چاپ کد خبر: 126694
4 آذر 1402

عامل کشتار و فروش گوشت اسب های بیمار در جهرم دستگیر شد

سرپرست فرمانده انتظامی “جهرم” از کشف ۱۹۵ کیلوگرم فرآورده‌های گوشتی غیر بهداشتی و غیرمجاز در بازرسی از یک دستگاه وانت پیکان خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “علی اصغر محمد‌پور” در تشریح این خبر بیان داشت: در پی کسب گزارشات واصله مبنی بر فعالیت فردی در زمینه توزیع غیرمجاز فرآورده‌های گوشتی با یک دستگاه وانت پیکان در شهرستان جهرم، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند که خودرو وانت پیکان در یکی از محورهای شهرستان در حال تردد می‌باشد که سریعا به آن محل اعزام و نسبت به توقیف وسیله نقلیه اقدام کردند.

سرپرست فرمانده انتظامی “جهرم” با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو ۱۹۵ کیلوگرم فرآورده‌های گوشتی غیر بهداشتی و غیرمجاز کشف شد، ادامه داد: ماموران پلیس در بررسی تکمیلی مطلع شدند که خودرو فاقد هرگونه مجوز بهداشتی جهت انتقال گوشت می‌باشد.

گوشت غیر مجاز

سرهنگ “محمدپور” با اشاره به اینکه راننده در بازجویی اولیه به جرم خود اقرار کرد، گفت: با حضور کارشناسان اداره دامپزشکی و بهداشت از انبار متهم بازدید که ۳ راس اسب بیمار که جهت کشتار و توزیع گوشت در شرایط کاملا غیر بهداشتی نگهداری می‌شد کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، تصریح کرد : با عنایت به اینکه سلامت مردم خط قرمز پلیس جهرم می باشد؛ لذا با افرادی که بخواهند سلامت شهروندان را تهدید کنند، با قاطعیت برخورد می‌شود.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

باهر دوشنبه , ۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۴

همه مردم در اثر مسیولین نالایق به دره عمیق فقر و فساد و تبعیض سقوط کرده اند و به نان شب هم محتاج هستند تاچه رسد به گوشت و از قدیم هم گفته اند و در احادیث هم آمده که مرداری به محتاجی برای نمردن ،حلال هست.لذا نباید این گوشتها را نابود کرد و باید این گوشتها را به ته دره فقر برد البته اگر کسی جرات بکند و به این دره عظیم و عمیق فقر نزدیک بشود، و بین بینوایان ایران توزیع کرد چون ثواب هم دارد.

عباس یکشنبه , ۵ آذر ۱۴۰۲ - ۶:۰۹

سلام بایدمجازات سنگین براش درنظر گرفته بشه تا عبرت بشه برابقیه

مهدی یکشنبه , ۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰:۲۱

کار اینفرد جنایت در حق بشریت است و اشد مجازات حکم اینچنین افراد انسان نماییست.

آخرین اخبار