شگرد خاص برای تیغ زدن ۵۷ شیرازی که شش میلیارد پولشان را هم بُرد

شگرد خاص برای تیغ زدن ۵۷ شیرازی که شش میلیارد پولشان را هم بُرد

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری فردی که در شیراز با شیوه و شگرد خاص از ۵۷ نفر مبلغ ۵۹ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد. سردار “رهام بخش حبیبی” در گفت‌وگو با اول فارس ضمن اعلام این خبر گفت : در پی وصول چندین فقره پرونده و طرح شکایت شهروندان […]

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری فردی که در شیراز با شیوه و شگرد خاص از ۵۷ نفر مبلغ ۵۹ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

سردار “رهام بخش حبیبی” در گفت‌وگو با اول فارس ضمن اعلام این خبر گفت : در پی وصول چندین فقره پرونده و طرح شکایت شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط یک نفر، رسیدگی به موضوع پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که فردی با هویت معلوم با ادعای داشتن نفوذ در شرکت های خودرو سازی و توانایی دریافت خودرو به قیمت درب کارخانه و خارج از قوانین و ضوابط، اقدام به خرید چند دستگاه خودرو با قیمت بازار نموده  و به تعدادی از افراد واگذار می نماید .

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مشخص شد متهم در یکی از شهرستان های استان فارس مخفی شده که در نهایت کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و پلیسی وی را در مخفیگاهش شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سردار حبیبی با بیان اینکه متهم در بازجویی های پلیسی به جرم ارتکابی اقرار کرد، افزود: تا کنون ۵۷ نفر از شکات علیه این متهم طرح شکایت کرده اند و مبلغ ۵۹ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال از این شهروندان کلاهبرداری شده است.

فرمانده انتظامی استان فارس به شهروندان توصیه کرد : قبل ازانجام هر گونه معامله ، تحقیقات لازم در خصوص صحت و سقم موضوع انجام و از مراکز معتبر و ذی صلاح استعلامات لازم را دریافت نمایند .

این وانت خارجی که در شیراز توقیف شد ۶ میلیارد قیمت داشت ؟!

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات

  • ناشناس

    تاریخ : ۳۰ - بهمن - ۱۴۰۲

    این یکی شد کلاهبردار . بقیه که سالها کارشون این هست کلاهبردار نیستن ؟؟