنها راه این است که اتحادیه رانندگان اینترنتی تشکیل بشه و البته با مسولانی که خودشون رو نفروشند.
  معنی هر یک از نمادهای ثبت شده روی برچسب راهنمای شست و شو لباس ها


 • وحید

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام مدتی که کار نمیکنم واقعا فقط عملگی برا اسنپ بود گیربوکس ماشینم خراب شد ده میلیون رفتم توی خرج

  درد بعد از نزدیکی ، دلیل و راه درمان درد بعد از رابطه جنسی چیست؟


 • حمید دهبانی از بهمئی

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدا وکیلی اسنپ نبود کی شما را بکار میگرفت. اینقدر نمک نشناس نباشید


 • میلاد

  تاریخ : ۲۶ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ و تپسی ۲عدد/// هستن که کلشونو کردن تو جیب راننده ها.
  دوستان من از وقتی که آزاد کار میکنم مسافر تو راهی میزنم خیلی بیشتر برام میصرفه.
  تازه نه کمیسیون میدم.
  نه مسافر این جرات رو داره که دستوری حرف بزنه.
  یه خانومی اون بالا نوشته بود حقشونه خیلی در ماشین رو برامون باز میکنن.
  بی شعور کمبود ها و عقده های زندگیتو از راننده طلب نکن.
  رفقا(گوشت سگ بخوریم ولی منت قصاب رو نکشیم).
  روش جالب کاشت خیار در آپارتمان که دیگه از بازار نخرید


 • Saeed

  تاریخ : ۲۵ - شهریور - ۱۴۰۲

  دیگه اسنپ و تپسی نمی صرفه کرایه ها خیلی کم قطعات ماشین خیلی گران بعدش کمیسیون هم زیاد بر میدارن به صرفه نیست


 • آتل متل،توتوله

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۲

  دولت به نوعی میخواهد مسئولیت این قشر از خودش سلب کند ،آخه فکر نمیکردند این همه بیکار تو کشور داریم، که روز به روز به رانندگان این شرکتها اضافه میشود


 • بهرام

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۲

  اصلا از دید دولت تاکسی اینترنتی شغل نیست بلکه میگن این درآمد مازاد ایست که هرکس میتواند داشته باشد پس با این نگاه راننده در این شرکت ها کار کند یا نکند درآمد جایگزین دارد پس چرا دولت باید حمایت کند، اما اینها خودشان هم میدانند که بیش از ۵۰ درصد فعالان این صنف تنها شغل ممر درآمدشان است ،پس بیش از این به این قشر ظلم نکنید، اگر آزاد کار کنید نه کمسیون دارید نه هر نوع سفری را انجام میدهید، اخیرا هم اسنپ تبدیل به .. شده و با ارسال تعداد محدود سفر راننده را مجبور به انجام سفرهای بی ارزش و کم درآمد میکند،
  یعنی اسنپ هیچ وقت خودش را مقابل دولت قرار نمیده بلکه به نوعی باهم در استثمار راننده بینوا شراکت میکنند، چون نه دولت جهت احقاق حقوق رانندگان با این شرکتها برخورد میکند و نه این شرکتها جهت احقاق حقوق راننده با دولت در میافتد، اینها با هم ساختند تا پدر راننده را در بیاورند، همین
  ۴ عکس زیبا که ببینید و حس خوبی بهتون میدن


 • رضا کاظم زاده

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۲

  آخه چرا پوله بنزین نمی دن ما راننده‌ها چه بدبختی هستیم اونا مارو مثل گاو میدوشن بعدشن میگن بروید دولت مااینو مخواد که از مردم اخاذی بکن

  آپارتمان نُقلی ۲۵ متری گیر چه کسانی می آید؟


 • اکبر

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۲

  سردمداران اسنپ اصلا برای راننده ارزش قایل نیستند.
  اگه خواستن برای خودشون مو به مو تعریف میکنم که راننده براشون مثل … هستش
  ۵ پنج گیاه برتر آپارتمانی بسیار مقاوم که نگهداری شان هم آسان است


 • حسین

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۲

  میدونین چرا اسنپ تپسی اینجوری پرو شدند فقط فکر خودشونو مسافر هستند
  چون ما راننده ها ۴ تا لیدر نداریم
  شرور «صابهان شهنوازی» که کشته شد را بهتر بشناسید [+عکس]


 • سیدمحمد هاشمی

  تاریخ : ۲۴ - شهریور - ۱۴۰۲

  من به …اگه دیگه برم اسنپ

  تا حالش جا بیاد

  طرز تهیه یک دسر سنتی و خوشمزه جنوبی که نامش را همه شنیده اند


 • ننن

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  فقط می تونم بگم خدا از شما نگذره انقد کرایه ها پایینه طرف به خودش اجازه نمیده تاکسی سوار بشه
  یک نفره هم بخواد بره باز صرفش بیشتره خدا…کنه بحق امام حسین
  با توجه به رنگ لباسی که می پوشید شخصیت خود را بشناسید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  من روزی ۱۵میلیون کارمیکنم
  ماهی۴۵۰ میلیون تومان
  روایت دردناک ۱ خانواده‌ ایرانی که همه اعضایش دود شدند و به هوا رفتند !


 • سینا

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  من پنج ساله روزی هشت نه ساعت برای این دوتاشرکت کارمیکنم بااینکه تقریبا ساعت ترافیک و مسیرهارو توهرساعت دقیق میدونم ولی باورکنید وقتی ماشینم خراب میشه وخرج موتوری پیدامیکنه میرم قسطی تو تعمیرگاه آشنا درستش میکنم یعنی پس اندازی برای تعمیر ماشین کنار نمیتونم بزارم وای به حال دوستانی که تازه ثبت نام میکنن و از روی ناچاری میان تو اسنپ و تپسی کارمیکنن و طبیعتا چندماه اول آگاه نیستن چه ساعتی چه سرویسی بگیرن و بعد چندماه میفهمن که چه کلاهی سرشون رفته و چه منو برای این دو شرکت کار کردن دوستان عزیزی که میخاین بیان تو اسنپ و تپسی اگه شغلی بلدین یا جوون هستین و میتونین حرفه ای یاد بگیرید برید سراغ یه کار دیگه این کار نه آبرو برات میزاره نه اعصاب و نه جسم سالم آخرش هم برای خرج ماشین گرفتار میشی
  آموزش حرف زدن عروس هلندی ، نشانه ها افسردگی و ۳۲ نکته طلایی پرورش عروس هلندی


 • رضا حسنوند

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  رقابت بین تپسی و اسنپه راننده بدبخت باید چوبشو بخوره دیوار کوچک تر از راننده جماعت گیر نمیاد?
  آموزش حرف زدن عروس هلندی/ نشانه ها افسردگی و ۳۲ نکته پرورش عروس هلندی


 • علی حسنوند

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  والا من نزدیک بر ۵سال است که در ناوگان اسنپ مشغوله بر کار هستم چون کار دیگری هم ندارم مجبور هستم خرج زندگی یم را از این کار دراورم
  ولی هیچ ککه خرج زندگی را در نمیاورم همش خرج ماشبن و کرایه خونه میشه نه یک تشویق ی میدن ونه هوای راننده رو دارن
  اگر مسافر هم از راننده شاکی باشد سریال راننده را مسدود میکنن بدونه هیچ سوالی از راننده کلا همه چیز فقط بنفع خود اسنپ است راننده جماعت بدبخته


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  روزی که آمدم اسنپ هیچی نداشتم الان دیسک کمر دیسک گردن زانو درد چشمان ضعیف اعصاب داغون از همه بدترماشین داغون وفرسوده نه بیمه‌ای نه آینده‌ای دیگر توان کار کردن ندارم کلی بدهی دارم ۴سال پیش باحقوق اداره کار نگهبانی گیرم آمد حیف نرفتم‌ حداقل بیمه داشتم
  حتی توان هزینه درمان دردهایم ندارم توروخدا برای اینها کار نکنید آینده خودتون و خانوادتون تباه نکنید کار کردن برای اسنپ
  فقط برای خود شرکت قطعه فروش و تعمیر کاران خوبه وتمام درامد شما صرف اینها می شود


 • عباس

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام.کولر زدن دائم توی تابستون آخه چه صیغه ایه ؟ کرایه زمستون و بهار رو میدن کولر هم میخوان ????

  چند کاربرد آب گاز دار برای بر طرف کردن بسیاری از مشکلات که نمی دانستید


 • غلام امینی

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  … تعطیلش کن ای مدیر اسنپ وتبسی ببین چطور واریز میکنند


 • جمشیدمنصوری

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام،به نظربنده اینااصلابرای راننده هاارزش قائل نیستند،چراکه هرمشکلی پیش میادازمسافراحمایت میکنن،الآن۷ماهه که پول بنزینوهم نمیدن،کلاقشرراننده جماعت شده مث حروف یرملون،نوشته میشه امامتاسفانه خونده نمیشه،،فقط ماراننده هاداریم برامردم وسودکلان برای اسنپ حمالی میکنیم بالاغیرتاهوای رانندگان زحمتکش روداشته باشیدالتماس تفکرخدانگهدار

  ۱۱ واقعیت جالب و ناگفته درباره مگس ها که باید بدانید


 • بهنام

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  درود بر شما
  والا سمت ما طرف سوار میشه پول هم نمیده یا میگه پول خرد ندارم کم تر میده اصلا امتیاز که هیچ خیلی کم قیمت ها هم اکثرا نزدیک هست میزنه ۱۰ هزار دومقصد رو میزنه ۱۳ هزار ….نمی‌دونم این چه صرفی داره که میگیرن قیمت پایین بعضی ها…
  البته متاسفانه یه عده هم هستند اومدن برای تفریح و عشق و حال دنبال سوژه میگردن خیال کردن خبریه
  هر چی رو زد میگیرن شاید فرجی بشه…کار ما هم خراب کردن…
  شرور «صابهان شهنوازی» که کشته شد را بهتر بشناسید [+عکس]


 • محمد امین ممنون

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا شورشو در اوردن کرایه ها از پارسالم اومده پایین تر


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  قشنگ معلومه اینا هدفشون تنبیه و آزار و اذیت راننده هاست. بخدا قسم ما راننده ها توی اغتشاشات پارسال هیچ نقشی نداشتیم حتی بوق هم نزدیم. همش صبح تا شب مشغول کار کردن هستیم تا بتونیم شیکم زن و بچه رو سیر کنیم
  ۳۸ عادت غلط که بعد از چهل سالگی باید کنار بگذارید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  کی بود کی بود من نبودم بین وزارت کشور و وزارت نفت این من و شمای راننده هستیم که به فنا میریم.

  آموزش تعمیر چکه کردن شیر آب که از نان شب واجب تر است


 • علی

  تاریخ : ۲۳ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا داره ظلم میشه و هیچ کس جواب گو نیست.فقط به نظر من باید تحریم کرد هر دو شرکت را و سرویس نرفت

  طرز تهیه خورشت ناردون غذای محبوب شمالی+نکات تکمیلی پخت آن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  این دوتا شرکت به راحتی دارن ما را به بردگی میگیرند یه دو سه ماهی براشون پول سازی میکنیم بعد به خودمون که میایم دست میکشیم دوباره یه عده ای دیگه جای ما رو میگیرند تقصیر من تو و ما نیست مقصر اصلی مسئولان کشور هستند
  صبر کنید اصلاً این دوتا شرکت مال اقا زادها هست فقَ برای گرفتن حقمون باید متحد بشیم….. درست میشه زاز موفقیت تابه حرفامون گوش بدن
  بهترین روش برای تمیز و ضد عفونی کردن کنترل تلویزیون


 • مجید

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام به همه راننده گان محترم بیاین یه بار هم شده مردونه قول بدیم که ….مرد باشین این کار رو بکنیم


 • سجاد

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  بدترین آرزوها را برای رئسای اسنپ وتپسی ومسئولین کشور دارم که دسا رو دست گذاشتند
  یک تست شخصیتی سرگرم کننده: مغرور هستید یا متواضع؟


 • بازنشسته

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  اولا تپسی پاک کردم بعدش اسنپ را ولی هردوشرکت خیلی…هستن ۹ماه کارکردم روی بنرثبت نامشون زده باماهی ۳۰۰لیتربنزین دولت که ننوشته اینها اول ثبت نام قول بنزین دادن حالا که بنزین نمیدن کمیسیون را ۵درصدکنندیا کرایه هارا حداقل بالا ببرندازماکه گذاشت برای بقیه که هستن خوب بشودالبته مقصرخوده ما هم هستیم ۱مابنزین ندادن هیچ کسی کارنکنه درست میشه
  ۳۸ عادت غلط که بعد از چهل سالگی باید کنار بگذارید


 • مجید

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  یکی نیست به اون خانم بگه راننده اسنپ نوکر پدرت که نیست درب ماشین رو برات باز کنه
  واقعا جای تأسف داره با این آدمهای نفهم و از خود راضی

  چند ترفند‌ شستشو و تمیز کردن ظروف تفلون سوخته و کثیف که معجزه می کند


 • مجید

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  به نظر شما بابت مدیران اسنپ و تپسی فرقی داره به سر من راننده چی بیاد؟؟؟
  یکسری آدمهای از ما بهتر اونجا نشستند و فقط پول به جیب می‌زنند
  براشون اهمیت نداره که هزینه درس و درمان بچه من از کجا باید بیاد میگن به درک و به ریش من و شما میخندن
  پس فایده ای ندارد هر چی من راننده فلک زده بگم فقط انشاءالله خدا حق مارو بگیره از این آقازاده‌ها و مدیران این ۲ تا شرکت
  ۴۰ علائمی که خانم ها باید جدی بگیرند


 • خود کردده را تدبیر نیست

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام. به خدا اگر بخو اهیم حق را بگیم یک کتاب کامل از نالایق بودن عوامر … هم کم است. از اینکه دستشون تو دخل راننده است که شکی درش نیست. با اینکه میدونیم ولی کار می کنیم. چاره ای نداریم. به نظر من یه ماشین در حد پراید مدل ۸۰ دور رنگ با بوی متهفن به درد این سیستم میخوره ولا غیر. یا اینکه گوشی و سیم کارت و همه رو عوض کنی . که دیگه از این اعتیاد خلاص بشی
  چند ترفند‌ شستشو و تمیز کردن ظروف تفلون سوخته و کثیف که معجزه می کند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  حیف اسنپ که یه عده مثل شما شدن راننده اش..
  همون بهتر راه می افتادین توی خیابون بوق می زدین
  اگر بنزینی گیرتون میومد
  ۱۰ ماده غذایی سالم که مصرف بیش از حد آن آسیب‌رسان است +اینفوگرافیگ


 • رویا شیراز

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  والا شوهور ما هم رفت یه مدت بقول خودش با یه خانم دکتر ریختند روی هم
  بعد ولمون کرد رفت
  یارو را صیغه کرد
  خدا سر جای حق نشسته
  طرف سوزن زن یه مطب بود نه دکتر
  کردند تو پاچش
  ماشین شو ازش گرفتند
  مواظب شوهراتون باشند
  خواهشا
  +++
  چند ترفند‌ شستشو و تمیز کردن ظروف تفلون سوخته و کثیف که معجزه می کند


 • پیمان

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  نمیدونم چرا بعضی‌ها بی غیرتی، بی مسئولیتی شوهراشونو میندازن گردن بقیه؟
  کرایه‌ها پایین، کمیسیون بالای ۲۳درصد، مسافران پرتوقع (یارو انگار لیموزین کرایه کرده، توقع داره درو واسش باز کنن.) از سوبسید هم که خبری نیست، خودمونو کردیم برده، همه چیز به نفع شرکت‌ها و مسافرین،
  اخرشم ما بدهکاریم و باید پاسخگوی الواتی شوهر مردمم باشیم.
  فروش لاستیک دولتی ؛ کی داده کی گرفته؟ سر مردم کلاه گذاشتند !


 • Fafa

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  بهترین راه اینه که رانندگان اسنپ و تپسی کل کشور در یک گروه تلگرامی باهم باشن


 • محسن ابراهیم زاده

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ تمام مزایا و منافع به نفع شرکت اسنپ و مسافر هست ،بزرگترین …در حق راننده و متعاقبا خانواده ایشان انجام میشود ،باید نرخهای کرایه تغییر و عادلانه شود ،در مجموع بهترین کار خروج و بفکر کاری دیگر بودن است
  آموزش تعمیر چکه کردن شیر آب که از نان شب واجب تر است


 • بهروز

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگه همه رانندها متحد باشند هم دولت دخالت می کنه بابت کم کردن کمیسیون هزینه اینترنت باراننده بنزین سهمیه سخصی بابت مسافر تاره طلبکارن آقای شریعتمداری گفته اسنپ باتوجه به درآمد بالا باید دولتی بشه دیگه نفرمودن باید کمیسیون کم بشه به نظرم اتحاد رانندگان می تونه اسنپ وادار کنه به قوانین که خودش وضع کرده پایبند باشه
  طرز تهیه خورشت ناردون غذای محبوب شمالی+نکات تکمیلی پخت آن


 • راننده اسنپ

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  گاهی دلم برای خودم میسوزه…این هم شد زندگی…نکبته بخدا…

  ۱۰ ماده غذایی سالم که مصرف بیش از حد آن آسیب‌رسان است +اینفوگرافیگ


 • لیلا

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  اتفاقا بنزین حق اسنپی ها نیست.چکار مثبتی مگه انجام میدن….چقدر هم خودشونو میگیرن…یه بار نشده بیان پائین در ماشینو برای مسافر بازکنن!!!


 • اشکان

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  کار کردن در تاکسی های اینترنتی اسنپ و تاکسی خیلی زیان داره…ماشین داغون میشه و مسافرین قدرنادان و پررو
  علت پرکنی عروس هلندی چیست و چگونه باید آن را درمان کرد؟


 • زین العابدین دلاور

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  بنده هم به نظرات و خواسته های دوستان وهمکارانم احترام میزارم وهمین خواهشها رادارم

  بهترین راه پرورش گل واقعا قشنگ و همیشه سبز « دراسنا » در آپارتمان


 • هه.....

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ و تپسی
  پاک کردن نرم افزار اسنپ همه با هم
  منم نرم افزارشو پاک کردم خیالم راحت شد یه اعتیادی داره .
  واقعا با این اوضاع نمی صرفه .
  خدا رو شکر تو ایران اسلامی مون هزارتا کار دیگه میشه انجام داد .
  علت پرکنی عروس هلندی چیست و چگونه باید آن را درمان کرد؟


 • یحیی

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  شرکت اسنپ وتپسی باید کرایه ها رو بالا ببر که برای ما راننده ها بسرفه و کمیسیون شون رو هم کم کنه چه خبر ۲۰درصد کمیسیون باید زیر ۱۰درصد کمیسیون بگیره هیچ نوع خدماتی خوبی هم به راننده ها نمیده
  ***
  آموزش تعمیر چکه کردن شیر آب که از نان شب واجب تر است


 • ارسلان

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعاً جای تأسف دارد دو تا شرکت اینترنتی که سرتاسر ایران را در بر گرفتن اما نه بقولی مسئله گرفتن کمیسیون را حل می خواهند بکنند نه اینکه تلاشی برای گرفتن سهمیه بنزین راننده ها میکنند و نه جوابی .قربونش برم هر سفری هم راننده میرود بدون معطلی کمیسیون خودشان را کم و محاسبه میکنند و نگاه به اینکه مسافر بد هم روز به روز چه در پرداخت کرایه چه موارد دیگه زیاد وزیادتر دارد میشود .بخدا سود بانکی را اینطور وبا این رقم نه میگیرند ونه کم میکنند.کار در این دو شرکت تنها اصطلاک زیاد خودرو و عاقبت ضرر تمام و کمال سر ماه وسال می افتد گردن راننده .نه بیمه ای دارند و نه چیزی .بخدا که کار با این شرکت ها اشتباه محض
  *****

  بهترین راه پرورش گل واقعا قشنگ و همیشه سبز « دراسنا » در آپارتمان


 • هدوی

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  …ترین شرکت اسنپه، ۱۱ نفرو با مبدا و مقصد یکسان درخواست اسنپ کردن بردن خفت کردن با چاقو زدن ماشینو گوشیو بردن ، اگر اسنپ اطلاع رسانی کرده بود یا این موضوعو جدی گرفته بود نفره دوازدهم که خودمم خفت نمیشدم و پژو ۴۰۵ که تازه خریده بودم الان زیره پام بود

  ****
  اثبات رابطه نامشروع از طریق فضای مجازی


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  همشون .. فقط برای جیب خودشون کار میکنن


 • محمد

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  یکی نوشته همین که اسنب بهتون مسافر میده از سرتونم زیادی شوهر من از صبح تا شب میره ولگردی شبم دست خالی میاد
  خانم محترم شوهر شما ولگرده به کسی ربطی نداره برو جلوی شوهر الوات رو بگیر ماکه از صبح تا شب تو گرما مسافر جا بجا میکنیم توقع خدمات هم داری خدمات ندن عیب نداره ولی جیبمون رو هم خالی نکن با جرمیه کردن های الکی که از دزدی بهتره
  ***
  کامیونی که بارش ۹۱ راس گوسفند بود توقیف شد


 • طاهره

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام بر خلبانان خودخوانده اسنپ…صبحتون بخیر.
  شما اگر تو این مملکت یه کاره میشدید چی میشدید
  بنزین کجا بود عامو
  بذارین باد بیاد
  به کدام زمین های کشاورزی مجوز ساخت و ساز داده می شود؟


 • کوروش

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام یه سفر رفتم ۴ نفر روسی رو سوار کردم از لواسون به محمودیه کرایه در روز جمعه زده بود ۷۵۰۰۰تا پلاس وافزایش زد شد ۱۲۰۰۰۰تا این ۴تا رورسوندم به مقصد پایان سفر رو زدم گم‌شدن فتن
  کرایه رو آنلاین زدن بعداز ۱۲ روز همون مبلغ را از حساب کاربریم منفی کردن هرچی به پشتیبانی گفتم میگن مسافرگفته سفری انجام نشده گفتم سفر بعدیم از محمودیه به پاسداران بود چطور نمیفهمید؟
  میگه برو دفتر اسنپ
  رفتم اشرفی اصفهانی نزدیک میدان صادقاییه گفتم ولی هیچ فایده ای نداشت خیلی راحت ۱۲۰۰۰۰ تومان منو خوردن خدازشون نگذره اینا چنین موجودات… هستن
  آموزش تعمیر چکه کردن شیر آب که از نان شب واجب تر است


 • رضا

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  دولت در حق رانندگان اسنپ و تپسی که هزینه بنزین واریز نمی کند ظلم می کند ممنون از لطف دولت مستمندان ….

  قیمت درب کارخانه ۵ خودروی جدید سایپا اعلام شد


 • س

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید مسافتی که این بنده خدا ها میفرمایند میفرستند شرکت های اسنپ و تپسی اصلا یک سوم مسافت طی شده ما هم نیست این فک کنم بخاطر اینه که شاید ازشون بابت این مسافت ها مالیات میگیرند من خودم یک ماه مسافت طی شده رو نوشتم البته صرف نظر از اینکه چه مسافتی رو طی کردم تا مسافر برسم مقایسه کردم با مسافتی که شرکت اسنپ برای بنده ارسال کرده بودن و در اپ موجود بود کمتر از یک سوم مسافت طی شده بود
  من حاضر اینو ثابت بکنم بابا کرایه ها که ادم رو نابود میکنه با این ترافیک شهر قیمت فضای اجناس مصرفی ماشین ها هم که یا خدا بعدش مسافر کولر حتما میخواد شده اجبار این طرف اسنپ و تپسی کمیسیون خودشونو بر میدارن برای اون ها بد نمیشه من موندم که چرا مسافت ها رو دقیق ارسال نمیکنن مثلا ماشین من تک میگن قابلیت دوگانه سوز شدن داره سهمیه نصف تعلق میگیره بمن ماهی ۵۰ هزار تومان سهمیه میریختن یعنی اگر کامل بود ۱۰۰ هزار تومان شما خودتون حساب کنید که چند لیتر میشه این برای مسافتی بالاتر از ۵۰۰۰ هستش
  حالا هی بیاین مقاله بنویسید ببنید چی میشه درد راننده ها هزاران درده منتها کیه که احوالی بپرسه

  چرا نباید چای سیاه بخوریم؟


 • س

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید کرایه ها که نابود کنندست و اینکه سهمیه سوخت که اسنپ زحمت میکشه میفرسته برای وزارت کشور اصلا یک سوم پیمایش ما راننده ها هم نیست من خودم یک ماه پیمایش هامو نوشتم و صرف نظر از اینکه چه مسافتی رو طی میکنیم تا به مسافر

  شرایط پرورش و نگهداری گیاه همیشه سبز دراسنا در منزل


 • مهدی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام تازگی که کسی پول نمیده به اسنپ پیام میدی که نداده بعد ۲ روز پیام واریزی میاد ولی برات نمیریزن من که فهمیدم جوابم نمیدن

  ————
  هنگام خرید ملک وراثتی به چه نکاتی توجه کنیم؟


 • معصومه

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  همین که اسنپ هست و کار می کنید از سرتون زیاده
  شوهر تنبل من صبح میره ولگردی
  عصر میاد میگه بنزین ندادن و..
  ———-
  اثبات رابطه نامشروع از طریق فضای مجازی


 • مح

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سفر قبول نکننننننید


 • مژگان

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  آقا اصلن برید یه حرفه ایی رو یاد بگیرید فنی حرفه ایی به افراد بالای ۱۵سال آموزش رایگان میده
  کار نکنید برای این درشرکت از خدا بیخبر

  چند بار پول منم نزدند من دیگه سرویس نمیرم اپلیکیشن،شونم هم پاک کردم
  شرایط پرورش و نگهداری گیاه همیشه سبز دراسنا در منزل</a
  >


 • محمد میرزاعلیان

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام من سه سال است که به عنوان شغل دوم در اسنپ کار میکنم ولی کرایه ها نسبت به سه سال قبل تغییر چندانی نداشته اصلا به سرفه نیست که حتی واسه بعضی از سفرها استارت هم زده بشه ولی کمسیون چند برابر شده. آخه ظلم تا کی در حق راننده ها.
  ۴۰ علائمی که خانم ها باید جدی بگیرند


 • محمد

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام من سه سال است که به عنوان شغل دوم در اسنپ کار میکنم ولی کرایه ها نسبت به سه سال قبل تغییر چندانی نداشته اصلا به سرفه نیست که حتی واسه بعضی از سفرها استارت هم زده بشه ولی کمسیون چند برابر شده. آخه ظلم تا کی در حق راننده ها.

  آموزش تعمیر چکه کردن شیر آب


 • راننده اسنپ

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  یکماه از زمان انجام صحیح پاداش گذشته و هر کاری هم کردم ( تیکت ، تماس و …) متاسفانه هنوز پاداش بنده واریز نشده و دلیل الکی میارن و به هیچ عنوان پاسخگو نیستن ، آخه پول راننده خوردن داره !!!؟

  ——–
  هنگام خرید ملک وراثتی به چه نکاتی توجه کنیم؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  ما یه عمره از یه چیز بدبختیم.هیچوقت هم عوض نمیشیم.پس تاابد همه ازما سواستفاده میکنن.میدونید باعث همه بدبختی چیه؟ اتحاد..متحدنبودن همین..بابا کمی باهم متحدباشیم.تامجبوربشن حق قانونی راننده رو بدن..حالا هی غر بزنید..خلایق هرچه لایق..
  چرا نباید چای سیاه بخوریم؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  دوستان راننده سلام.بابیشترحرفای شما موافقم و درستن.چون من هم همین بدبختی رو دارم.ولی من موندم تعجب از بعضی راننده ها.این غرغرهارو میزنن.ولی بعدش میرن اسنپ کارمیکنن.تازه بیشتراز این راننده ها عصبانی میشم که ندید سرویس رو میگیرن.آخه وقتی سرویس باکرایه ۱۲هزارتومن میزنه چرا زود میگیری.لامصب بزار بمونه.مجبورمیشه بیشترش کنه.ولا من خودم اینجورم.سرویسی رو میگیرم که بدونم واسم میسرفه.حتی اگه روزی ۴سرویس برم بهتره.

  آیا تمکین زن در ازدواج موقت یا صیغه ضروری است؟


 • فامیل جاوید

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام کرایه های اسنپ خیلی کمه ولی کمسیون زیاده و۹ماه که ازبنزین هم خبری نیست دیروز فقط به تعمیر واشر سرسیلندر ۸ملیون تومان دادم
  اثبات رابطه نامشروع از طریق فضای مجازی


 • بهرام

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  پرداخت بنزین دست شما نیست بالا بردن کرایه ها که دست خودتونه ببرید بالا تا سهمیه بنزین به صورت اتوماتیک پرداخت بشه این هم راه حلش کرایه بالا کمیسیون هم بیشتر میشه
  چرا نباید چای سیاه بخوریم؟


 • افشاری

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام حدود ۵ سال است هر روز ۱۰ الی ۱۱ ساعت پشت فرمان در اسنپ هستم از دی ماه سهمیه بنزین ندادند بخدا بعضا برای مسافر هم تعجب آور است پایین بودن قیمت و می‌پرسند چطوری صرف می‌کند
  جواب این است این کار را نکنم چکار کنم
  تشگر

  اثبات رابطه نامشروع از طریق فضای مجازی


 • 074

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  ان شاالله پول ناحق کمیسیون ندادن امتیاز به راننده مسعولین اسنپ و زو .. کنن


 • حمید

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام کرایه ها پایین وکمسیون زیادسهمیه بنزین که ۶ماه هست که واریز،نشده مسئولین چه کار میکنن


 • ایمان

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام،تمام مشکلاتی که همکاران راننده فرمودن درسته،جالب‌تر از همه توقف در مبدا که بفرموده اسنپ ۵دقیقه هستش واقعا معنی تاکسی اینترنتی خود شرکتهای تاکسی اینترنتی بلد نیستن و حتی اگر توقف نکنی نمره منفی میدن خجالت هم نمیکشن و وقتی اعتراض میکنیم،میگویند سیستم تصمیم میگیره?راننده وظیفه وایستادن با ماشین روشن را برای مسافر ندارد مگر تو سیستم اعلام توقف بکند،متاسفم که خود اسنپ معنی تاکسی اینترنتی را بلد نیست،تازه میگوید اگر مسافر نیامد با او تماس بگیرید?


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام اون نفهمی که میگه اگر نمیصرفه چرا کار میکنید خب نفهم بیکارم میفهمی فقط خرج خونه را میشه دربیاری اصطهلاک ماشین که دیگه هیچ


 • امیر

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  منکه شخصا دیگه حتی نرم افزارشم باز نمیکنم چه برسه قبول سفر


 • نیما

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه های اونقدر پایینه وبر عکس هزینه استهلاک ماشین اونقدر بالا که خیلی از مسافران کسانی هستند که خودشون ماشین دارند ولی با اسنپ جابه جا میشن.


 • مهدی از مشهد

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  از خدا بترسید


 • عروسک

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام وقتی دوتا شرکت باهم رقابت می کنند گناه رانندگان در این وسط چی هست که قیمت هر شرکت پایین باشد مردم به طرف آن شرکت می رود. منم چند ماهی تو اسنپ کار کردم واقعا بردگی هست . از رانندگان محترم و با غیرت می خوام موفتی ماشین و جونشون و در راه سه راهی بین دو شرکت و مردم نزارن تمام. شاید که بعید میدونم در این دولت بت شکن درست شود.
  چرا نباید چای سیاه بخوریم؟


 • محمد

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  اقایون مسئولین اسنپ واقعا نمیبینیدو نمیخوند این گله و شکایتارو‌!؟خجالت بکشین


 • حمید

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  به نظر من هیچ ملتی تاخودش نخواد بدبخت نمیشه هرصنفی که یه مشت بی هنر وبی عرضه توش مشغول به کارباشند هربلایی سرشون بیاد حقشونه طرف کلی ازبد بودن اسنپ می ناله ودم ازبدبختی میزنه ولی همین آدم مثل خر واسه اسنپ وتپسی کارمی کنه خدابه انسان عقل وشعور داده که خوب وبد راتشخیص بدیم هیچ آدم عاقلی نمیره اسنپ کارکنه هیچ کس هم باکارکردن تواسنپ به جایی نرسیده پس غر نزنید یا برید یک شغل خوب پیداکنید یا به خرحمالی تواسنپ ادامه بدید


 • سعید

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  با این هزینه های سرسام آور واقعا کرایه اسنپ خیللللللی پایینه
  اسنپ کرایه رو افزایش بده
  ما راننده ها گناهمون چیه شما داری با تپسی رقابت میکنی
  چرا ماها باید متضرر شیم؟
  نحوه درست تمیز کردن انواع کف پوش خانه از هر نوع جنسی


 • مهدی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  از اسنپ کارفیکس لاستیک خریدم قرار بود ۲ هفته بعد بدن الان هفت ماهه ندادنو همش میگن پیگیری میکنیم


 • میثم

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام کرایه هاافتصاح پایینه،کمیسیون بالا،بنزین آزاد،لوارم یدکی سرسام آور،هرچقدرکارمیکنی بایدخرج ماشین کنی یا کمیسیون بدی،یاپول بنزین بدی تهش چیزی نمیمونه


 • اسفندیار راشین

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  دوستان همه حرف حق زدند،اول بگم شک نکنید که دولت از اسنپ و تپسی پول زیادی میکیره که اصلأ ورود نمیکنه.
  درمورد دزدی بگم به من طرح میده مثلاً ۳۹سفر ۱۵۰تومن بعد که طرح کامل میکنم فرداش یک پیام میده که شما سفر حعلی داشتین وقتی پیگیری میکنم اول پشتیبانی جواب میده بعد که ثابت میشه سفرجعلی نبوده دیگه جواب نمیدن وقتی به کارمند پشتیبانی نمره ۱میدم فوراً زنگ میزنن دلیلش چی بوده ۱دادی اما همه جوره حق ماراننده ها میخورن ولی جوابگو نیستن.

  خنده داره من تیکت زدم چرا پاداش من نمیدین جواب تیکت زده بنزین شما وزارت کشور باید بده پاسخ دادم من پاداشم میخوام دوباره پاسخ دادند اینترنت شما کند هست و….همه این اتفاق ها از بی کفایتی مسوولان هست مخصوصا وزیر راه وقتی یک عده که هیچ علم مدیریت و کشور داری ندارند ومیارند میکنند مسوول دیگه بهترازاین نمیشه…م

  اثبات رابطه نامشروع از طریق فضای مجازی


 • حمیدرضا

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدا ازشون نگذره نه کسی هست دنبال حرف ما راننده ها باشه و نه به دادمون برسه به زور و دزدی پول چندین ماه بنزین ما رو نمیدن اینجا اسمش چیه زور گوویی چاره نداریم کار کنیم وگرنه نمی‌کردیم

  اثبات رابطه نامشروع از طریق فضای مجازی


 • مهدی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدمت آقا اشکان عرض کنم اسنپ خیلی وقته از جیب راننده میکنه اسنپ خودش ۵ بار طرح تشویقی منو خورد نداد به پشتیبانی هم چند بار پیغام دادم جواب سربالا میدن سفر میوفته یه قیمت داره وقتی قبول میکنی قیمتش عوض میشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  مسولین اسنپ و تپسی یه مشت جیب بر هستند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگه اسنپ وتپسی نمیتونن فکری به حال رانندگان کنندبهتره جمع کنن برن تادوباره تاکسی تلفنی ها شروع به کارکنن.اینا دیگه شورشودرآوردن بااین کرایه های مزخرف.


 • کیمیایی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام عرض ادب من خودم سرپرست خانوار هستم تنها درامد من از اسنپ میباشد مستاجر هم هستم خرج دو بچه مدرسه میدم با کلی هزینهای زندگی که سرسام اوره با این کرایه که اسنپ و تبسی تعین میکنه و خرج ماشین میشه نمیشه زندگی کرد هرچه کار میکنم باز هم یک هفته توی زندگی عقبم نمیرسونم مریض شدم دیگه پول تعمیر ماشین هم به کنار تورو خدا به داد ما برسید بشینم خونه بهتره حد اقل سلامتیم رو از دست نمیدم میرم گدایی کنم شرفش میرزه به کرایه اسنپ و تبسی با این اخلاق مسافرا تا میشینن توی ماشین کولر میخوان انگار دارن به ما حقوق میدن دستوری صحبت میکنن حد اقل امتیاز بدن ادم دلش نمیسوزه ۱امتیاز میده بابا نشستی توی ماشین تمیز سمند کولر روشن امتیاز ۱دیگه چیه یا کرایه درست کامل نمیدن


 • اشکان

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام خواستم اتفاقی که الان برام رقم زد رو با شما در میون بزارم شرکت الان برای بار چندم از من کلاهبرداری کرد به این صورت که مبلغ سفر برای من ۱۱۵۰۰۰ تومان بود وقتی قبول کردم به مبدا رسیدم را زدم شد۹۹۰۰۰تومان جای تاسف دارد که از راننده برای تخفیف به مسافر استفاده میشود امیدوارم پیگیری شود


 • حسین

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  اون سازمانی که سهمیه بنزین اسنپ را در طول این مدت چند ماه واریز نکرده تو این کشور کدام مسئول به فکر مردم هست فقط از کلمه مردم سواستفاده می کنند هی میگن مردم مردم ولی یک قدم برای مردم بر نمی دارند بدبختی ماها ایرانی ها این هست که مملکت افتاده دست نااهل


 • سعید

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام خدمت رانندگان شریف و عزیز
  هرچی سرمون بیارند حقمونه خودمون میخواهیم الکی هم غر غر نکنید لیاقت مردم همین است، اگه واقعا نمیصرفه کار نکنید فقط حرف نزنید ،من دو ماه است کار نمی کنم ،چرا به هم خیانت میکنید کسی به فکر ما رانندگان نیست تعطیل کتید کار بردگی رو


 • فقط امنیت مسافر؟؟

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  همه حق رو‌گفتن .ولی من تو کف اونهایی هسنم که مسافر بین شهری میبرند اخه با ضمانت کی؟اسنپ و تپسی خودتون رو تو خطر خفت گیری میندازین؟؟؟کاش دولت مردها یکبار اعلام میکردند ماهی چقدر از این دو شرکت پول میگیرند که اینجور واضح فقط نگاه میشند.


 • رصا

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  خاک بر سر تون واقعا


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ به فکر در امد خودش


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام دوستان لطفا ازاد کنید تر از اسنپ و تپسی وجود نداره و همه چیزم به نفع مسافر میدونن البته اگر منم کاری نمیکردم و کسی بهم بیست درصد کمیسیون مفت میداد طرف اونو میگرفتم با خودشون میگن این کار نکنه یکی دیگ هست ????


 • علی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام متاسفانه بیست درصد کمیسیون میدیم بیست درصد بنزین وسی درصد لوازم یدکی و چیزی برامون نمی‌مونه ومجبوریم چون کاری دیگه نیست و کسی به فکر ما نیست الان هم که بنزین آزاد سهمیه بندی شده بیستم هر ماه دیگه بنزین نداریم حتی آزاد که کار کنیم


 • مهدی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  نه سهمیه بنزین میدن. نه کرایه ها رو تو شهرستان افزایش میدن تازه ۲۰ درصدم کمیسیون میگیرن اونم کمترش نمیکنن. یه سهمیه واسه لاستیک بود اونم دو ساله خبری نیست


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا سهمیه بنزین نمیدن اسنپ حیرونیم بخدا


 • کلهر

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  من اصلا دیگه کار نمیکنم با این گرانی قطعات مکه عقلم کمه از گلوی زن وبچه ببرم بدم به اسنپ ومیکانیک ولوازم فروش در هرحال ماشینم خونه است خیالم راحته استهلاک پایین وهزینه خرج کرد ندارد .تازه مسافر هم فکر میکنه ماشین رو با راننده به خاطر ۲۰هزار تومان خریده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  توروخدا خفه شید اون احمقی که میگه درآمد راننده اسنپ ۱۶ ملیون ماهیانه هستش استهلاک رو حساب کرده فقط بلدید باارقام بازی کنید چرانمیفهمید بنزین نداریم وآزاد میزنیم لوازم گرونه مسافر باکرایه ۱۵ هزارتوم نن ساعت ۶ صبح میگه کولر روشن کن تازه اسنپ پلاس هم نگرفته آخه کی ساعت ۶ صبح کولر روشن میکنه عقده ای تازه باکرایه ۱۵ هزارتومان هم میری مبدا ۷ ت۸ دقیقه هم معطل میشی دائم پیام میده الان میام وقتی هم که میاد بهش میگی توقف رالحاظ کنید طلبکارهم هستش ومیگه میخواستی کنسل کنی


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام لطفا منصفانه نگاه کنند مدیران اسنپ آیا با ماشینهای ۳۰۰ تا ۸۰۰ میلیونی ارزش دارد با این نرخ در خیابان درب خانه مردم رفت و مسافر سوار کرد .این کار یعنی استثمار مردم محتاج که مجبور هستند بعد دو شیفت کار بیایند مسافرکشی هم بکنند لطفا رسیدگی کنید.


 • عماد

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدا شاهده من هر روز دارم کار میکنم ،میگم شاید تهش یه چیزی برام بمونه،اما با این کرایه های بیست و سی هزار تومنی ،باید چند تا سفر بره راننده بدبخت بعدشم نصفش و بده کمیسیون،بنزین،اصتحلاک و…،بخدا نفس مون دیگه در اومده


 • امیرمحمدمیراحمدی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام هرچی سرمون بیاد حقمونه
  به نظر میاد که ی تعدادی به اسم و عنوان کاربر راننده از خود مسعولین اسنپ هستن و نظر میدن که اسنپ و طبسی خوبه و حمایت میکنن فقط حوالتون به حضرت عباس حوالتون به امام حسین حوالتون با خود حضرت زهرااا که حق مردم بدبختو مثل ……………….


