چاپ کد خبر: 133531
16 بهمن 1402

آغاز ثبت نام دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان فارس و ۱۷ استان کشور

از سوی جهاد دانشگاهی، دفترچه راهنمای ثبت نام مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین منتشر شد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین خبر داد و گفت: متقاضیان شرکت در این آزمون تا پایان روز چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه برای ثبت‌نام مهلت دارند.

آزمون استخدامی
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، رضا موسوی محسنی با بیان اینکه این آزمون بر اساس مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام برگزار می‌شود، تصریح کرد: مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین برای ۱۸ استان با ظرفیت استخدام ۱۲۹۱ نفر در نظر گرفته شده است.
وی در عین حال خاطرنشان ساخت: در این مرحله استان‌های ایلام‌، بوشهر، چهارمحال و بختیاری‌، خراسان‌جنوبی، خراسان‌شمالی،‌ خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و‌ بویراحمد، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان، یزد از طریق این آزمون، منابع انسانی خود را تکمیل می‌کنند.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس به زمان برگزاری آزمون و اعلام نتیجه آن نیز اشاره کرد و اظهار داشت: دومین آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین ۱۷ اسفندماه برگزار می‌شود ونتایج آن نیمه دوم فروردین‌ماه ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.
بنا به گفته موسوی محسنی، در این آزمون که سهمیه های آزاد، ۲۵درصد ایثارگران، ۵درصد ایثارگران و ۳درصد معلولان نیز لحاظ شده است؛ تعداد ۱۱۵ نفر در دستگاه های اجرایی استان فارس( سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و ادارات کل: جهادکشاورزی استان، راه و شهرسازی استان، صمت استان، منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شرکت های: آب منطقه ای استان، برق منطقه ای استان و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان) پذیرفته و بکارگیری خواهند شد.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین

لازم به ذکر است، آزمون مرحله اول طرح شهید زین‌الدین، ۸ دی‌ماه همزمان با برگزاری یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی ویژه استان‌های اردبیل و زنجان برای استخدام ۱۵۸ نفر برگزار شد.

ثبت نام به صورت اینترنتی در  سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی(اینجا) از روز چهارشنبه ۱۱ بهمنماه ۱۴۰۲ تا پایان روز چهارشنبه ۱۸ بهمنماه ۱۴۰۲ انجام خواهد شد. به متقاضیان تاکید میشود در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

سید اسماعیل سبحانی سه شنبه , ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۵۰

عملا برای بسیاری از رشته ها که شرایط احرازش هم مشخص شده امکان دستیابی به شغل وجود ندارد

آخرین اخبار