چاپ کد خبر: 133019
10 بهمن 1402

شهادت ۲ مامور پلیس در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح در نی‌ریز+عکس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: بامداد امروز در تیراندازی قاچاقچیان مسلح ناشناس به سمت پلیس، ۲ نفر شهید و ۴ نفر نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند.

شهادت 2 مامور فداکار پلیس در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح
به گزارش اول فارس ، سردار “رهام‌بخش حبیبی”  بیان کرد: ساعت یک بامداد امروز ماموران انتظامی شهرستان نی‌ریز در راستای طرح برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و دستور ایست دادند.
وی افزود: سواری پژو پس از طی مسافتی کوتاه متوقف و ۴ نفر شرور مسلح از خودرو پیاده و به سمت ماموران انتظامی شهرستان نی‌ریز اقدام به تیراندازی نموده و سریعا از محل متواری می‌شوند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در این خصوص دو نفر از کارکنان جان بر کفِ فراجا به اسامی سرهنگ دوم ” رضا شاهسونی” و ستواندوم” علی شاهسونی” به درجه رفیع شهادت نائل و ۴ نفر دیگر نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند، گفت: بلافاصله طرح مهار اجرا و تلاش برای دستگیری اشرار و قاچاقچیان مسلح توسط تیم‌های عملیاتی پلیس ادامه و نتیجه اقدامات متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، ساعت یک بامداد امروز دهم بهمن‌ماه ۱۴۰۲ ماموران پلیس پاسگاه ایست و بازرسی قطرویه شهرستان نی‌ریز به یک خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک می‌شوند و فرمان ایست می‌دهند‌.اما این خودرو که چهار سرنشین مسلح داشته توجهی به ایست پلیس نکرده و با سلاح ماموران پلیس را هدف گلوله قرار می‌دهد.

وخامت حال ۲ مجروح درگیری ماموران انتظامی با قاچاقچیان در نی‌ریز
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: حال ۲ تن از مجروحان درگیری بامداد سه شنبه ماموران انتظامی با قاچاقچیان مسلح در شهرستان نی ریز وخیم است.
مهرداد شریفی گفت: چهار نفر از ماموران انتظامی در این درگیری مجروح و به بیمارستان نی ریز منتقل شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: همه امکانات درمانی مورد نیاز برای چهار مجروح این درگیری در بیمارستان نی ریز ازجمله تجهیزات جراحی، متخصص بیهوشی و خدمات پاراکلینیک و … وجود دارد.

او اظهار کرد: هر چهار نفر جراحی شدند که ۲ نفر شرایط بهتری داشتند، اما وضعیت ۲ نفر دیگر وخیم است که پیگیری‌های لازم انجام شده تا در صورت نیاز به شیراز اعزام شوند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار