• 10 / اسفند 1401 / 8:06
  • شناسه خبر : 105365

فروش اقساطی انواع کالا به مستمری‌بگیران تامین اجتماعی در سراسر کشور


مستمری‌بگیران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک(فراد) با شماره ۸۵۲۵ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.

مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند، می‌توانند از طریق مراجعه به بستر تامین اعتبار این بانک “سامانه بتا”، نسبت به خرید اقساطی آسان کالا و خدمات مورد نیاز خود از بیش از ۴۷۰۰ فروشگاه و مرکز طرف قرارداد بانک اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در حال حاضر دو طرح اعتباری شامل “الماس رفاه” به منظور خرید اقساطی مجموعه‌ای متنوع و گسترده از کالا (لوازم خانگی، کالای الکترونیک، پوشاک، کیف و کفش و…) و خدمات درمانی (دندانپزشکی، درمانگاه‌ها و….) و طرح “کیف پول الماس رفاه” به منظور خرید اقساطی کالاهای سوپرمارکتی(خوراکی، آشامیدنی، شوینده و…) از فروشگاه‌های زنجیرهای بزرگ سراسر کشور، در سامانه بتا فعال شده است.

بر اساس این گزارش، مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی با استفاده از سامانه بتا قادر خواهند بود بدون نیاز به حضور در شعب بانک رفاه کارگران و صرفا با مراجعه به نشانی اینترنتی این سامانه https://beta.refah-bank.ir از اعتبار در نظر گرفته شده برایشان به منظور خرید حضوری و یا آنلاین از شبکه گسترده فروشگاه‌ها و مراکز طرف قرارداد بهره‌مند شوند و پس از انجام خرید، وضعیت تعداد و مبالغ اقساط خود را در سامانه مشاهده کنند.
مستمری‌بگیران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک(فراد) با شماره ۸۵۲۵ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.

بیشتر بخوانید:

پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی با اقساط ۴۸ ماهه در بانک رفاه کارگران
پرداخت وام فوری ۳۰۰ میلیونی بانک رفاه کارگران با سود ۱ درصد
پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بدون مسدودی و ۴۸ ماهه در بانک رفاه

ثبت دیدگاه

  • مجتبی شجاعی

    تاریخ : ۲۰ - اسفند - ۱۴۰۱

    سلام من یک کارگرم ک چند وقته سرگذر کار بهم نمیخوره نزدیک عیده به امام حسین ع دوتا بچه دارم مستعجرم به فاطمه زهرا ع خیلی محتاجم اگه مسلمونی میتونه کمکم کنه انسانیت کنیین در هقم جون عزیزانتون اگه واقعا کسی میتونه کمکم کنه. ش کارت ۵۸۵۹**************۸۹۰۲۴۸
    به جون بچه هام کلاه بردار نیستم