 • مجتبی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  اینجا که ما کار میکنیم تازه هیچ کدوم از طرحهایی که اسنپ میزاره ،استفاده نمیشه کرد،از بنزین که نگم ،ما تو شهر زاهدان زندگی میکنیم که یه ۲۰ لیتری بنزین تا ۵۰۰ هزار تومن رسیده،بعد چطوری بنزین أزاد بزنی کار کنی،که اونم بره سودش تو جیب تلییاردرا


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ و تپسی خوب گوش کنید شماها باید یک گزینه تو اپلیکیشن مسافر اضافه کنید بابت کولر فقط دارید از راننده و ماشینش سواستفاده میکنید برای پر کردن جیب خودتون، سهمیه بنزین که نمیدید می‌خورید کمیسیون که میگیرید در ازای کمیسیون هیچ خدماتی برای راننده در نظر نمیگیرید نه بیمه درمانی دارید نه لاستیک و لوازم یدکی راننده هیچ انگیزه ای نداره با کرایه زیر خط فقر کار کنه تازه میگید کولر هم بگیرید هر ده سرویس پنجاه درصد کمیسیون کم میشه که دروغی بیش نیست و یا مسافران فکر کردن با این کرایه های مفت باید کولر بگیره راننده بعد جونش بالا میاد امتیاز بابت کولر بده در واقع


 • همایون

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  توشهرما مسافر اسنپ کم است بخاطر این کرایه واقعا کم میزنه اسنپ توراخدادرشهرهای کوچک که تقاضا کم است کرایه رادرست بزنیدکه راننده ضررنکند


 • بهزاد جوادی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  از وقتی که بابت لغو سفر از طرف راننده جریمه می گیرند و لغو سفر از طرف مسافر تشویقی میدن من دیگه رفتم مسافر شدم نه مسافر کش کششش ندید تعطیل کنید بیاید شوتی


 • بهروز محمدی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام.بارها شده یه مسیری رو که باید میرفتم مثلاً جایی کار داشتم .اینقدر کرایه ها پایین بوده که ترجیح دادم خالی برم تا با اون کرایه کم برم .رانندها باید همدل باشن مسیری که کرایش کم بود رونرن .تا شرکت اسنب یا تپسی مجبور بشه کرایه رو واقعی کنه


 • فرزاد

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگه یک هفته درملایر زندگی کنی بااین مردم خسیس وبدزات میفهمی که کرایه مبلغ. هاش خنده داره تازی بعضیهاشون عادت کردن کرایه ننمیدن وشکایت هم میکننداسنپ هم حرف اوناروقبول میکنه


 • پویامنش

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  از نیمه دوم اردیبهشت تا الان بیش از هزار و پانصد سفر اسنپی با کولر روشن انجام دادم با خودرو ۴۰۵ و دریغ از یک ریال پاداش و تخفیف از اسنپ ! ماشینمم به خاطر کشف حجاب مسافر توقیفه و اسنپ هیچ کاری در این خصوص انجام نداده ! اسنپ کارفیکس هم که فقط یکبار کارواش استفاده کردم که صدبار پشیمان شدم ! شش ماهه که از هزینه بنزین خبری نیست ! امتیازم توی اسنپ عالیه ولی چه فایده ؟ انگیزم برای کارکردن توی اسنپ خیلی کم شده !


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  پایین بودن کرایه وبنزین آزاد واستهلاک زیاد از یک طرف
  امشب دوتا مسافر که نه دوتا افریطه سوارشدن بودند ودر مقصد پیاده نمی‌شدند
  از ۱۱۰ کمک گرفتم تا پیداشون کردم
  ….واز این دست مسافر نما ها حال آدم به هم میخوره
  اگر راننده تخلف کنه فوری ده جور مجازات میشه ولی مسافر نماها آزادند هر …..بکنند
  به پشتیبانی هم میگی وگزارش میدی انگار نه انگار ….
  ….به این روزگار ….


 • علی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  ببینین اینها قلق ما ایرانیارو تو هر جایی فهمیدن هرچقدر مارو بیشتر گشنه نگه دارن مردم هم بیشتر کار میکنن ، کرایه ها بالا نمیره مگه اینکه هیچکی کار نکنه تماام


 • مصطفی‌قناعتی‌فرد

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام
  نه‌شرکت‌اسنپ‌بفکر‌راننده‌ها‌است‌ونه
  شرکت‌تپسی‌فقط‌این‌دوشرکت‌فکر
  کمسیون‌خودشان‌هستند
  خدایی‌باورکنید‌از‌کرسنگی‌نمی‌میریم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  من هر چی دو میزنم نمیتونم یک کیاو گوشت و یک کیلو گلابی برای زن و بچه ام بگیرم واقعا در سختی و عذاب داریم زندگی میکتیم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  تهشو بگم اسنپ و تپسی درست شده ته جیب بدبختا را در بیاره


 • محمد

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  بااین گرمای جزیره قشم نه بنزین دادندونه ونه داخل قشم اسنپ قراردادبالوازم یدکی داردونه باتعویض روغنیهاداردحالابااین گرمامگه میشه کولرروشن نکردلطفارسیدگی کنید.


 • ایرج

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام و خسته نباشید به مدیران اسنپ و تپسی از اینکه روزانه فقط پول پارو می‌کنند
  دوستان دقت کنید این همه رانندگان بابت کرایه و غیره ناراضی هستند،بماند اخیرا روزهای،قبل تو همین خبرها خواندم که به مسافرها یاد می‌دهند که اگه مثلا سرکوچه اسنپ در خواست کنی
  از کرایه کم میشه
  وجدانن این کار درست خوب چرا نمی‌آید یه راهکار برای راننده بدبخت بذارید که کرایه بیشتری بگیره
  در کل اگه اگه واقعا رانندها همت کنند دست به دست هم بدن ۲روز،
  کار نکنند خداوکیلی مدیران شرکت مربوطه به اون خدا التماس که هیچ،در جا کرایه را بالا میبره
  خدا قوت به تمام رانندهای عزیز دوست داشتنی


 • ایثار

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  کاش میشد یک نفر مدیر پیج تلگرام یا وات ساپ میشد وهمه رانندگان اسنپ با این مدیر هماهنگ میکردن که واسه چند روز اعتصاب کنند تا شرکت اسنپ کرایه ها رو افزایش بده.کاش یه مرد پیدا میشد پوز مدیرعامل اسنپ رو به خاک میمالید.


 • فرامرز احمدی

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  آقا ماشین من مال شما من روزی ۸ ساعت براتون کار میکنم شما اجاره خونه و نان بخور نمیر منو همسرمو بدین آیا چیز زیادی میخوام؟؟؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  مدیر اسنب توی یک مصاحبه میگه ما مدرسه ساختیم چکار کردیم به فقرا کمک کردیم چرا ماکه شب روز کار می کنیم اخراج واویلا ماشبن از رده خارج کمک ما نمیکند وام به ما بده برایشان کارمی کنیم از کارمان قسط کم کنند


 • امیر

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگه تلفن بایدن داشتم زنگ میزدم میگفتم حیوون اگه راست میگی این دو شرکت اسنپ و تپسی تحریم کن خیال همه ما راحت شه


 • شاکری

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  متاسفانه در استان سیستان وبلوچستان فقط میتونی از کارت شخصی خودت برای بنزین زدن استفاده کنی،که ماهانه ۱۰روز بیشتر نمیتونی باهاش کار کنی،جایگاها کارت دارن ولی به مردم نمیدن،بیستم‌ به بعد فقط یه جایگاه میده که صفش ۵کیلومتر میشه اونم فقط ۲۰لیتر میدن،برای گرفتن این ۲۰لیتر‌ یک شب باید توی نوبت بخوابی اونم شاید گیرت بیاد.


 • Davood

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام کارکردن برای این دو شرکت اسنپ وتپسی … است چونکه این دو شرکت اسنپ وتپسی فقط به فکر منافع خود هستند چرا کسی جواب گوی این دو شرکت اسنپ وتپسی نیست تاکی میخواهد مردم را … کنید راننده عزیز که غورمزنی که نمیصرفه چراکارمیکنی
  ۱۳ ترفند برای تشخیص مرغ سالم از فاسد که به شما نمی گویند


 • راننده

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  در واکنش به سخنان خانم مریم واقای اکبر پاپتی باید عرض کنم که به نکته جالبی اشاره کرده اند ماشینهای داغون تاکسی های اینترنتی.
  ایا هرگز به این موضوع فکر کرده اید که همه راننده ها دوست دارن سوار بر بهترین اتو مبیلها باشند
  مثل هرانسان دیگری که دوست دارد در کارش از بهترین ابزار استفاده کند ؟
  واگر رانندگان ماشین خوبی ندارند علت این است که درامد خوبی ندارند که بتوانند خودرو خود را نو کنند ودرامد خوب راننده منوط است به توان پرداخت کرایه مکفی از سوی مسافر یعنی حکیت این ضرب المثل که هرچقدر پول بدی اش میخوری با سپاس.
  چند روش ساده برای درمان خشکی چشم + شایع‌ترین علل خشکی چشم


 • محمدرضا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  ببینید بجای حرف زدن الکی از نمام رانندگان خواهش کنیم برای … بعد نتیجش میبینیم


 • علي

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  ادامه : مدیر عزیز رسانه ولایی همانطور که در مطلب قبلی توضیح دادم حقیر لیسانس مدیریت دارم پراید شخصی که عمل دیکس انجام داده و نمیتونه رانندگی کند را اجاره کردم قرار شد ماهی ۵ میلیون به مالک پرداخت کنم شبانه روزی در شیراز کار میکنم همه کارکرد من میشه اجاره خودرو و کمیسیون اسنگ و تپشی پول سوخت و خرج تعمیرات بعد از دو سال پنجاه هزار تومن پس انداز ندارم -گ


 • عشق کار

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  الهی قربون اسنپ و تپسی برید همتون…چقدر غرغرو شدین بچه ها اخیرا..
  پیاده شید با هم بریم.
  چه خبره….
  چند روش کاربردی و موثر برای از بین بردن رد پایه از روی فرش


 • مرتضی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  پنج شش ماهه بنزین نگرفتم .کرایه نسبت به تابستان خیلی افتضاحه یعنی افتضاحتر شده اگه سفرو هم لغو کنی روز بعد تا ساعت ۱۱ مسدودی بعد زنگ میزنی به پشتیبانی میگه قوانین اسنپ درست حسابی هم جوابت نمیدن انگار پدر کشتشونی .ن بنزین میدید ن کرایه رو زیاد میکنید فقط کمیسیون بکشید بالا بعد انتظار دارن سفرو هم لغو نکنیم انگار راننده اسنپ نوکر باباشونه


 • حمید رضا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام من راننده اسنپم یعنی.. اسنپ هستیم
  کلا داریم مجانی کار میکنیم تو این گرما استعلاک ماشین و اعصاب خوری با مسافر زبون نفهم
  خدایی اگه رانندگان اسنپ اتهاد داشته باشن اونوقت میفهمند که ما ناراضی هستیم
  این رسمش نیست من الا بیس روزه دارم ازاد کار میکنم خیلی بیشتر از اسنپ گیرم میاد و هر مسیری که دلم میخاد کار میکنم


 • علي

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  تشکر میکنم از مدیران عزیز این رسانه که پیگیر مشکلات رانندگان اسنپ و تپشی هستن بالاخره در مملکت امام زمان و دولت مردمی بعد از ۷ ماه قطع اعتبار سوخت رانندگان اسنپ و تپسی خدا را شکر یک رسانه با شهامت و مخلص پیدا شد که مشکلات ما را بگوش مسئولین بی خیال برساند
  در گروه واتساپی همکاران اسنپ و تپسی همیشه بحث داشتیم که رسانه ها از اسنپ و تپسی باج میگیرن که مشکلات رانندگان را مطرح نکنند ولی وجدان بیداری پیدا شد که از ظلمی به ما میشه دفاع کنه
  چون مدیران اسنپ و تپسی … گرفتن و عین …راننده را .. و هیچ دفاعی هم نمیکنن مدیر عزیز رسانه با شهامت بخدا قسم با مدرک لیسانس مدیریت در… تحقیر شدم
  پشتیبانی … عین برده با ما رفتار می‌کند

  نکات مهم پرورش فیلودندرون ، گیاه زیبا و ماندگار آپارتمانی محبوب همه


 • سعید

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  من این دوماهه ازاد کار میکنم خیلی بهتره


 • واویلا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  ممنون از اسنپ کارفیکس که عالیه…قیمتهاش خوبه و خیلی بدرد میخوره..طرح خوبیه


 • محمد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  هرچه اعتراض کنیم سودش راشرکت اسنپ وتپسی میبره نمیدونیم دیگه به کجاباید شکایت کرد(خودشون کاملا میدونن دارن چکارمیکنن)


 • علیرضا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  یکساله اسنپ بودم ماشینم اتوماتیک اریو هست و بخاطر کرایه های مسخره و کمسیون بالا الان یکماهه مجبور شدم کار نکنم
  چون نهایتا روزانه خوب که کار کنم ۶۰۰ تومانه تو ۱۰ ساعت کار مداوم حدود ۹۰ هزاروتومانش میره برای بنزین ازاد ۹۰ فقط مصرف روغن حدود ۱۰۰ تومان برای استهلاک ۵۰ هزارش بیمه
  تازه اگه تصادف نداشته ۹۰ هزاروتومان کمسیون خوب کار کنی
  روزی حدود ۱۰۰ هزار تومان برات میمونه بخدا گدایی کنم بیشتر درامد دارم یا برم … اونم البته ریسک گیر افتادن داره مثل تصادف
  ولی نمیدونم مسئولین چجوری و بر چه مبنایی قیمت گذاری میکنن مسیر ۵ کورس تاکسی را باید ببریم ۱۲ الی ۱۵ هزار تومان همین مسیر را تاکسی میبره ۷۵ فقط به فکر کمسیون خودشون هستن تازه بیشتر مسیرها یکطرفه هست یعنی باید خالی برگردی یا نیم بها تازه کنتور شمارشم گذاشتن که مجبور به بردن مسافر تقریبا رایگان بشه راننده خیلبا مجبورن کار کنن زنده بمونن تو این شرابطط اونم تا وقتی هست که چرخ ماشین بچرخه فکر کنم تا چندین ماه اینده فاجعه پیش بیاد تو این شغل اگه بداد راننده ها نرسن


 • عطیه

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ بدرد مسافر میخوره تپسی برای راننده بهتره


 • مهرداد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  برادر من وقتی سهمیه بنزین نمیدن کار نکن و اگر از رفتار مسافر ناراضی هستید با یک ترمز وسط اتوبان خوشحالش کنید.ناز مسافر بی جنبه را نکشید.


 • سلام

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  یکی دو نفر دیگه برن کانادا، بعد نوبت ما میشه؟!!!


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  مگه تا حالا بنزین میدادند
  من که بنزینی ندیدم
  … واریزپورسانت درجیبشون بناشده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگر نمیصرفید کار نمیکردید.ختما میصرفه


 • اسیر

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  همه راه های کسب مغاش رو بستن فقط کار تو اسنپ و تپسی مونده که انجام بدی اونم با این وضع کرایه و هزینه بنزین و استهلاک و خرج تعمیر ماشین شهر هرت همین مملکت ماست
  کار کردن … و خوردن …


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اصلا راننده ها مسخره شدن با این کرایه ها ومیافرایه پررو وطلبکار اسنپ کمیسونش بالاست هیچ انگیزهای برایه بردن مسافر ندارم


 • رضا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  من خودم راننده اسنپ هستم اونایی که میگن ماشبن های اسنپ بدرد نمیخوره انگار تاکسی ها و ماشین های تپسی بهتر از اسنپ هستن ….
  دومآ اسنپ و تپسی هردوتا شون …هستن کرایه کم میزنن کمسیون دارن بیشتر میگیرن … سومآ ماشین ادم جابجا مکنه نه مثل وانت صندوق تو‌صندوق بار بزننن اون‌ هم بدونه هیچ‌مبلغی …
  بعدش هم اسنپ طرف مسافرو میگیره … جمع کنین این مسخره بازی ها رو ….
  انشالا روزی تاکس های اینترنتی ..


 • راننده

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  من راننده هستم وقتی مسافر من به خاطر حمل مواد مخدر بازداشت شد این شرکت نه فقط کرایه من نداد که هیچ حمایتی از من نکرد تا الان بعد از گذشت چند ماه هنوز میگن واحد مالی باید رسیدگی کنه
  در مورد پاداش سفر به کرمانشاه هم گفتند اسنپ یادش رفته صدقه سر راننده و سرمایه راننده داره درامد میلیاردی کسب میکنه و سر راننده … میزاره
  اما اون مسافری که میگه حیف بنزین که به اسنپ بدن اگر اسنپ وتپسی یک هفته کار نکنه اون وقت یادت میاد که تاکسی ها و مسافر بر شخصی چه رفتار و هزینه ای به تو تحمیل میکنه
  خاک بر سر اون کنه ای که نمک نشناس و حقیر هستش که از زحمت این قشر محروم اینجور دفاع که نه بی حرمتی هم میکنه
  حیف از خدماتی که به امثال تو بدن
  تا وقتی که مردم زیر پا هم بزنن این حال هست
  فردا تو هم مشکلی داری و مثل خودت این رفتار میکنه
  خانم محترم اگر قانون هست باید عمل شود با گفتن ادم حقیری مثل تو هیچ چیز عوض نخواهد شد
  مطلب خواندنی پیشنهادی
  ۱۳ ترفند برای تشخیص مرغ سالم از فاسد که به شما نمی گویند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  همشون به فکر پر شدن جیب خودشونن . به فکر مردم نیستن


 • آرمان ادلی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  والله بعد بنزین روغن مجانی هم میخوان این راننده بعدش تایر هم میخوان بعدش شیشه پا کن و …باطری

  چه خبرتونه….
  همینقدر سرویس میگیرن خدا را شاکر باشید

  والله


 • شرغون شیراز

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ و تپس سی برای یه عده ای شتیله.
  راننده هست هفته ای۲۰ میلیون تومان کار میکنه
  عامو چه خبرتونه مگه
  من میگم بنزین که هیچ آب رادیات هم نباید به اینا داد
  مال مفته مگه بنزین


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  تپسی بهتر از اسنپه یا اسنپ بهتر از تپسی
  اینو میشه راننده های عزیز ج بدن
  من میخوام از امروز یکیشون بیام کار کنم؟
  کدومش میشه بیشتر پول در آورد؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ .. تپسی… دولت .. خدا از کجا بدهد مزد.


 • سیا ساکتی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ یعنی پول نداره با این در آمد نجومی که داره
  نمی تونه پول بنزین راننده ها را بده و وقتی وزارت کشور پول داد برا خودش بر داره فکر کنم پیشنهاد منطقی باشه اگر اسنپ قبول کنه
  ولی اسنپ یعنی …
  فقط خدا کمک ما راننده ها کنه


 • حامد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا اینا کمیسیون از مسافر نمیگیرن ؟ چون ما بدبختیم که مجبوریم به ساز اینا برقصیم، اونا که هزینه ماشین ندارن میتونن کمیسیون بدن، باور کنین ما بیچاره ایم


 • ابراهیم

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  باتوجه به گرمی هوادراستان بوشهروروشن بودن دایمی کولرمتاسفانه بیشترمسافران امتیازنمیدهند


 • حامد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  آقایون همه اینا تقصیر خودمونه اگه این سهرستانیهای نبودن میتونستیم …. ولی اینو قبول کنید که هممون فقط حرف می‌زنیم ولی وجود این کارو نداریم فقط حرف می‌زنیم که اونم باد هواست

  چند روش ساده برای درمان خشکی چشم + شایع‌ترین علل خشکی چشم


 • پژمان

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام
  اسنپ وتپسی مسولاشون اونایی که حق راننده وخانوادهاشون با این کمیسیون بالایی که با اختیار خودشون از راننده کم میکنن مدیونن
  در ضمن با این کرایه ها تقریبا مسافرا دارن مجانی جابجا میشن از این که کرایه ها افزایش کنن وکمیسیون همون باشه اینم یه ظلم دیگه ایی میشه

  بخوانید:
  می دانید اگر قورمه سبزی پیشتان تلخ شد بایدچکار کنید ؟


 • رضا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگه ما راننده ها یکم با هم هماهنگ باشیم و فقط یک ماه هیچ مسافری قبول نکنیم هم اسنپ کرایه ها رو افزایش میده هم مسافر زبون درازی نمیکنه


 • تپسی بی..

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  با این وضعیت گرانی و پائین بودن نرخ کرایه‌ها و بی احترامی‌هایی که برخی مسافران دارند کار کردن خیلی سخت شده. من با مدرک فوق لیسانس دانشگاه دولتی با خودرو سمند مجبورم کار کنم اما واقعا هم خودم و هم تنها سرمایه‌ام داریم با هم از بین میریم


 • راننده اسنپ

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگر مسعولین ما ایرانی بودن حتما درک میکردن که زندگی سخت یعنی چی ،درامد پایین واستهلاک بالا ملشینهای مدل پایین وکرایه ناچیز ،اسنپ که به راحتی درامد میلیاردی از اسنپ داره وهیچ استهلاکی هم نداره ،بنزین هم که رفته رو هوا ،اقلا مزایا اگر بود ،نه لوازم یدکی دولتی ،نه لاستیک دولتی به راننده گان اسنپ تعلق میگیره ،بابا اگر … دارید و…. هستید یه فکری برای ما بکنید ،ظلم شاخ ودم نداره ،


 • عباسی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اینم به … اسنپ اضافه کنید که طرحی را اعلام میکنند
  از پرداخت پاداش به بهانه های بی ارزش خوداری میکنند
  ثبت تیک که میزنی یه پیام اماده کپی دارند که میفرستند
  زنگ هم که میزنی
  دلیلو میپرسی وصل میکنند به پیامهای ضبط شده
  اگه طرح اعلام میکنید پاسخگو باشید زیر قسمت طرح بنویسید به این دلیل و این دلیل پاداشی به شما تعلق نمیگیرد
  مگه به جواب منطقی خودتون ایمان ندارید یه پیامم برا اونم اماده کنید لااقل به حرف خودتون احترام بزارید
  اینو بهش میگند …بازی و … حق راننده ای که تو گرما و بنزین ازاد داره برا آبروش کار میکنه

  برای کمک به کاهش وزن این مواد غذایی را مصرف کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگر انسان هستید ببینید زندگی برای خیلی ها سخت شده وجدان وشرف داشته باشیم هوای همدیگر رو داشته باشیم اونی که داره عین خیالش نیست زمونه یه جوری شده که دستمون جلوی همدیگر دراز میکنیم


  چه تعداد گیاه بامبو برای خوش شانسی در خانه نگهداری کنیم؟


 • غلام

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگر انسان باشن میریزن


 • حميدرضا فراهانی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام حالا گه دولت به وظیفه ش نمیتونه عمل کنه ما برای اسنپ کار می‌کنیم خود اسنپ باید پول بنزین رو بده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اینم یک نوع .. که از راننده‌اای فلک زده می کنند راننده‌ا های شهرستانی هستند که کار می کنند چون هم طرح ترافیک براشون عوارض نمیاد هم اینکه … اگر وسیله‌ای هم تو ماشین جا بماند پس نمدهند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  مسولین کوروکرن ونه میبینن نه میشنون


 • کریم

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ بدردنخور


 • کریم

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  کسی الان اسنپ کاربکنه فرقی بایه… نداره مفت بایدمردموجابجاکرد


 • رضا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  از ماست که برماست


 • رضا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  بیخودی ناله نکنیداگه نمیسرفه بریدآژانس کار کنید پس قبل ازوروداسنپ به این مرزو بوم رانندها چکار میکردن؟


 • کوروش

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  به عقیده بنده طبق معمول دولت میخواد این بار رو ،بندازه رو دوش مردم…
  منظور بی محلی وزارت کشور و وزارت نفت،اینه که به اسنپ بگه برو از مسافرت بگیر،یعنی بزار رو کرایه ات…

  ۱۳ ترفند برای تشخیص مرغ سالم از فاسد که به شما نمی گویند


 • حسن

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  خرج که از کیسه مهمان بود حاتم طایی شدن آسان بود کمیسیون ۱۵ تا ۲۰ درصد باشه….راننده و مسافر


 • فرهاد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  حرامتان باد


 • علی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  کلا ع برای مسافر عالیه
  راننده ها هم برای اسنپ حمال های خوبی هستن


 • مجید

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا متاسفم برا هردو شرکت با این دروغاشون در مورد سهمیه بنزین


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا متاسفم برای همکارام توااسنپ ک مجبورهستن بخاطر یه لقمه نون همه شرایط و قبول کنن،بابا بخاطر خداسهمیه بنزین روبدین گرفتاریم

  بخوانید:
  در آستانه فصل کشت پول کشاورزان را که ندادید ، قیمت سال آینده گندم هم نامعلومه ، منظورتان چیه؟


 • علی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  نظرات رو خوندم.این خانمها از هیچ چیز سر در نمیارن فقط حرف مفت میزنن.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه خیلی پایین است.تازه مشتری کولرم میخواد . اصلأ با عقل جور نمیاد


 • امیرحسین

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  خاک بر سر این مردم که خوشحالن دارن به نوعی کرایه کمتر میدن نمی‌دونن از یه جای دیگه جیبشون زده میشه همه ی اینها اسنپ الوپیک تویی و … همشون به نوعی دزدن که قانونی دزدی میکنن مثله داروغه ی توی رابین هود وای بر این مردم بی عقل

  از بین بردن بوی بد چرم با چند روش ساده خانگی


 • امیرحسین

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  خاک بر سر این مردم که خوشحالن دارن به نوعی کرایه کمتر میدن نمی‌دونن از یه جای دیگه جیبشون زده میشه همه ی اینها اسنپ الوپیک تویی و … همشون به نوعی دزدن که قانونی دزدی میکنن مثله داروغه ی توی رابین هود


 • میلاد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  من که خیلی وقته کار نمیکنم .


 • Reza

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام.مسولان شرکت اسنپ یه سیستمی طراحی کردن روزانه میلیارد میلیارد پول مفت داره میره تو جیبشون سختیش رو مارانندها میکیشیم با این گرونی قطعات واصطحلاک ماشین
  هزینه های سفرو رو کیلیویی میزنن که نصفش میشه کمیسیون میره تو جیبشون اصلا انصاف ندارن جریان بنزین رو هم کشیدن زیرش دیگه رانندهای بدبخت باید بیخیال سهمیه بنزین بشن .جدیدن اومدن سفرها رواجباری کردن تا صدتا سفر اومد درخواست نگیری تا ۵دقیقه بهت درخواست نمیدن
  از صدتا سفر یکیش هم به درد نمیخوره

  برای کمک به کاهش وزن این مواد غذایی را مصرف کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه ماشین دربستی میزنه دوازده هزار تومن چهارنفر آدم یعنی سه کیلومتر راه نفری باکمسون سه فچهزارتومن الا برکت الا یک دست شمع چهارصد هزارتومن


 • احمد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  فقط کمسیون بالا میگرید فقط یدکی سربه قیامت گذاشت بابنزین آزاد با این کرایه فقط خودمون داغون کردیم ما راننده ها دیگه کارنمیکنیم


 • احمد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  فقط کمسیون بالا از راننده میگیره یک جفت لاستیک خریدم سه میلیون و نیم دولتی هم نیست اسنپ تعطیل خداحافظ


 • راننده تپسی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه پایین وکمیسیون ۲۰درصد.و۲درصد شهرداری .و۷ماه پرداخت نکردن سهمیه بنزین
  نسبت به قطعات گران قیمت .جلوبندی هر۶ماه ۴میلیون تمن.روغن وفیلترها هرماه ۵۰۰هزارتمن.وبنزین آزاد روزانه ۹۰هزارتمن…دقیقا اوج بیگاری وفقرمطلق رانندگان تک کاره تپسی واسنپ.


 • فرهادی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا با این وضعیت کار اسنپ توجیه اقتصادی ندارد و جوابگوی نیازهای خود نیستیم بنزین آزاد ولوازم گران همچنین سرویس دادن به اتباع خارجی تعداد یه خانواده افغانی بالغ بر هفت نفر هست سوار هم نکنی با پشتیبانی تماس گرفته و شکایت
  ۱۳ ترفند برای تشخیص مرغ سالم از فاسد که به شما نمی گویند


 • مهدی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام بنده چند روزی هست که به عنوان
  راننده وارداسنپ شده ام و متوجه شدم که علاوه بر مصرف سوخت آزاد و هزینه‌ای جانبی خودرووبرخورد بد بعضی از مسافران وعدم حمایت پشتیبانی در مورد مسافرانی که پس از رسیدن به مقصد گوشی خود را خاموش کرده ویا سفر خود را لغو می‌کنند اسنپ فایده‌ای ندارد و بعضی از رانندگان از سر اجبار ونبود درآمد تن به این کار داده‌اند


  نشانه جگر سالم و بهداشتی چیست؟


 • موسوی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  من ساعت یک شب مسافت بیست و دو کیلومتری رو رفتم با کرایه شصت هزار تمن،مجبور هم شدم خالی برگردم ، کدوم انصافی میگه این مسافت دربست اونم بری از دم خونه طرفو سوار کنی این باید بشه کرایه ؟؟


  شفاف اعلام کنید چه کسی به مردم شیراز روغن موتور تقلبی می فروشد؟!


 • آشکار ساز واقعیت

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام مسئله از این قراره بخاطر اینکه کرایه ها رو بالا نبرن یه مدتی با بنزین سر رانندها رو شیره مالیدن خب نمی خوان بنزین بدن کرایه ها رو با بنزین آزاد محاسبه کنن


  ۱ تست سرگرم کننده برای اینکه شخصیت خودتان بهتر بشناسید


 • داریوش

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ شوه عین گدایی….. چند روزه حال سکته دارم.. دیگه واقعا بریدیم چقد ظلم ????


  ۱۰ نکته فریز کردن گوشت قرمز برای نگهداری طولانی که باید بدونید


 • بینام

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  راننده های محترم خواهشاً… تا اسنپ و تپسی به خودشون بیان.من خودم کارم رانندگی هست و نزدیک به ۲ هفت ست کار نمیکنم.کرایه ها خیلی پایین و متأسفانه بعضی از راننده‌ها سریع و تو هوا سرویس را قبول میکنن.


 • Iran

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  شهره خانم فکر کنم سهامدار اسنپ هستند! چون مسافرا که از منوی راننده خبر ندارند و از اسنپ کار فیکس، راننده ها هم که ناراضی، قطعا سهامداری…. همسایه های افغان هم که تعداد بالا میخوان سوار بشن، عین زمان خروج از مرز! البته صندلی عقب و کلاس گذاشتن به کنار!


 • ایران

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  کرایه ها رو افزایش بدهید، هرکس هم نمیتونه از اتوبوس و مترو استفاده کنه! تو کل دنیا تاکسی یه کالای لوکس هست، الا تو ایران که طرف با سی تومن فکر میکنه راننده و ماشین رو با هم خریده! آخه از شرق به غرب تهران سی کیلومت بری با شصت تومن کولر هم بزنی؟ یعد زورشون بیاد امتیاز بدن؟


  آنچه درباره بیماری قارچی گیاهان آپارتمانی ، پیشگیری و درمان آنها باید بدانید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  تجربه ثابت کرده که… فقط دست بگیر داره و چیزی به کسی نمیده ، پس خودتون رو اذیت نکنید


 • امیر

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  مشابه شرکت اسنپ توسی بالاترین درآمد را دارند بهترین کار برای راننده و مردم این است که کمسیون کمتری از راننده بگیرند و بنفع راننده استهم مردم شریف ایران چون با گران کردن کرایه هم مردم ناراضی هستند هم مسافرها کمتر میشود

  بخوانید
  نکات مهم پرورش فیلودندرون ، گیاه زیبا و ماندگار آپارتمانی محبوب همه


 • امید

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  هرچند وقت یک بار این متن تکراری رو نشون میدن که مثلابگن ما به فکریم جمع کنید
  این مسخره بازی هارو
  من که به خاطر به صرفه نبودن یه شغل دیگه ایی پیدا کردم
  ایشالا همه راننده‌ از دست اینا راحت بشن … سهمیه بنزین که حق مارانندهاست رونمیدین
  مطالعه بیشتر

  عکس جدید بازیگر زن و ۲ بادیگارد غول‌آسا که باورتان نمی شود


 • مرد تنهای شب

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  تأسف باره.مثل بقیه مسایل تو کشور این هم مسخره و شورش درآورده شده.من مسافرم اما همیشه سعی میکنم یه مبلغ ناچیزی بیشتر پرداخت کنم واقعا به صرفه نیست و فقط نابود کردن خودرو هست.خدا کمکشون کنه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  من خودم اسنپ وانت کار میکنم.بخدا از زور بیکاری امروز ۷تومن خرج ماشینم کردم . اصلا فایده ای نداره.یه بار میبرم ۱۰۰تومن کرایشه ۲۵تومنشو اسنپ بر میداره.خیلی کمیسیون برمیداره.۲۰درصد بالا برمیداره

  مطلب پیشنهادی برای مطالعه:
  با چند روش ساده خشکی چشم خود را درمان کنید


 • علی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  یه مسیرطولانی رومیده مثلامیزنه ۶۰دقیقه بعد که راه میفتی میبینی ۴۵دقیقه بعد از آن یک ساعت میرسی مقصد هزینه ها بالاهست لااقل پول بنزین کمکی راواریز کنید که راننده یه دل خوشی تو کارداشته باشد مساله کولرماشین ،امسال همه سفرهای من که نیاز به روشن کردن کولی داشت کولر گرفتم نه بخاطرمسافر اول به خاطراسودگی خودم ولی دریغ از یک ثبت‌ امتیاز از طرف مسافر ،تایک سفر لغو میزنی سریع برات پیام میاد به اینهاش حواستون هست ولی اصلا به فکر راننده نیستید لطفا یه کم بارانندگان انترنتی مهربان‌تر باشید شرکتهای اسنپ وتبسیراننده رامجبور به لغو سفربابت کمسیون زیاد نکنید

  مطلب پیشنهادی برای مطالعه:

  شیرینی‌های خوشمزه سیستان و بلوچستان که از خوردنشان سیر نمی شوید


 • محسن

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا نمیزارند طبق قانون کرایه ها تپسی و اسنپ از طریق شورای شهر تعیین بشه مثله خودروهای دیگر ناوگان حمل و نقل شهری

  این مطلب را بخوانید

  یک رنگ انتخاب کنید تا مهارت‌ها و شخصیت تان را به شما بگوئیم !


 • محمد شریف

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  من واقعا از از اسنپ بخاطر بودنش متشکرم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  الاعقل یکی از این مسولین خدا شناس خدادوست خدا پرست بگد چرا سهمیه بنزین را نمیدن ؟؟فکرنکنن با این کارهاشون مردم .. هستن نمیفهمم نه حرمت خیلی چیزها را نگهداشتن

  ۱۳ ترفند برای تشخیص مرغ سالم از فاسد که به شما نمی گویند


 • صالح

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اسنپ و تپسی میبینه از ما بخاری بلند نمیشه هیچ عکس و العملی نشون نمیده.من خودم ب شخصه از همین تاریخ دیگه اسنپ و تپسی کار نمیکنم.حداقل میدونم وسیله ی زیر پام با این نرخ و اصتحلاک سالم میمونه.همه کاراشون شده منت.


 • مجتبی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  خاک تو سر تپسی واسنپ ووزارت کشور برای سهمیه بنزینی که واریز مکنه،البته شش ماهه واریز نکردن


 • عظیم

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  ایرانی نژادپرست هست و یاسوج یک ایرانی بمن زور گفت که اسنپ بود…


 • ahmad

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام بنده هم تپسی دارم وهم اسنپ کولرم روشن کردم ولی مسافرهاحتی زحمت زدن گزینه کولررابه خودشون نمیدندبزنندتااز۵۰درصدکمسیون بهره مندبشیم سهمیه بنزین دولت نمیده کرایه هاهم پایین ولی چاره ای نداریم بایدبسازیم من اگرمشکل مالی نداشتم اصلاکارنمیکردم اماچاره ای ندارم.

  ۱۳ ترفند برای تشخیص مرغ سالم از فاسد که به شما نمی گویند


 • واای

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  مشکل اینه که مسئولین اصلی اینم و نپسی خارج نشین هستند و از اوضاع داخل ایران بیخبر اگر واقعا خودشون بتوانند برای یک هفته بااین قیمتها با وسیله خودشون داخل شهرهای ایران کارکنند سر روز دوم دست از کار میکشند


 • طاهره

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  هفته پیش یه راننده اسنپ گیر داد بمن برای ازدواج…آخه مرد حسابی تو از من چه میدونی که میخواهی ازدواج کنی..مسخره…


 • مهشید

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا حیف پول که آدم بده راننده اسنپ و تاکسی…قیافه میگرید انگار آپولو سوارید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگه کارنکنید فکر به حالتون میکنن بیرون کار کردن خیلی بهتره


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  یکسال قبل تایر خریده بودم با همین نرخ کرایه یک ملیون و دویست الان شده سه و نیم میلیون آیا کرایه ها هزار تمن گذاشته روش دم از عدالت و اسلام و دین داری میزنید جمع کنید
  طرز تهیه آلبالو پلو با مرغ غذای ملس و معروف ایرانی


 • شهره

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  خوش بحال راننده اسنپ…اسنپ کارفیکس بهترین خدمات را بهشون میده اینقدر ناراضی هستن…


 • شامی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام.

  به والله کرایه ها داخل مشهد به حدی پائین است که هر نیم ساعت داخل ماشین باید بشینی تا یک کرایه تقریبا به مسافت و ترافیک بخوره


 • امیر

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  کاری کنید که ایران زمین بدون راننده باشه و با افتخار در عرصه جهانی بگید ایران راننده ندارد همچنان که رفسنجانی گفت دیگر آدم فقیر نخواهیم داشت بله درست گفت چون آنقدر گرامی انداخت که بیشتر فقیر ها سکته کردند ومردن شما تپسی و اسنپ کاری کنید که دیگر راننده ای در ایران نباشد من خودم راننده هستم


 • ولی احمد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  والله بهتر از اسنپ توی دنیا پیدا نمیشود. ما توی کابل که بودیم تاکسی اینترنتی گران بود از ایران…الان ما شیراز ارزان سوار می شویم


 • رضا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدایش دیگه نمیصرفه کار کنینم


 • مردم

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  ماهم ایران زندگی میکنیم لا اقل حق قانونی را بدهید پول نصف بنزین هم نه سهمیه بنزین .. آژانس محله هر چقدر بگه راحت میدن کمیسیون کمتر هم میدن .تعجبم ما که دور دور نمیبریم روزهایی هم که کار نکنیم یا تعمیرگاه یا مسافر شخصی می‌بریم که سیر شویم چیز زیادی نخواستیم .۶۳۰۰۰تومن کمیسیون کرایه اهواز اندیمشک از ۳۵۳۰۰۰بوده البته ده تومن به عنوان نقد کم میشه به نسبت کرایه بالا و پایین داره ولی پول می‌ره تو حساب اسنپ روز بعد ۱۰هزار برا اعتبار کم میشه .ا‌ونم یه سفر
  می دانید اگر قورمه سبزی پیشتان تلخ شد بایدچکار کنید ؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدا شاهده که رانندگی درتپسیوواسنپ فقط خرج ماشینتومیده شاید بتونی یه بسته نون لایه لنگ مرغم بخری و سلام اونی که میگه نه هنوزموتورماشینشو نبرده بیستودوتومن پیاده شده بنزینم که نمی‌دن


 • محمد

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  خاک بر سر اسنپ و تپسی و دولت بی عرضه


 • مریم

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  حیف بنزین که بدن به راننده های اسنپ…حالا تپسی خدائیس راننده ها و ماشین های بهتری داره


 • اکبر پاپتی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  چه خبره… من راننده تاکسی شهری ام…نه اینکه کم درآمد دارند…یعنی چه که بهشون بنزین بدن… با اون ماشین های درب و دغانشان


 • میثم مرتضی پور علیسرائی

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  هر روز که کار میکنیم جدا از استهلاک و کرایه های پایین باید کلی هزینه بنزین آزاد بدیم… الان ۶ ماهه که سهمیه بنزینمون واریز نشده… با این وضعیت فقط این راننده ها هستن که متضرر میشن…

  از بین بردن بوی بد چرم با چند روش ساده خانگی


 • بهمن خان

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  چون هر دو شرکت .. تشریف دارن
  ازمساف به نوع خوشون واز راننده فلک زده به نوع خودش
  ….

  عکس جدید بازیگر زن و ۲ بادیگارد غول‌آسا که باورتان نمی شود


 • توانا

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  همانطور که اشاره کردین عدم تخصیص بنزین فقط یکی از دهها مشکلات راننده هاست . کرایه ناچیز در برابر هزینه های سنگین تعمیر و نگهداری خودرو ، رها کردن راننده در مقصد به حال خود در سفرهای بین شهری که راننده در صورت عدم قبول ۵۰ سفر پیشنهای تنبیه میشود گو اینکه مثلا از مبدا تهران به یکی از شهرهای اطراف مسافر ببرید و به زعم این دو شرکت باید در آنجا بمانید و مسافر جایجا کنید و خیال برگشتن به خانه را از سر بیرون کنید !!
  و یا خالی با همان هزینه ناچیزی که دریافت کرده اید به شهر خودتان برگردید ! ارسال دو مبلغ هزینه به مسافر و راننده که راننده را مجاب کند سفر را قبول کند اما بعد از رسیدن به مبدا و سوار کردن مسافر همان مبلغ کم که به مسافر داده شده در صفحه گوشیتان به نمایش ذر میاید و در اصل یک نوع کلاهبرداریست . نمایش مسافت کمتر از زمان واقعی رسیدن به مسافر ! پشتیبانی بسیار بد که عملا وقعی به اظهارلت راننده هتثا نمیگذارند ، بالا بردن انتظارات غیر متعارف مسافران ، نداشتن بیمه ، عدم تخصیص خودرو نو بجای خودروهای فرسوده ، کمیسیون بالا و از همه بدتر نوع رفتار ناپسند و غیر انسانی مسافران که ریشه در رفتار زشت اسنپ و ثپسی دارد .
  بیشتربخوانید
  نحوه افزایش طول عمر گل و گیاهان گلدانی در آپارتمان و باغچه منزل


 • راننده

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  خداوکیلی اسنپ وتپسی بوی از انسانیت نبردن وسر سوزنی شرف و وجدان ندارن..منکهچند وقتیه کار نمیکنم ولی اسنپ رو روشن میکنم ومیبینم ادمهای احمقی رو که سفرهای۱۰هزاری رو همچین سریع قبول میکنن که انگاری گنج پیداکردن وتازماتیکه همچین ادمهای هستن وضع همینه…‌متاسفم برای همچین رانندهای که عاشق حمالی هستن…خودم راننده هستم وشغل اصلی منه ولی دیگه حمال اسنپ ومسافر نیستم

  بیشتربخوانید
  نحوه افزایش طول عمر گل و گیاهان گلدانی در آپارتمان و باغچه منزل


 • م ف

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام راننده اسنپ و تپسی اگه واقعا صرف نمی کنه چرا کار میکند حتماً صرف میکن با واریز نشدن بنزین به خودتون بیاید راننده ها یک هفته کار نکنید تا بنزین رو واریز کنند

  بیشتربخوانید
  نحوه افزایش طول عمر گل و گیاهان گلدانی در آپارتمان و باغچه منزل


 • ه

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگه همه سهمیه و طلب را میدید بدهید وگرنه میخوام صدسال ندید


 • یاسین

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  تو رو خدا کرایه ها رو ببرید بالا،این چه وضعیه آخه؟از ۱۵ اردیبهشت کرایه حمل نقل عمومی رفته بالا،اونوقت کرایه اسنپ اومده پایین،مگه میشه همه چیز داره هر روز گرون میشه،به جز کرایه اسنپ،به خدا زندگی ما هم خرج داره،چرا هیچکس به داده راننده ها نمیرسه؟؟؟؟؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام ؛
  واقعا چرا ؟!