• 06 / شهریور 1402 / 22:18
 • شناسه خبر : 119660

پرداخت وام به ایثارگران طی ۷۲ ساعت در صندوق قرض الحسنه شاهد

مدیر عامل صندوق قرض الحسنه شاهد گفت: در بنیاد شهید و امور ایثارگران تغییرات ساختاری با هدف تبدیل بنیاد شهید به یک سازمان راهبردی صورت گرفته است و این اتفاق با استفاده از دانش کارشناسان خبره در حال انجام است.

به گزارش اول فارس به نقل از  حیات، اسلام کریمی مدیر عامل صندوق قرض الحسنه شاهد به مناسبت هفته دولت در خصوص چالش های موجود، نحوه عملکرد و برنامه های آتی این صندوق توضیحاتی را ارائه داد.

 بنیاد شهید و امور ایثارگران به ویژه صندوق قرض الحسنه شاهد در چه شرایطی کار را در ابتدای دولت سیزدهم تحویل گرفت و در بازه زمانی دو ساله که از عمر دولت می گذرد چه پیشرفت هایی در این بخش رقم خورده است؟

اسلام کریمی: صندوق قرض الحسنه شاهد یکی از سازمان های تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران است که وظیفه خدمت رسانی مطلوب به جامعه ایثارگران به خصوص والدین شهدا، همسران شهدا، جانبازان و آزادگان را دارد.

از ابتدای آغاز به کار دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۰، صندوق قرض الحسنه شاهد به صورت ماهیانه به آن دسته از جامعه ایثارگری که در صندوق عضویت دارند، پرداخت وام انجام می دهد.

با تاسی از مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران، تدابیر اتخاذ شده و مدیریت راهبردی و مطلوبی که در صندوق صورت گرفت یک مطالعه پژوهشی با هدف مدیریریت راهبردی در راستای ارائه خدمات به جامعه ایثارگری و کسب رضایتمندی از سوی جامعه هدف انجام گرفت.

براساس این مطالعه پرداختی وام ها به صورت هفتگی صورت می گیرد. یعنی به محض ثبت درخواست وام در استان ها، پرونده جمع بندی و فرآیند پرداخت وام از ۴۸ ساعت تا ۷۲ ساعت به متقاضیان پرداخت می شد.

در واقع در این مدت دو ساله شاهد تسریع در پرداخت و افزایش مبلغ از ۳۰ میلیون تومان به ۵۰ میلیون و در نهایت ۷۰ میلیون تومان بوده ایم.

در واقع آموزش، تسهیم دانش میان همکاران در سراسر کشور، توسعه فردی و اقدامات علمی که در صندوق صورت گرفت سبب افزایش رضایتمندی جامعه ایثارگران از صندوق قرض الحسنه شاهد شد.

طبق آمار نزدیک به ۳۲۲ هزار نفر به عنوان عضو فعال در صندوق قرض الحسنه شاهد حضور دارند. صندوق از آغاز به کار دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۰ تاکنون،  با ارائه خدمت به بیش از ۲۱۰ هزار نفر از این جمعیت، بیش از ۷ هزار و نهصد میلیارد تومان وام پرداخت کرده است.

مهمترین اتفاق رخ داده پس از حضور دکتر قاضی زاده هاشمی در بنیاد شهید و امور ایثارگران طی دو سال گذشته، کسب رضایتمندی جامعه ایثارگری از خدمات و فعالیت های صندوق قرض الحسنه شاهد است. به نحوی که این رضایتمندی از سوی جامعه هدف در تمام سفرهای استانی ریاست بنیاد به ایشان بیان شده است.

مهمترین چالش پیش روی فعالیت صندوق قرض الحسنه شاهد چه بوده و چه اقداماتی برای رفع آن ها انجام شده است؟

اسلام کریمی: صندوق قرض الحسنه شاهد دارای سه چالش عمده بود. چالش اول؛ با توجه به افزایش هزینه های زندگی و شرایط اقتصادی در کشور باید در گام نخست با کسب مجوز از بانک مرکزی سقف وام را افزایش می دادیم که نهایتا با حمایت های همه جانبه دکتر قاضی زاده هاشمی و پیگیری های انجام شده سقف وام سال به سال افزایش یافت.

چالش دوم؛ هرساله به طور مستمر نخستین افزایش حقوق جامعه ایثارگری  در اردیبهشت ماه به سپرده اعضا در صندوق قرض الحسنه شاهد واریز می شد که این واریزی در مجموع به رقمی بالغ بر ۳۰۰ الی ۴۰۰ میلیارد تومان می رسید. در واقع این اقدام به این جهت انجام می شود تا اعضای صندوق قرض الحسنه شاهد بتوانند سقف وام را دریافت نمایند.

 پرداخت وام به ایثارگران طی 72 ساعت در صندوق قرض الحسنه شاهد

گفتنی است، طبق اساسنامه و دستورالعمل های بانک مرکزی، سقف پرداخت وام در صندوق قرض الحسنه شاهد باید سه برابر سپرده شخص متقاضی باشد.

البته به علت عدم واریز اولین افزایش حقوق جامعه ایثارگری به سپرده صندوق قرض الحسنه شاهد و افزایش صف انتظار متقاضیان، پرداخت سقف وام به مدت دو سال اجرایی نشده بود. یعنی با جود اتمام بدهی قبلی و ثبت درخواست جدید، متقاضی باید دو ماه در صف انتظار می ماند. لذا با دستور دکتر قاضی زاده هاشمی، تدبیر جناب آقای موهبتی معاونت توسعه وقت و پیگیری های اعضای هیات مدیره این مشکل حل و فصل شد و با واریز اولین افزایش سال بعد به صندوق قرض الحسنه شاهد که رقمی حدود ۳۶۰ میلیارد تومان بود صف انتظار از بین رفت و در نهایت مشتریان می توانستند به محض تسویه درخواست وام بعدی را ارائه و مبلغ را دریافت نمایند.

چالش سوم؛ صندوق قرض الحسنه شاهد در گذشته وام های ارائه شده به متقاضیان را از محل درآمد خود صندوق، که همان کارمزد ۴ درصد اخذ شده از سوی مشتری می باشد بیمه عمر مانده بدهکار گروهی می کرد، اما به مرور با افزایش سقف بیمه ها از ۴ درصد به ۶ درصد ( ۶ درصد حق بیمه به ازای هر وام ) درآمد صندوق کاهش  یافت و صندوق دچار مشکل می شد لذا با حمایت دکتر قاضی زاده هاشمی و تدبیر هیات امنا و هیات مدیره این مشکل حل و در نهایت صندوق قرض الحسنه شاهد بدون قرارداد با بیمه گران بیمه تسهیلات را انجام می دهد.

شاید از دیدگاه جامعه هدف این تصمیم پر ریسک باشد اما صندوق قرض الحسنه شاهد با پذیرش ریسک، این تصمیم را عملیاتی کردیم.

 اگر بخواهیم نگاه تحلیلی و فرآیندی به مدیریت گذشته بنیاد شهید و امور ایثارگران داشته باشیم، از نظر شما چه رویه هایی نادرست بود و چه اقدامی برای رفع آن ها در دستور کار قرار گرفت؟

اسلام کریمی: هر شخصی با یک مدل مدیریتی وارد سازمان می شود و طبق برنامه ریزی های خود، طراحی هایی را برای آن سازمان انجام می دهد و در نهایت مشاورین و معاونین به اجرای این طرح و مدل سازمانی کمک می کنند.

همه افراد با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران با تفکرات خود اقداماتی را مطابق با دیدگاه های امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری وقت و با هدف خدمت به جامعه ایثارگری که مهمترین آن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رضایتمندی جامعه هدف است با حسن نیت انجام داده اند. اینکه تا چه میزان این اقدامات موثر بوده و رضایتمندی جامعه هدف را به دنبال داشته است نیازمند بررسی است.

آنچه که امروز حائز اهمیت بوده، این است که باید نیازهای امروز جامعه با توجه به تغییرات شدیدی که در جهان وجود دارد، بشناسیم. کما اینکه در مدیریت جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران و با تدبیر دکتر قاضی زاده هاشمی مقرر شده است تا با یک مدیریت راهبردی و مطلوب نیازهای امروز و آینده جامعه ایثارگران به خوبی پاسخ داده شده و فرهنگ ایثار و شهادت طبق نظر رهبر معظم انقلاب ترویج یابد. لذا امروزه هدف تمام نیروها و سازمان های تابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در کارگروه ها و کمیته ها نیز همین دو امر کلیدی است.

ناگفته نماند که در این خصوص تلاش های موثری انجام شده است که به زودی نتیجه خواهد داد.

 یکی از مهمترین شعارهای سال گذشته شعار «ما می توانیم» است. در راستای این شعار چه ظرفیت هایی پیش روی بنیاد شهید و امور ایثارگران و خصوصا صندوق قرض الحسنه شاهد وجود دارد؟

اسلام کریمی: شعار «ما می توانیم» حاصل تفکر مسئولین نظام اعم از امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب است. در حقیقت منشا این تفکر دانش و علم است. کما اینکه در تمام صحبت های مقام معظم رهبری این کلید واژه وجود دارد. ما توسط فرزندان این مرز و بوم توانستیم در تمام حوزه هایی که دنیا فکر می کرد وابسته هستیم موفق ظاهر شویم.

در بنیاد شهید و امور ایثارگران تغییرات ساختاری با هدف تبدیل بنیاد شهید به یک سازمان راهبردی صورت گرفته است و این اتفاق با استفاده از دانش کارشناسان خبره در حال انجام است.

ما باید با شعار «ما می توانیم» تولید دانش، نوآوری و خلاقیت را برای جامعه هدفمان به ارمغان بیاوریم. با مشاهده جوانانمان در سازمان ها متوجه می شویم که تا چه میزان این جوانان از نظر علمی به روز هستند و می توانند به پیشرفت کشور کمک نمایند. از این رو تصور می کنیم به زودی جهش خوبی در کشور اتفاق خواهد افتاد.

 تاکنون صندوق قرض الحسنه شاهد گزارش عملکردی را به مردم و جامعه هدف ارائه کرده است؟

اسلام کریمی: صندوق قرض الحسنه شاهد یکی از سازمان هایی می باشد که به شکل لحظه ای با جامعه هدف در ارتباط است. چراکه ما با ایجاد سایت یک اتاق شیشه ای را طراحی کردیم که آنچیزی که بنده به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره در صندوق مشاهده می کنم برای جامعه هدف نظیر خانواده های شاهد و ایثارگر نیز قابل مشاهده باشد. کما اینکه گزارش های عملکرد به صورت ماهیانه و یا در مناسبت های خاص در قالب نشست های خبری به مردم ارائه می شود.

در صندوق قرض الحسنه شاهد تمام مدیران باید به صورت هفتگی با خانواده های شاهد و ایثارگر عضو صندوق دیدار داشته باشند و باید این گزارش ها را به صورت هفتگی به بانک مرکزی و به صورت ماهیانه به بنیاد شهید و امور ایثارگران در قالب برنامه عملیاتی ارائه دهند.

مهمترین کلید واژه صندوق قرض الحسنه شاهد در این مبحث ارتباط با جامعه هدف می باشد و گزارش فعالیت ها به صورت مستقیم ( در طول سال چندین مرتبه در قالب گزارش و لحظه ای در اتاق شیشه ای سایت ) بارگذاری می شود.

با توجه به اینکه مردمی بودن یکی از شعارهای دولت است، بنیاد شهید و امور ایثارگران در این راستا چه اقداماتی به منظور مردمی تر شدن امور انجام داده است؟

اسلام کریمی: در دوره ریاست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران پست های جدید در راستای مردمی بودن تعریف شد تا ارتباط با جامعه هدف و مردم بیشتر شود. اما مهمترین نکته در مردمی سازی بنیاد کسب رضایت جامعه هدف است. در حقیقت جامعه هدف باید در تصمیم گیری ها شریک ما باشد. یعنی باید با فراهم نمودن یک فضا، زمینه حضور مخاطبان در تصمیم گیری ها را فراهم نماییم.

ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران با ایجاد یک نظام پیشنهادات برای کارکنان و مردم تلاش نمودیم تا نوع فرآیند خدمتمان را با جامعه هدف به اشتراک بگذاریم. از این رو هرگونه پیشنهادات جامعه هدف که قابلیت اجرایی شدن داشته باشد در سیستم اجرا و پاداشی برای شخص پیشنهاد شده در نظر گرفته می شود.

بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره تلاش می کند تا تک صدایی عمل نکند و از تمام افرادی که در این زمینه اطلاعات و دانش دارند استفاده نماید.

سلام کریمی:  مدیریت صندوق قرض الحسنه شاهد براساس پژوهش صورت می گیرد. یعنی در اداره طرح و توسعه صندوق شاهد اقدامات و برنامه های آتی بررسی، پایش و پژوهش می شود. در این اداره پژوهش در حوزه های مختلف صورت می گیرد و ما براساس این دیدگاه و خروجی اقداماتی را انجام می دهیم.

در واقع منشا تمام فعالیت های صندوق قرض الحسنه شاهد پژوهش محور است.

صندوق قرض الحسنه شاهد تا کنون به شبکه شتاب متصل نشده است اما با اقدامات انجام شده این صندوق تا آبان ماه به شبکه شتاب متصل می شود که در این صورت می توانیم با ارائه خدمات با کیفیت و بهتر به تعداد نفرات بیشتری وام ارائه دهیم و مشکلی از نظر منابع مالی نداشته باشیم.

بیشترین توجه و نگاه حاکمیت شامل رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این است که ما در راستای نیازهای جامعه فعالیت کرده و مشکلات را رفع نماییم. به طور مثال ما در صندوق قرض الحسنه شاهد بتوانیم وام ها را در کمترین زمان و هزینه و با بیشترین میزان رضایتمندی پرداخت نماییم.

امروزه تمرکز اصلی صندوق قرض الحسنه شاهد بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ترویج فرهنگ قرض الحسنه و رضایتمندی بالای جامعه هدف می باشد. البته بر اساس نظرسنجی ها بالای ۹۰ درصد جامعه هدف از عملکرد صندوق قرض الحسنه شاهد رضایت کافی داشته اما ما با اعلام عذرخواهی از چند درصد جامعه هدف ناراضی باید تلاش کنیم تا این درصد رضایت به بیشترین سطح ممکن برسد.

البته نارضایتی ها، مرتبط به فعالیت های صندوق نبوده و به سازمان های نظارتی مربوط می شود. به طور مثال نارضایتی ها درخصوص سقف وام به صندوق قرض الحسنه شاهد مربوط نیست و توسط بانک مرکزی تصمیم گیری می شود. البته برای رفع این نارضایتی و تکمیل نمودن مبالغ وام اقداماتی صورت گرفته است. به نحوی که وجوه اداره شده را در دو بانک قرار دادیم تا افرادی که به میزان وام پرداختی از سوی صندوق قرض الحسنه شاهد گلایه دارند بتوانند با معرفی به بانک های عامل از وام های قرض الحسنه دیگر بهره مند شوند.

ما با آغاز دولت جدید واحدی در صندوق قرض الحسنه شاهد به نام واحد مشتریان راه اندازی کردیم که بسیار کمک کننده ما است و تا این لحظه بیش از ۱۵۰ هزار نفر با شماره امور مشتریان ما در ارتباط بودند.

در واقع طی برقراری این تماس، درخواست ها ثبت و مشکلات جامعه هدف احصا و برطرف شده است.

براساس آمارها، از ابتدای سال تا کنون بیش از ۴۴ هزار تماس فقط با ستاد گرفته شده است و بی شک ارتباط با جامعه هدف از مهمترین اتفاقات رخ داده در دولت سیزدهم است که در راستای مردمی تر شدن و خدمت گذاری صورت گرفته است.

شما هم نظرتان را در این مورد برای ما بنویسید

خبر خوش تخصیص کارت اعتباری خرید با تخفیف ۳۰ درصدی به ایثارگران

افتتاح حساب و پرداخت وام بدون مراجعه به بانک قرض الحسنه مهر ایران

نوشتن این جمله در ایران ۲ سال زندان دارد !

