چاپ کد خبر: 122739
11 مهر 1402

شرایط فروش نقدی تحویل فوری خودرو لاماری ایما ویژه مهرماه ۱۴۰۲

شرایط فروش لاماری ایما در مهرماه ۱۴۰۲، ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه است که در اسفندماه ۱۴۰۱ نسبت به پیش‌ثبت‌نام این خودرو اقدام کرده بودند. متقاضیان خرید لاماری ایما با موعد تحویل پاییز ۱۴۰۲، اکنون برای تکمیل وجه فراخوان شده‌اند.

شرایط فروش نقدی تحویل فوری خودرو لاماری ایما
شرایط فروش لاماری ایما ویژه مهرماه ۱۴۰۲ از سوی آرین موتور اعلام شد. این شرایط از نوع پرداخت نقدی با تحویل فوری است.
به گزارش گروه بازار اول فارس ، آرین موتور دور دیگری از شرایط فروش لاماری ایما را اعلام کرد. این شرایط فروش ویژه مهرماه ۱۴۰۲ اعلام شده است. براساس شرایط اعلام‌شده، متقاضیان می‌توانند خودروی لاماری ایما را با قیمت مصوب به‌صورت نقدی و با موعد تحویل فوری خریداری کنند. بخشنامه فروش لاماری ایما از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ نهم شهریورماه برقرار می‌شود. این شرایط تا روز شانزدهم شهریورماه، یعنی به مدت یک هفته، برقرار خواهد بود. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرایط فروش یا شرکت در آن، می‌توانند به نمایندگی‌های آرین موتور در سراسر ایران مراجعه کنند.
شرایط فروش لاماری ایما در مهرماه ۱۴۰۲، ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه است که در اسفندماه ۱۴۰۱ نسبت به پیش‌ثبت‌نام این خودرو اقدام کرده بودند. متقاضیان خرید لاماری ایما با موعد تحویل پاییز ۱۴۰۲، اکنون برای تکمیل وجه فراخوان شده‌اند.

شرایط فروش لاماری ایما در مهرماه ۱۴۰۲:

شرایط فروش لاماری ایما در مهرماه ۱۴۰۲

لاماری ایما عضوی از بخش بزرگ کراس‌اوور‌های کوچک مونتاژی در بازار ایران به شمار می‌آید. کی‌ام‌سی K۷، فونیکس تیگو ۷ پرو، فونیکس FX و دیگنیتی پرایم برخی از رقبای لاماری ایما هستند. نماینده آرین موتور از سال ۱۴۰۱ در بازار در ایران حضور دارد و طی دوره کوتاه حضورش، توانسته است توجه مخاطبان را نسبت به خود جلب کند. چهره زیبا و اسپرت در کنار پیشرانه‌ای با راندمان بالا، ازجمله مزایای لاماری ایما برای خریداران هستند.

بیشتر بخوانید:

۸ نشانه که خبر از خراب شدن یخچال شما می دهند

نحوه نگهداری گیاه آپارتمانی ورزیا که به خانه شما تازگی و زیبایی می بخشد

املت شاپوری یکی از بی نظیرترین غذا های سنتی گیلان که بسیار خوشمزه است

آرین موتور از زمان آغاز فعالیتش در حوزه مونتاژ خودرو، به‌صورت منظم بخشنامه فروش لاماری ایما را در دسترس مخاطبان قرار داده است. این شرکت اکنون قصد دارد تنوع محصولات برند لاماری را افزایش دهد. لاماری ایما X نسخه فول‌آپشن این خودرو است که مدتی پیش رونمایی شد و احتمالاً تا پایان سال شرایط فروش آن از سوی این شرکت اعلام می‌شود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

فال حافظ