چاپ کد خبر: 136037
13 اسفند 1402

 شرط همتراز شدن حقوق جانبازان و خانواده شهدا با نیروهای مسلح چیست؟ 

معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: همترازی حقوق جانبازان و خانواده شهدا با نیروهای مسلح در صورت تامین بودجه انجام می شود.

به گزارش اول فارس ، محمود پاکدل معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران ؛ درباره پیگیری‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در رابطه با همترازی حقوق جانبازان و خانواده‌های شهدا با نیروهای مسلح گفت: در پی افزایش حقوق نیروهای مسلح در نیمه دوم امسال برای شاغلان و بازنشستگان خود؛ در مکاتبات با سازمان برنامه و بودجه و ستاد کل نیروهای مسلح پیگیری های صورت گرفت که امیدواریم سازمان برنامه و بودجه این اعتبار را در اختیار ما قرار دهد.

وی ادامه داد: به شرط تامین بودجه، بنیاد شهید و امور ایثارگران این آمادگی را دارد که افزایش حقوقی که نیروهای مسلح اعمال کردند را؛ در اسفندماه اجرا کند. در واقع باید در این زمینه تامین اعتبار صورت گیرد؛ چراکه جانبازان مشمول ماده ۳۸ و خانواده شهدا که در همکاری با نیروهای مسلح عضو خانواده‌شان به شهادت رسیدند، حقوق‌شان باید همتراز نیروهای مسلح باشد.منبع: حیات

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار