چاپ کد خبر: 39954
21 آذر 1399

شخصیت خودتان را بهتر بشناسید|تست روانشناسی ساده

به گزارش گروه خانواده و سرگرمی اول فارس، موضوع شخصیت به طور ساده یعنی مجموعه‌ی دریافت‌ها، هیجان‌ها، ذهنیت‌ها، انگیزه‌ها و اقدام‌های یک فرد در تعامل با شرایط محیطی مختلف است، اما شخصیت هر فرد در تعامل با محیط اجتماعی و مادی‌اش رقم می‌خورد.
طبیعتا شخصیت انواع مختلفی دارد که در این تست روانشناسی با انتخاب یک تصویر می‌توانید نمونه‌هایی از آن را شناسایی کنید.
در این تصویر چه چیزی مشاهده می‌کنید؟ صورت، جن، لانه پرنده یا ۲ پرنده؟

صورت
برای هر چیزی مکانی وجود دارد و همه چیز جای خود را دارد، این شعار شماست و انتظار دارید همه اطرافیان شما آن را دنبال کنند.
خانه شما بی عیب و نقص سازمان یافته است و اینگونه است که شما قصد دارید آن را نگه دارید اگر حتی کوچکترین چیز را در جای خود مشاهده نکنید، غرق احساس آشفتگی می‌شوید.
برنامه شما نیز به همان ترتیب منظم است و با دقت ساعت‌های روز خود را مسدود می‌کند به شکلی که احساس می‌کنید منطقی و پربار است.
جن
برای شما آرامش بسیار مهم است و در زندگی خود تلاش می‌کنید تا از هرگونه درگیری جلوگیری کنید، زندگی شما کاملاً متعادل است و در هر موقعیتی که روبرو می‌شوید به نور، تاریکی و ارتفاع احتیاج خواهید داشت.
برای شما هیچ چیز مهمتر از اطمینان از حفظ این تعادل نیست، زیرا هر زمان که چیزی از جای خود خارج می‌شود، اضطراب بالایی را تجربه می‌کنید، آرامش شما از بین می‌رود.
لانه پرنده
وقتی چشم خود را به چیزی معطوف می‌کنید، هیچ چیز مانع شما نمی‌شود، اگرچه ممکن است برخی از شما به عنوان یک فرد معتاد به کار یاد کنند، اما حقیقت این است که شما به کار خود بسیار افتخار می‌کنید.
شما در هر زمینه از زندگی خود اهدافی را تعیین می‌کنید، سپس در جهت دستیابی به آن‌ها تلاش می‌کنید، اما مایل نیستید تا زمانی که این کار را انجام دهید استراحت کنید.
۲پرنده
اگرچه برخی ممکن است شما را کمی عجیب و غریب قلمداد کنند، اما حقیقت این است که شما ذهنی کاملاً خلاق دارید که زندگی را به روشی منحصر به فرد و فوق العاده جذاب می‌نگرید.
دیگران ممکن است شما را درک کنند، اما شما از آن‌ها انتظار ندارید، به هر حال، مواردی وجود دارد که شما حتی خودتان را کاملاً درک نکنید!
شما عاشق این هستید که هر روز تجربه کنید، اما هرگز اجازه ندهید کسی این علاقه خلاقانه زندگی را از شما بدزد!

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس شنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵

چرت
شخصیت ما با دیدن این تصویر مشخص نمیشه
اینو بفهمین

آخرین اخبار