کانال اخبار فوری و بدون سانسور ، کانال اخبار فارسی ، خبر فوری خبر حوادث

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

 کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

بیشتر بخوانید:

۱۳ هزار ایثارگر شاغل می شوند
خبرهای خوش از وضعیت احکام و مزایای ایثارگران و رزمندگان در برنامه هفتم که باید بدانند
با کارت ایثارگری رزمندگان و ایثارگران از کدام بانک ها وام بگیریم؟

ثبت دیدگاه

 • جهان گیر

  تاریخ : ۱ - مهر - ۱۴۰۲

  ته باشم وایستم نظاره‌گر فساد دوامی نمی آورم ترجیح می دهم رگ دستم را بزنم توی یکی از خیچاله ای می کند مقداری خاک می ریزد روم… چیزی که متوجه شدم این روزا روزای آخر عمر بی برکتم هسته خواهشی که از شما دارم اینه برنامه های منو همین امشب حذف کن

  شما از محبت زنی صحبت می کنید که تمام عمرش به من خیانت کرده فکر نمی کرد من متوجه بشم چون با جو سازی که کرده بود و منو متقاعد کرده بود باید قرص آرامبخش بخورم وبه همین دلیل همیشه خواب بودم
  از همه چیز بی خبر الان که ورق برگشت من قرص های آرامبخش را کنار گذاشتم و متوجه خیانتش شدم منو دیوانه جلو داد به گونه ای که خانواده خودم حرف منو باور ندارن واز طرفی می بیند منو از دست داده خیلی کم آورده که جواب حرف مردمو چی بدهد
  که چرا توی این سن سال شوهرش رهاش کرده رفته دست به هر کاری می زند هر کاری می کند خودشو موجع جلو بدهد
  منم بخاطر بچه ها نمی خوام به کسی چیزی بگم بچه ها سر شکسته می شوند در عوضش اون سو استفاده کرده همچی را به نفع خودش تمام کرده و میکند من فقط سکوت کردم تا بچه ها داغون نشوند.. دارم تنهایی همه بارو میکشم کسی هم نمی دونه قضیه چیه.. همه بهم پشت کردن با این وجود ب غیر رنج بردن سرگردانی چه کار می تونم بکنم…
  گناهش مغرض شده برام شما بودید چکار می کردید
  نشانه های بلوغ زودرس کودکان و نوجوانان که پدر و مادر باید بدانند


 • جهانگیر سرحدی

  تاریخ : ۱ - مهر - ۱۴۰۲

  دوست عزیز آینده ای در کار نیست کسی که جایی برای زندگی ونانی برای خوردن ندارد هر دری میزنی بن‌بست است گوشی برای شنیدن حرفت نیست شما از علم صحبت می کنی.. صدات از جای گرمی میاد.. البته حق داری چون توی شرایط من نبودی نیستی نمی تونی درک کنی تنهایی نداشتن پشتیبان یعنی چه… شما در حال هوای خودتان سیر کنید منم توی بدبختی خودم… من وتو هرگز زبان همو نمی فهمیم… بدرود دوست فال بین من؟؟؟؟?

  ۷ گیاه آپارتمانی اکسیژن ساز که سه سوته هوای خانه را تصفیه می کنند


 • جهانگیر سرحدی

  تاریخ : ۱ - مهر - ۱۴۰۲

  امیدوارم که خداوند مشکل همه را حل کند و شما همیشه خوش خبر باشید


 • جهانگیر سرحدی

  تاریخ : ۳۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  آن شاالله این طوری باشد که شما می گید
  همه چیز در مورد گیاه هزار درمان آلوئه ورا


 • جهانگیر سرحدی

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  از خدا می خوام که مرا توی این مهم کمک کند


 • جهانگیر سرحدی

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدا را شاکرو سپاسگزارم.. فقط میگم الحمدلله رب العالمین

  تست شخصیت:آیا روابط احساسی شما دراولویت است یا شغل شما؟


 • جهانگیر سرحدی

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  خدا حفظتون کند بابت این که به فکر دوستان خود هستید

  تست شخصیت:آیا روابط احساسی شما دراولویت است یا شغل شما؟


 • ایثارگر

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  درود.ترا به خدا اینهمه دروغ نگید.قران دروغگو ها را از کفار بدتر می‌داند.

  تست شخصیت:آیا روابط احساسی شما دراولویت است یا شغل شما؟


 • حمید

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  دروغ می گویند بی .. من رفتم وام بگیریم از صندوق چند تا قسط مانده بود برای اجاره خانه می خواستم گفت باید در بیمارستان بستری باشی یعنی در حال مرگ باشی تا وام بدهیم برای اینکه صاحب خانه دارد بیرون می کند نمی دهیم ریس بنیاد وریس صندوق عوضی ودروغ گو هستند یک مشت داعشی را اورنند در بنیاد هر کاری که می خواهند می کنند

  مدارک لازم برای دریافت وام ۳۰۰ میلیونی از بانک سینا + مبلغ اقساط


 • سیدجعفردهکردعارفیان

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  باتشکر از مسئولین صندوق شاهد خواهشمنداست کسانیکه قبلا از این صندوق وام دریافت کردند و هنوز بخش کوچکی از بدهی دارند را محاسبه نکنید یعنی از هشتاد درصد از وام را از حقوق کسر کردید امکان پرداخت وام جدید محیا شود

  اثبات رابطه نامشروع از طریق فضای مجازی


 • قدرت اله ممقانی

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام من هم ایثارگرهستم شملرابه خون ایثارگران دستم بگیرید دوتا پسردارم وخانم بنده هم شیمی درمانی شده به وام برام بدید من خاگ پای همه شما هستم ماهی ۵ میلیون حقوق میدن ازحقوقم گم کنید

  چند ترفند‌ شستشو و تمیز کردن ظروف تفلون سوخته و کثیف که معجزه می کند


 • جهانگیر سرحدی

  تاریخ : ۲۵ - شهریور - ۱۴۰۲

  این شرایط برای کسایی هست که حقوق ثابتی دارند وبرای بازپرداخت وام مشکلی ندارند..
  آیا برای کسی که حقوق از بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت نمی کند شرایطی درنظر دارید
  .. اگر دارید لطفا راهنمایی کنید
  ۳ ترفند ساده برای استفاده از اینترنت وقتی گوشی در حالت پرواز است


 • موسوی

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  داوطلب‌‌تک‌فرزند‌پدر‌ومادر‌پیر‌را‌رها‌کردیم
  به‌جبه‌رفتیم‌امثال‌ما‌فرار‌کردند‌بعد‌هم‌عفو
  گرفتند‌با‌این‌کارت‌استخر‌ومترو‌هم‌‌راه
  نمیدن‌‌این‌انصاف‌وعدالته؟؟!!

  فرزندان ایثارگران به‌زودی استخدام می شوند[+جزئیات بیشتر]


 • سعید

  تاریخ : ۲۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا این مسئولین از دروغ گفتن خسته نمیشن!! نزدیک یک ماه هست درخواست وام دادم هنوز خبری نیست بعد میگین ۷۲ ساعته پرداخت میکنیم

  ***
  نکات مهم پرورش فیلودندرون ، گیاه زیبا و ماندگار آپارتمانی محبوب همه


 • حسن

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  بنده ۲۴ ماه جبهه بودم البته ارتش ، کارت ایثارگری ارتش هم دارم ولی بنیاد میگه به شما تعلق نمیگیره ، بالاخره یکی ایثارگر رو تعریف کنه ، حضور در جبهه است یا نسبت دوستی و خانوادگی با یکی از مدیران ؟؟؟؟؟


 • سید کمال شفا

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام من از اول عضو صندوق بوده ام .از حقوق و پول خودمان هر ما کسر می‌کنند بعد به خودمان با نرخ ۶ درصد وام می‌دهند.
  اصل موضوع این است که شما نمی‌توانید در حالیکه از کلام رهبری استفاده می‌کنید که ما می‌توانیم. شما نه مدیر موفقی بوده ای و نه توانایی مدیریت مالی آورده نقدی ما را داری .یک پست و منصب و قدرت مالی اداری از روز اول برای خودتان درست کرده اید و با الفاظ بزرگان از دهه ۷۰ تا حالا سوء استفاده به نفع خودتان کردید اید
  شما اگه توانسته بودید اون ۴ درصد کارمزد را به ۲ درصد میرسانید ی حرکت مثبت مالی انجام داده بودی نه اینکه ۴ درصد کارمزد و ۲درصد بیمه وام از پول خود جانباز کسر کنی. کاری به حلال و حرام ندارم شما توانایی این کار را ندارید منظور شخص مدیر فعلی نیست از اول تا حالا
  بنا را از روز اول کج گذاشتن

  شما مکان و ساختمان و کارمندان شما و همه امکانات اداری که دارید متعلق به بنیاده پس ۴+۲سود را چرا کم میکنید ؟چرا هی در رسانه ها گرد و خاک میکنی ؟از خدا بترسید و این پست و مقام‌های واهی که بنیاد ایجاد کرده رها کنید .
  والسلام


 • مهدی

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  رزمندگانی که کارت ایثار وتکریم دارند آیا وام بهشان تعلق میگیره اونها زیر نظر کدام نهاد هستند؟


 • محمد گل محمد جانباز ۴۰درصد

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام
  خوشتان میاد مردم و خانواده ایثارگران با حرفهای زشت از شما یاد کنند
  چرا دورغ می گویید من برای وام دوماه هست ثبت نام کردم
  هیچ خبری نیست
  هر زمان هم با بنیاد آقای دوستی واحد مشهد تماس گرفتم
  می فرمائید معلوم نیست کی واریز کنند
  بعد شما آمدی می گویی ۷۲ ساعته به جانبازان وام پرداخت می کنید دوره لش


 • جانباز 5 درصد

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  شما کوچک ترین حرمتی به خانواده شهدا و جانبازان قائل نیستید. باور کنید هر کشوری دیگه ای میبود بهترین امکانات رفایی رو برای این قشر میدادن.. فقط میتونم بگم حیف .. و یک اقلیتی به نوایی رسیدن.


 • فرزند جانباز ۵۵ درصد

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام.نیت این بود که مارو به جون هم بندازن که با چه نتیجه بالایی هم موفق شدن..اول پارتی دوم پارتی سوم هم پارتی .تورو به اون خدا اینقدر حرمت شکنی نکنید .ایثارگر و جانباز و شهید و خانواده ها همه در یک سطح هستن. دیگران میخوان مارو به جون هم بندازن که موفق شدن.بخدای احد و واحد ما مستاجر هستیم.هیچی هم از خودمون نداریم.ولی امیدمون به خداست که ریشه این فتنه رو از بین ببره.البته تا وقتی که ما سرگرم این حاشیه ها باشیم این ذلت ادامه داره. یکم به خودتون بیاین .بسه هرچی خفت و خواری کشیدیم


 • رحیمی

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام و احترام به ما لقب ایثارگر دادید کارت هم دادید.من پیشنهاد دارم اعلام کنید آن دسته که در جبهه بودند .وجنگیدند.از خانواده دور بودند واجازه ندادند دشمن حرکتی کنه بگید نه وام نه ماهیانه وهیچ سرویسی تعلق نمیگیره وحدالعقل دیگه پیگیر نشیم .بزرگواری کنید که به خانواده خودمان بگیم کارتمون بدرد نمیخوره


 • محمد رضا علیزاده

  تاریخ : ۱۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام. من کارت ایثارگری دارم به مدت ۷۶روز نه معیشت میدن نه پولی فقط تکریم کارت دارم کارت اعتباری بانک ندارم منظورم این است وام ومعشیت تعلق می‌گیرد با تشکر فراوان


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام عضو صندوق هستم مستمری بگیر وقتی وام می خواهیم میگن باید از حقوق بگیران رسمی ضامن بیارید اگر ما قبول ندارید چرا عضو کردید ضامن را از کجا بیاریم چرا از مستمری خودمان کسر نمی کنیم و وام را به نور چشمی می دهید


 • موسوی

  تاریخ : ۱۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام‌ما‌ایثارگران‌یک‌افغانی‌وعراقی‌و…
  حساب‌کنید‌!!!!؟؟؟


 • ُسید شهرام چرخی ۳۰ درصد شیمیای

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  تو را به خدا این بنیاد نه پولی داره و نه درآمدی بیاید منحلش کنید ما جانبازان اعتراضی نداریم تا بار مالی هم برای دولت نداشته باشد


 • علیرضا

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام فقط این رو می توانم بگویم ک پدر م جانباز و شهید بوده . ده سال است شهید شده و پرونداش هنوز باز است . ومعلوم نیست چه کسی حقوق ان را می گیرد


 • Rk

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام خدمت ھمگی دوستان ، بندہ جانباز بیست و پنج درصد ھستم و تا حالا نه خونه ایی بمن دادن و نه خودرویی بعد حقوقا هم خیلی پایینه با این حقوقها نمیتوانیم کرایه خونه و پول آب و برق و کپسول گاز و بقیه مایحتاج زندگی رو بدیم ، وام صندوق و بگیریم از همون برج قسطش شروع میشه یک میلیون صد تا یک میلیون دویست بابت وام صندوق برداشته میشه آدم مونده با این حقوقا چطور زندگی کنه . حداقل یه خودرو به جانبازا و خانواده شهدا و رزمنده ها اسرا و آزاده ها میدادن شاید بعضی از هفتاد درصدا خودرو گرفتن یا نمیدونم پنجاه درصدا ولی بقیه هم گناه دارند حقشون بیشتره مگه در کل کشور چقد جانباز و خانواده شهدا داریم که مسوولین نمیتوانند بهشون خودرویی بدن . یا حقوقاشونو بیشتر کنید الان ماهی با پنج میلیون شش میلیون هفت میلیون چطور میشه زندگی کرد . مسوولین عزیز خواهشن حقوقا رو بیشتر کنید که خانواده معظم شهدا جانبازان خیلی براشون مشکل شده


 • جهانگیر سرحدی

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید… من جز ایثارگران هستم کارت ایثار رزمندگان گرفتم اما کار ندارم بیکار هستم درآمد ثابتی ندارم توی زندگی مشکل زیادی دارم حالا با این وضع چگونه می توانم از وام شما استفاده کنم در صورتی که توان باز پرداخت آن را ندارم شما هیچ حقوقی به من ندادید که امرار معاش کنم خیلی سردرگم هستم چطور می توانم وام بگیرم.. اگه راهی برای کمک برای امثال من وجود دارد لطفا راهنمایی کنید.. در غیر این صورت این همه تبلیغ نکنید… اینم شماره تماس ۰۹۱۳BMW2858 با احترام جهانگیر سرحدی


 • فلاحت

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  دروغه و فقط شعار تو خالی


 • جانباز

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  من جانباز جنگ هستم چرا از وجود صندوق بی اطلاعم


 • فرزند شهید

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام دوستان عزیز ایثارگر، در جریان باشید این وام در واقع در ازای پول بلوکه شده خود خانواده شهید داده میشود ،و اینکه نزدیک به دوماه دقیقا طول می‌کشه تا داده شود،و متاسفانه با بزرگنمایی در جامعه ایثارگری تفرقه انداخته و اذهان عمومی رو به گمراهی میبرند، و دروغ و سیاه نمایی ،این رو بگویید که حقوق خود خانواده شهید رو بلوکه میکنید و بعد وام میدهید کمتر ما رو ابزار اذهان عمومی کنید .


 • فرزند شهید

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام دوستان عزیز ایثارگر، در جریان باشید این وام در واقع در ازای پول بلوکه شده خود خانواده شهید داده میشود ،و اینکه نزدیک به دوماه دقیقا طول می‌کشه تا داده بسود،و متاسفانه با تیتر


 • نصراله محبی

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  ۰۹۱۳BWM۵۱۹۲


 • جمال قاسم زاده

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  سال۶۵رفتم به جبهه مدت ۲۸ماه جبهه دارم کارت ایثارگریه


 • جانباز

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  آقای کریمی من می خواستم نسبت به مصاحبه جناب عالی و این تیتر و عنوان خبر توضیحات ی را بنویسم ،اما با خواندن دیدگاه ها و نقطه نظرات ایثارگران به این نتیجه رسیدم که شما را دعوت کنم که این مطالب را بخوانید و راستگو باشید و این را هم بدانید که شما جز دشمنی با ایثارگران هیچ کار دیگری بلد نیستید .


 • رضا هاشمی

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام آقای کریمی عزیز بنده هم ایثارگرم هم جانباز تا امروز نه وامی گرفتم نه خدمات دیگه به من تعلق گرفته باید چطور زندگیمو بچرخونم جانباز اعصاب و روان هستم هیچ جاهم به خاطر اعصاب بهم کارنمیدن


 • جانباز

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  رئیسی سید محرومان نیست سید جانبازان هم نیست..رئیسی بد بختمان کرد…با تشکر آقای حسن روحانی


 • بابایی

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام ،ما که ۲۰ سال است کارت ایثارگری داریم،هیچ چیز هم ندیده ایم .البته همسرم جانباز است ولی راضی به گرفتن جانبازی نشذه،هیچ وقت درهیچ کجا به ما تهسیلاتی داده نشده.


 • مهرداد

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  درخصوص بیمه عمرمانده بدهکارکه جناب ها شمی رفع مشکل کردندوخودشان بیمه میکنند بهتراست بگوییدجناب هاشمی شرکت بیمه ثبت نموده و۶٪بیمه عمرمانده بدهکارداخودبه جیب میزندچون ازافرادی که وام گرفته اندریسک فوت آنهاحتی اگر۱۰٪باشدمعادل۶۰٪دیگرپس ازپرداخت بدهی افرادفوت شده برای ایشان سودبه همراه دارد………مورددوم اینکهاگرجناب هاشمی بودجه برای پرداخت وام داردچرابه قانون حمایت ازایثارگران عمل نمیکندتا ایثارگران درپرداخت هزینه های هنگفت شهریه دانشگاههابامشکل مواجه نشوند….اینقدرآبروی ایثارگران رابازی ندهید…کافیه


 • ایرانی

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  چراهمش میگید وام. حقمون را به صورت وام اونم به بعضیها میدید بعد چند برابر پس میگیرید. حقمون بدید


 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  ما جانبازان زیر ۲۵از همه مواهب بنیاد بی بهره هستیم وضع یک نفر معلول بهزیستی از جانباز بهتر است ماهم خدایی داریم خدای ماهم بزرگ است وکریم


 • هادی معین ..﷼

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  چقدر …بوق…. مگه دروغ هست……باشه.افتخار این.کشور برای شما .و.ورزشکاران.شما .اگه ایثار ما نبود .که شما .حس غرور ورزش.کاری
  نداشتید….بله حق دارم .چون برای زحماتی که ماایثار گران برای این وطن کشیدیم.بی پاسخ.ماند.ماساختیم تا دیگران.استفاده کنند.۲۰درصد که.ارزشی ندارد.بگیرید آ….ورزشکاران.این وطن.هستند اکه کشور را از دست .دشمن نجات دادن.آنها باید .ماشین.میلیاردی.و….ویلای چند صد ملیاردی .داشته باشند.افتخار این کشور آنها هستن .نه ما ایثار گران…..این هست.عدل وانصاف .شمارا بخدا واگزار کردم.از شما راضی نیستم.ایکسانی که .بما بی ارزشی.کردید.باشد نصل ما هم تمام می‌شود. وشما آسوده میشوید……


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  بازم آزادی بیان نداشتیم که صحبت های منو با …… سانسور کردید.مگر…هست.شمارا به خدا که این قدر با بی‌کفایتی. باعث… شدید.نباید حق .جانبازان.را با آبرو …وعزت.انجام.دهید.باید چکار .میکردیم.که .افتخار .کشور .باشد.ورزشگار که نیستیم .که حوله .خودرو.بدهید.اگر ما .جان برکسانی این.وطن.ایثار .نکرده بودیم.که اکنون.ورزشکاری.نبود .که افتخاری.برای .ملت ایران
  بیاورد.که ماشین.لوکس .وخانه.چند صد معیاری.داشته باشند.


 • معین.شهید زنده.

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  …………….جانبازی با ۲۰.درصد .جانبازی.و۳۰ماه حضور در جبهه.ارزشی ندارد..تا زمانی که به.ما نیاز داشتید.برادر بودیم…..ایکاش دوبار جنگ باشد .ببینم.که شما .که لاف می‌زنید.چقدر .مرد جنگ هستید.که شک دارم.که مرد همین.میدان.هم نیستید..بروید….که مردان جنگ خیلی…هستند.چون.که جان جوانی عمر برای این.کشور گذاشتند.
  بخدا که از شما راضی.نیستم.بنیادتان.برای خودتان.برای .هر چیزی.برای .یک مشت.کارمند.که هیچ چیزی.از ارزش های .جان بر کفان نمدانند .باید سر خم.کنیم.بروید از کشور های دیگر .بیاموزید که با ایثار گران.چه رفتاری.انجام.میدن.که آیندگان.بدانند.کسی که .برای .وطن.ایثلر می‌کند. چقد
  ارزش.دارد.شمالیاقت .این ایثار .رانداشتید.البته که .باشما هستم.نه باملت .سربلند ایران..که همیشه.باعث .افتخار .هستند.وشما هیچ.شما فقط …و …خیلی .سختی. می‌کشید.


 • کاظمی

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام خدمت مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران چرا برای جانبازانی که بعد از جنگ به دنبال کار و تلاش برای زندگی خود و پرداخت بیمه از جیب خودش بیمه پرداخت کرده‌اند در چنین صندوق های پذیرش نمی‌شوند تا اگه واقعا وامی هست رو بتوانند دریافت کنند


 • علیرضا

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  اولا هر ماه ۳۵۰ هزارتومان و هرسال اولین افزایش حقوق تمام حقوق بگیران بنیاد رو بدون اجازه کسر میکنن و هیچکس و هیچ ارگانی نمیدونه که سپرده شخص و کل موجودی صندوق چقدره. دوما از پول خود شخص به خودش سود میگیرن ضمنا نمره ریاست قاضی زاده و رئیس صندوق شاهد از نظر جامعه ایثارگران زی صفره، واقعا اگه این رئیس جمهور می‌شد چه وضعی پیش می آمد


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام فوق العاده مقاله‌ی دروغی ارائه کردید
  پدر بنده ایثارگران و تا بحال ریالی دریافت نکرده


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  والله خوبه وام سلف بانک کشاورزی را بر روی کشاورز بدبخت قطع کردن اون موقع وام برای بقیه ارگان ها فعال هست جای تأسف داره برای دولت و مجلس انقلابی که ظلم درحق کشاورز بدبخت می‌کنند


 • هادی

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام متاصفانه این کشور فقط به اقازاده ها ومدیران مفتخور ومسولین


 • داور

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  این سایت عامل استکباره و میخواد با این خبر دروغ مردم و خانواده های ایثارگران ره بنیاد بدبین کنه. اصلا این مصحبه و این خبر دروغ محضه


 • فرهاد

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  والا به خدا دروغه به پیغمبر من جانباز ۲۵ درصدم ۲ سال قبل فقط با یه تلفن فقط با یک تلفن وام من واریز می‌شد امسال مراجعه کردم بعد از تسویه وام قبلی گفتن باید ضامن بیاری در صورتی که ما حقوقمون ضمانت می‌کرد ولی جدیداً قانونی گذاشتن حتی از بیرون ضامن قبول نمی‌کنند میگن ضامن باید حتماً حقوق بگیره صندوق باشه من از کجا همچین ضامنی پیدا کنم


 • علی سرایی

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام خدمت شما من با۴۳ماهخدمت درخط اول تاحالا هیچ کاری برای من انجام نداده‌اند نمی دانم کی مسئولیت این بی عدالتی ها را جواب خواهد داد در دادگاه الهی


 • هاسب

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  دروغگو دشمن خداست


 • کهنه سرباز

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  در مقاله این همه وراجی و خدمات خودتان از خودتان تعریف و تقدیر کردید در پاسخ مردم تماماً معترض و .. هایتان را افشا کردند اگر کمی .. داشتید از خجالت میمردید بعدأ معلوم خواهد شد این صندوق ..ای شده مثل صندوق فرهنگیان و ووووو


 • ..

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  این مسئولین همشون .. هستنند شما رزمندگان رفتید حالا وام هم میخواهید . رزمندگان ۱۲ سال جنگ


 • هاشمزاده

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام من فقط در عملیات از طرف دوستام دعوت میشدماین هم بخاطر درس بود.حالا ۱۷ ماه جبهه دارم چند بار مجروح شدم دنبال جانبازی نرفتم فقط حالاکارت ایثارگر دارم چرا در قانون ایثارگر فقط آزاده ورانداز…پس ما چرا ازوام استفاد ه نمیکنینم


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام آیا این وام به ایثارگران بالای یک سال تعلق میگیرد البته ۲سال هست تقاضای کارت کردم هنوز نیامده


 • فریدون

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام. آخه خال بندی و دروغ هم حدی داره لااقل یه کارکوچکی برای این بنده خداها انجام بدین بعدش منت یر این انسانهای بلند همت بزارین…بنده هم جانباز هستم منطقه یک تهران . اللهی تاکنون هیچ حمایتی را از بنیاد دریافت نکردم نه وام مسکن نه قرض الحسنه نه کار برای بچه هام نه هدیه ازدواج و نه و نه و نه … پس اینهمه شعار و خالی بندی براچیه ؟ بله شما میتوانید فقط سفرتون را زیر برف ببرید و خالی بندی کنید و دروغ بگید بلکه ازین نمد کلاهی برای خود بدوزید … بلکه یه جایی بهتر سمت بگیرید … همین … متاسفانه …


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرت ومرت هست ازخودشان زیادنمیارن وام کدام وام زرمفت زده بیانی


 • همسر شهید

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  هرگز از حق خودمون و خونی که دادیم نمیگذریم


 • احمد

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام تورو خدا باور نکنید که به جانبازان وام میدن خونه میدن یا امثال اینها ونسبت به جانبازان بدبین بشین بخدا هیچ کوفتی بما ندادن شیمیایی ام و مبتلا شدم به سرطان خون تا حالا هیچی ندادن خدا از دروغگو نگذره


 • عطایی

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام البته صندوق هرسه سال ونیم ۲۰میلیون وام میدن ازحقوق ۵میلیون کسرمیکنندبااین اوضاع حقوق بنده با۵سرعائله فقط یکساعت دوام میارم واقعاهمه چی بیش ازانوازه گران میباشداگه ماهی حقوق پنجاه‌ میلیون بدهندبازهم نمیرسه البته بچهاموقعه ازدواجشون هست گمان نکنم یکشون هم ازدواج کنندچون تورم افسارگسیخته هست دیگه لازم به توضیح نیست چیزیکه عیان هست چه حاجت به بیان هست تمام جانبازان ایثارگران خانواده شهداهمه معشیت ندارندکسی نمیتونه ماهی یک کیلوگوشت بخوره پناه برخدافعلافقط زندهایم


 • افضل نیا

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام اگرمبلغ وام صدمیلیون ویابالاتربودحداقل گره گشای پاره ای ازمشکلاتمان بود.چه عیبی داره این کمک به جامعه ایثارگری داده شود


 • رجبعلی کشاورز حداد

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام اگر واقغا قراره وامی یاحقوقی یا سایر برنامه انجام بشه خواهشا مردم را سر کار نذاریدمگر ما چند سال دیگر زنده هستیم که وعده سر خرمن میدهید خیلی از ایثارگران عزیز
  که به رحمت خدا رفتند مگر چند نفر باقیمانده هستیم که باید هر روز با یک ترفندودروغ ما غول بزنید دقیقا۳۵ سال است جنگ تمام شده وما هرروز با یک نوع دروغ خودمان را غول میزنیم اگر همان روزهای پایانی جنگ پولی که ایران از سازمان دریافت ما هرکس بموقع تقسیم می کردند امروز چنین مشکلاتی ما نداشتیم میخواهم بدانم کسی این پیامها را میخواند یا بازهم سرکاریم خواهشا برنامه دروغکی را جمع کنید نه خودتان غول بزنید
  نه مار سر کار بذارید ونه خودتان را
  واسلام


 • اسد

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام لطفا یک امتیاز هرچندکوچک برای ایثارگران قائل بشید تعداد شونم کمه همه سن بالا هستند


 • عباس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  عزیز برادر تکلیف باقی رزمندگان بعدقطنامه رامشخص کنید ما جز کدامشان هستیم ۱۲۰ ماه درمنطقه یعنی کل جوانی بودیم ولی دریغ از هیچگونه امتیاز بابا ماهم جز این مردم هستیم


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  تمام این ..با این خاطر که احتمالا اقای قاصی زاده هاشمی داره خیز برمیداره برای ریاست جمهوری ۴ سال اینده .بلاخره باید وجه ی خوبی از خودش نشان بده تا مردم طبق معمول با وعده های… و برن بهش رای بدن


 • جانباز زیر ۲۵

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  آنچه دیگر عزیزان رزمنده و جانباز نوشته اند خود از .. اشکار و .. این جماعت حکایت دارد
  پس… تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
  اللهم عجل لولیک الفرج


 • شهرام بهمنی نیا

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  یکی از شاخه های دروغ همین خبر است . مدیر عامل صندوق به گونه ای سخن می گوید که گویی این صندوق برای همه ایثارگران است. در حالی که طبق اساسنامه صندوق . اعضای آن فقط کسانی هستند که از بنیاد شهید ، حقوق می گیرند.. که بخش اندکی از ایثارگران می شود. آزادگان ، جانبازان و رزمندگان عضو این صندوق نیستند. بیشتر اعضای صندوق پدر و مادر شهیدان هستند. اگر دین ندارید جوانمرد باشید جوانمردان ، دروغ نمی گوید


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  ای کاش این نظرات وامسال اینها به مسولین منتقل میشد کاش قاضی زاده هاشمی بخونه


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  انگار اموال پدرشون هس .در صورتی که میخوای باز گردونی


 • عباس احمدی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  بنده جانبازم درازمون سردفتری ۹۷ قبول شدم رابط بازی شد در مصا حبه مرا رد کردن وشخص مورد نظر را قبول شد .


 • عباس احمدی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  بنده جانبازم درازمون سردفتری ۹۷ قبول شدم رابط بازی شد در مصا حبه مرا رد کردن وشخص مورد نظر را قبول شد . مسئولین برای حفظ خودشان هرکاری می کنند.


 • محسن

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  لطفا شعار ندید عمل کنید


 • هموطن

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  داریم فیلم نگاه می کنیم زمان عهد بوق است در جلسه فوق‌العاده سهامداران حکایت دیگر ی را شاهد بودیم


 • محمد از قم

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام متاسفانه فقط به کسانی وام تعلق می‌گیرد که از بنیاد حقوق می‌گیرند به کسانیکه اوضاع شتن بدتر است تعلق نمی‌گیرد فقط جانباز هستن انگار جزئی از بنیاد نیستیم متاسفانه


 • ایثار گر

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  وعدهای تو خالی


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  بنده ی خدابیش از۴۰واندی سال پیش من مادرمرده رفتم جبهه که طی این مدت چهل واندی یک تک۱۰۰۰ تومن قبل وبعداین چهل واندی ازهیچ کجادریافت نمموده ام لذاپس از مراجعه به واحدمربوطه لطف کرده بخشی ازماههای حضوردرجبهه راکسرو فقط۹ماه و۱۷روزتصویب شده شور بختانه باداشتن۳فرزندبزرگسال و همسربابیش از۶۰سال سن هیچ وام یاچیزی مشابه آن دریافت نموده ام دروضعیت حالیه که مورخ۶شهریور ۱۴۰۲میباشدنه عایدی ونه درآمدی و حتی دفترچه بیمه ندارم،خدایی آیا منوامثال من واجدشرایط وام هستیم یانه؟؟باقی بماندباخداوبس.


 • ع م

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  ماهم رزمنده غیوروجان برکف دیروز وفرد تحقیر شده وفقیرامروز کهازما بهترین از ریش مامخندند وچپاول مکننداموال بیت المال


 • محمود کریمی کاخکی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا به رزمندگان بسیجی هیچ وام و امتیازی تعلق نمی گیرد؟ حدود ۵ ماه جبهه رفتم ولی با کسانی که حتی یک روز هم جبهه نرفتند برابریم !!!… این چه عدالتی است؟!!!!خدای نکرده اگر دوباره جنگی اتفاق افتاد روی من یکی حساب نکنید.


 • پرویز

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  دردا که بپختیم از این سوز نهانی
  آن را خبر از آتش ما نیست که خام است
  واقعا بنیاد شهید به کیا وام میده
  چه کسانی را استخدام میکنه
  این آدمای متکبر خودشیفته را از کجا میاره ملاک استخدامشون چیه
  کی آزمون استخدامی برگزار می کنند که کسی مطلع نمیشه
  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 • علی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  اگه وام بدین که فرزندانتان تو خارج گشنه میمانند


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام اگه وام میدن به ما هم بگین
  صواب داره
  ۰۹۱۲zxs۰۵۳۳


 • رضا

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  اول اینکه چرا صدور کارت ایثارگری چند ماه طول می‌کشد و اینکه کسانیکه سالیان قبل کارت ایثارگری گرفته آن ماهیانه حقوق دریافت میکنند(چند نفر از اقوام خودمان ماهانه حقوق دریافت میکنند)ولی کسانیکه جدیدا کارت ایثار دریافت میکنند هیچگونه حقوق و مزایایی ندارند من خودم مدت دوهفته است که مدارک دادم برای دریافت کارت ایثارگری.شخصی که مسئول دریافت مدارک بودجلوخانمم که همراهم بودگفت باید کارتون خواب باشی تاحقوق بشمار تعلق بگیره آنهم بعداز چند ماه دیگه که کارت ایثارگری برایتان صادر شد اینم ازارزش و احترامی که برای ایثارگران قابل هستند


 • محمد

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  وجود و فعالیت صندوقهای قرضالحسنه شاهدی بر هرج و مرج بانکداری قانون مدار است .


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  باور نکنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  فق هیچ کاری برای ایثارگران نمیکنن میخوان مردم عادی به جون ایثارگران بندازن اگر رسیدگی میکردن که جانباز یا خانواده شهید لنگ وام نبودن


 • فریدونی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  خواب پلا شدند…ایثارگران را نمیشه با این حرفا فریب داد


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام.اقای قاصی زاده به شما تفعیم شده مردم شریف محروم ایثارگران واقعی از شما بدبین هستن .می خواهید مردم را در گیر ایثارگران کنید .به عنواینی تبلیقات وام وغیره می کنید . ولی مردم ولی نعمتان شان یعنی ایثارگران هستن را می شناسند .


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  من فکر کنم اینها میخواهند بااین تبلیغات و با پول زیادی که به این سایتهای برای درج رپرتاژ می دهند مردم را بدین کنند به نظام


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام ای بابا من پدر هم جزو کسانی بود که هم داو طلبانه جبهه رفته هم سربازی خودشو اونجا گذرانده ولی جز از ما بهتران قرار نگرفته میگن ایثارگر خب ایثارگر به وپدر من ودوستانش میگن دیگه نه حقوق نه حمایت هیچ افسوس وصد افسون برای این کشور اگر من اون زمان می بودم نمی گذاشتم پدر واطرافیان به جبها برن
  اقایان ریئس و از ما بهتران به فکر مردم باشید


 • حیدر

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  وام فقط مطلق به کارکنان بنیاد شهید هستش خودشون بین خودشون تقسیم میکنن نه به جانباز میدن نه به شهید و نه به ایثارگر


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  شاید شما واجد تسهیلات نیستید…چرا انقدر غر غر می کنید


 • محمد

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  بخدا همش …آقا نه وام میخواییم نه شغل نه حقوق بخور نمیر اصلا این بنیاد شهید رو تعطیل کنید لااقل بعضی از ..بیکار میشن اونایی که پشت میز نشستن و جواب سر بالا به خانواده‌های مظلوم شهدا میدن


 • عزیزی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام به فرزندان شهید نمیدن وام فرزند شهید که حقوق بگیر بنیاد نیست چه کار باید بکنه


 • باب آله

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام دوسال خط مقدم مجروح هم شدم بیش ازیک سال فر‌م تعویض کارت پرکردیم تاحالا هیچیندیدیم خداراشکر


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  کدام وام چرا دروغ می گویید


 • یاورمحمدی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  از جملات زیبا وخوش ایند حمایتی بی نتیجه تکراری در سنف خسته شدیم وامید به اینده را از دست دادیم من یک سال تمام موضوع گرفتاری ومشکلاتم رامطرح ولی بینتیجه ۰۰۰قبلا وام صندوق تمام نشده درصورت نیاز وام مجدد میداد وکسر مابقی بدهی اما در مدت یک سال مراجعه بی نتیجه انهم مسول بنیاد گرمی از من من مطلع است دیدار ها برای حل مشکل نیست بلکه نوعی سند سازی برای ما فوقه


 • شکرالهی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام. از دروغ حیا کنید. ما چیزی نخواستیم


 • ایمان

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  واقعا شورشو درآوردن…چرا اینهمه توی رسانه لاف و دروغ میگن ولی در عمل افتضاح ببار می آرن…کجا۸۰درصدراضی ان؟!!!!
  بخدا۵درصدم راضی پیدانمیشه؛چرا انقدر چرتو پرت و توهم انتشار میدین؟
  گاهی وقتافکرمیکنم عمدی اینارومیگن که برعکس خون جامعه جانبازا و ایثارگری رو تو شیشه کنن؛نشر همچین دروغهایی فقط باعث فوران خشم جامعه ایثارگری و جانبازان میشه چون دروغهای شاخداری میگن که نگار از فضاوجامعه ای دیگه حرف میزنن نه حقیقته قابل لمس


 • علی اکبر

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  داوطلب درجنگ بودم کارت ایثارم دارم اما ب هیچ دردی نمیخوره! ن تبدیل وضع شدیم ن وامی


 • حسین پرنده

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  باید یا شهید می شدی یا مجروع رزمنده چون‌ سالم برگشته کناه کاره هیچی تعلق نمی گیره


 • ایثارگر

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  درود.شما را قسم میدم به وجدان دروغ و کلک را در خبرها کنار بگذارید ما رفتیم و برگشتیم که ایکاش برنمیگشتیم .قوانینتان بسیار خنده دار و تمسخر آمیز است.بنده دو سال در خط مقدم با شرایط سخت که قابل توصیف نیست حضور داشتم اما …در منزل بودند اینک من حقوقی ندارم اما آنها دارند این قانون را در هر کشوری بگویید برایتان می‌خندند.اما در کشور ما در حال اجراست.ومن الله توفیق


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  شما چقدر دروغ گو و چرت می نویسید جامعه را نسبت به خانواده شهدا بد می کنید من برای نون شب محتاجم شعار تو خالی می دید بگید به کسانی که بند پ داشته باشن یعنی پول وپارتی ما نداریم من مدرک ارشد دارم ازمونم میدم رد می کنید ولی از یک خانواده ده تا را استخدام می کنن چرت ننویسید از خدا بترسید ماهی ۶ تومن حقوق می گیرم این پولو اگه دستفروشی کنم با این زنانگی خودم در میارم خوردو کجا به خانواده شهید میدید به جانبازان که بند پ دارن میدید بسه دروغ کجا وام میدن شمارتو بده که این چرندیاتو نوشتی بیا بریم


 • شیرودی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  رزمندگان دیروز بیچارگان امروز
  … برمخبر.
  درودبرروحانی وظریف واطرافیانشان


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  دروغ کنتور نمیندازه بنده ۱۹۸۱ روز درمنطقه بودم ۲۵سال خدمت نه جان کندم فقط کارت ایثارگر بهم دادن واسه جوک ساختن کدام وام؟ چرا دروغ خبر تیتر میکنید که بعضیا فکرکنند دارید بما رسیدگی میکنید و اونها از ما عقب موندن


 • حسام

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  اون .. نه از .. خجالت می‌کشه نه از دروغ پردازی هاش.
  لااقل شما از نشر چنین دروغهای خودداری کنید. مگر خودتون تو این جامعه زندگی نمی‌کنید تا حال بچه های جنگ براتون معلوم نباشه


 • حسن شکوری فرد

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام منم نظامی بودم وحدود ۶۸تا ۷۰ماه منطقه سردشت بووم که هم ازداخل با حزب کردها وهم ازطرف عراق ولی برام ۲سال ایثار گری تعلق گرفت وام و حقوق وهمه اینها را نمیخواهم برای ایثار امثال من کارت متروی رایگان نمیدهن من به بانک دی ومهر مراجعه کردم چون ایثار مامتعلق بت ارتش بود گفت بایستی نامه بیاری ومن با لبخند گفتم وام و میخاین بدین بدون ضامن ولی کارت ایثار را داری وشماره پرونده وتمام مشخصات را دارا میباشد وخیلی ها مثل من هستن که بلد نیستیم کجا مراجه کنیم باز از همه این لطف چشم پوشیمیشه کرد یعنی من دخترم رو بردم مدرسه برا ثبت نام از همه ۳میلیون برا ثبت نام گرفتن از منم گرفتن که گفتم من کارت ایثار دارم گفت خیلی تخفیف


 • جان باخته جنگ

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  با این تبلیغات دروغتان فقط مردم را به ما بدبین میکنید. آنها فکر میکنند نان مان توی روغن است. شما از حقوق ۵ میلیونی ۵۰۰ کم کردید. اگر هم وام دهید با ۴۵۰۰معیشت چطور پرداخت کنیم. متاسفم برایتان جانباز مملکت زیر خط فقر


 • نامی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام چقدر دروغ میگید تمام تسهیلاتی که به جانبازان میدادن از زمان آقای رئیسی قطع شده بنده همسرم جانباز ۵۰ درصده خدا میدونه صندوق شاهد هر ۶ سال یکبار نوبتش میه اونهم با مبلغ ناچیز، زیر ۱۰۰ میلیون، دروغ دیگه ی شما در رابطه با واردات خودرو برای جانبازان که من رفتم بنیاد گفتن اصلا چنین چیزی نیست و هنوز چیزی ابلغ نشده، وقتی تسهیلاتی داده نمیشه چراااااا تو بوق و کرنا نکنید و مارا میشه هم ضایع نکنید


 • علی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا دروغ میگید من فرزند شهید هستم، الان بنیاد ایثارگران همه امکانات رو به جانبازان میده ، به ما که نه هدیه ازدواج ، نه وام برای نجات زندگی ،هر بار که مراجعه می‌کنیم میگن بودجه نیست ، به خدا فقط فرزندان جانباز و گذاشتن کارمند بنیاد و هیچ کاری بلد نیستند ، و همه امکانات برای جانبازان میرسه ، و بقیه آدم نیستند.


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام چرا ایقد همه چی برای خودتون اسون میگید ما رفتیم برای وام صندوق شاهد:میگن دهکتون بالا هس آخه نه خونه نه ماشینم هیچی نداریم چطوری رو چا حسابی دهنمون بالا هس


 • عاشور

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  پس چرا به رزمندگان شامل نمی شود


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  آیا جانبازانی که در سازمان های دیگر شاغل هستند و حقوق بگیر بنیاد نیستند می توانند عضو صندوق بشوند


 • همسر جانباز

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام وخسته نباشید لطفاً به خانها سما سر بزنید و روزگار مارا ببینید شوهر من جانباز عصای وروان ودو بار پرونده موج گرفتگی دارد ومریض کنار خانه ولز کار افتادگی معیشتی وحالاگرفتگی گلو صداش در نمیاد حقوقش کفاف زندگیمون رو ندارن هر دکتر مریم اول پول میخواد چکار کنم
  ممنون


 • علی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام این وام صندوق شاهد به خانواده شهدا و جانبازان که از بنیاد شهید حقوق ثابت می‌گیرند پرداخت می‌شود ،،، هرماه از حقوق طرف مبلغی را به عنوان سپرده ذخیره می‌کند در صندوق سپس سه برابر میلغ ذخیره را به کاربر وام میده با ۴ درصد سود و کارمزد ، در تمام اداره های دولتی این هست پول خود کاربران را به خودشان وام میده ،، چیز تازه‌ای هم نیست بیست سال است که انجام می‌شود ،، منتها این و ریشش قاضی هاشمی چون هیچ کاری عرضه ندارن بکنن میشینن اینها را تبلیغ می‌کنند


 • راهخدا یاراحمدی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  بنده یکی از جانبازان هستم حدود چهار سال پیش در بخش اشتغال جانبازان در شهرستان دورود لرستان برای وام اشتغال ثبت نام کرده ام اما هنوز پاسخی نگرفتم ومیگن اعتبار نداریم با توجه به اینکه به گفته مدیر کل استان بودجه بنیاد در سال گذشته ده برابر شده لطفن مرا راهنمایی کنید


 • رضااولیایی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام و احترام ،،واقعأبااین همه گرامی وتورمسی تومان وهفتادتومان مبلغی هست اینقدر آب و تاب میدید،وهرچندسطرازآقای هاشمی قاضی زاده حمایت میکنید خیلی ازماایثارگران قبولش نداریم،،اگر راست میگیدوصداقت دارید،حق غرامت جنگی مارا ازدشمن متجاوز عراق بگیرید،،یاهو


 • همت پناه

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام. بازنشسته تامین اجتماعی اجاره نشینم ایثارگری هم دارم برای رهن لازم دارم. ازدزفول.


 • حسن

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  طبق تمام وعده های دولت این تبلیغ است


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام فقط حرف
  دیگر هیچ


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام دوستان عزیز این وامی که گفته شده وام صندوق شاهد هست که به خانواده شهیدو جانبازان که حقوق بگیر بنیاد هستن داده میشه اونم ازحقوق شون کسر میشه وبه خودشون پرداخت میشه


 • مجتبی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  اول سامانه حک شده را درست کنید بعد هی حالی ببندید چه کشکی چه دوغی همش باید در انتظار باشی آخرش یا بودجه کم است یا نوبت نرسیده یا بدهی داری و آخرش ضامن هم میخواد آن هم یک نفر از اعضای صندوق حالا بگرد تا پیدا کنی اگر موفق شدی قسط وام سی میلیونی یک میلیون حالا حقوق پنج میلیون شش صد تومان سی صد پنجاه هزار تومان هم حق صندوق از حقوق کم میشود جالب من وام ۷۳ میلیونی از بانک گرفتم ۵۰۰ تومان هم آنجا قسط میدهم .الا برکت اله حقوق پر ولی من باز خدا را شکر میکنم همین هم میگیرم کسانی از دوستان هستن با گرفتاری زندگی میکنند خدایا به همه عزیزانی که در جبهه خدمت کردند کمک کن تا شرمنده خانواده نشوند با این همه گرانی


 • جانباز

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام چرا اینقدر دروغ ؟؟حداقل چیزی نفرمایید


 • محمدرضا

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  آخه چرا دروغ اون از ریس.. که دروغ تحویل میده اونم از… بنیاد شهید….. وجدانم از ایثار گران بپرسید که چه دل خونی از قاضی زاده دارن حیف بنیاد که سپردن به این …چه قدمی برداشته برای ایثار گران بیاد خدا وکیلی بگه با سند و مدرک نه با دروغ وکلک ای کاش میشد یک همه پرسی میزاشتن اون وقت صداقت کار در می آمد


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام چرا وامهایی که اعلام میکنید فقط مربوط به ایثارگران و خانواده شهدا است چرا به رزمندگانی که در جبهه های جنگ حضور داشتن وام نمی‌دین منظورم نه آنهایی که سرباز یا کادری بودن بلکه منظورم اون عده از رزمندگان که بسیجی افتخاری بودن هست مگر ما در جنگ نبودیم مگر ما نجنگیدم وام فقط باید مال اونایی که شهید یا مجروح شدن باشه کجای این عدالته پس لطفاً در رسانه ها تبلیغات الکی نکنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  شوهر من ترکش هاش رو گفتن ریز قبول نکردن لز اول تا آخر جنگ‌ جبهه بوده یه کارت ایثار بهش دادن که به هیچ دردی نمیخوره فقط دلش خوشه که کارت داره نه باهاش وام میدن نه به درد میخوره در آرزوی یه پراید دست دو هستیم شوهرم بازنشستس


 • علی اکبر ایمان

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام جانباز ۵۰ درصد هستم چهار ماه هست مراجعه کردم منطقه چهار بنیاد برای سی تومان وام صندوق برای تهیه جهیزه دختر م مدارک هم دادم از مسول تسهیلات گرفته تا ریس و خود صندوق هیچ کدام کاری نکردن آنوقت آقای ریس جمهور میگه جوانان ازدواج کنند کمک می‌کند دولت از صندوق شاهد که باید جانباز رو حمایت کند آبی گرم نشد و کمکی نکردن وای بحال خنده داره


 • فلاح

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  دروغ والکی این گزارش صحت ندارد مدت بیست روز برای وام مراجعه میکنم وکارهارا انجام دادم فقط پنجاه تومان هموز واریزنشدخ


 • محسن اشوری

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  ,ما رزمندگان که تااخرین نفس جلوی لشکرصدام گرفتم وسالم برگشتیم گناه کردیم باید یاشهید میشدیم یا جانبازیعنی این چه قانونی دولت تصویب میکند


 • کاظمی راننده تاکسی

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام
  اقا فقط یک تومار از خود تعریف کردن
  ونهایتا بی نتیجه ا ز جواب تبلیغ سرتیتر خبرتون
  گفتید به جامعه ایثا ر گران وام فوری
  میدید خب کوش کجاس شرایط چیست؟؟
  خواستم ببینم حداقل برای داطلبانه منطقه جبه رفتنم و داوطلبانه زیر سن ۱۸ سالگی از مدرسه فرار کردیم به منطقه وبعد هم سپاه ۵سال خدمت کردیم جزو ایثار گران هستیم البته موجی هم شدیدم اما چون مسادف با قطع نامه ۵۹۸ بود زیر پوشش بنیاد نرفتیم و جزو از ما بهتران محسوب نشدیم اما الاان با گذشت زمان نیازمند حمایتم اگه ادم حساب کنید مارو چون
  جاهای دیگه امسال کمیته امداد و غیر
  بدلیل نداشتن ضامن جزو ادم خوش حساب ها اعتبار نداریم خواستم ببینم اینجا این ارگان اهمیت به من میدن
  بخاطر لااقل کاری که قدیم انجام دادیم


 • محمد

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  وام به ما که کارت ایثار داریم تعلق میگرد لطفا جواب بدهید


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  این به کدام دسته از اعضای بنیاد شهید داده میشود به جانبازان با هر درصدی داده میشود


 • حسین سلجوقیپور

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  بخداکارخداپسندانه است که کاری درحق این قشربدبخت و فلک زده اجتماع انجام دهید واقعه کمک کنید بخدا تنها نیازمندان ایران این فلک زده ها هستند که جزو فراموش شده های انقلاب میباشند اجرتان به سالار کربلا


 • علیرضا خمسه ۶۰ %

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام.اقای کریمی من نزدیک به یک ماه.درخواست دادم.ولی خبری نیست .شما کدام وام میکید سه روز واریز میشه.خواشمندم. کمتر لاف بزنید.


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  با عرض سلام
  ایکاش همه خبر ها در مورد وام و مشکلات معشیتی خانواده محترم شهدا و ایثارگران واقعی بود
  ولی افسوس و صد افسوس همش از دم دورغ است و فریب


 • جبارزاده

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام
  احتراما بنده ایثارگرهستم با ۲۵ ماخ حضور درخط مقدم جبهه وبامدرک فوق لیسانس بازنشسته شهرداری تهران نیازبه وام ضروری دارم
  باحترام قادرجبارزاده
  ۰۹۱۲ZSV۱۲۹۷