چاپ کد خبر: 117325
7 مرداد 1402

عزل پنج مدیر مدرسه به دلیل تخلف هنگام ثبت نام دانش آموزان در فارس

رییس اداره ارزیابی عملکرد و‌پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش فارس از تغییر پنج مدیر مدرسه در پی بازدید و گزارش بازرسان ستاد ثبت نام در مدارس فارس خبرداد.

به گزارش اول فارس به نقل از  آموزش و پرورش فارس،سید اسماعیل حسینی گفت: از ابتدای تیرماه و شروع ثبت نام دانش اموزان برای سال تحصیلی پیش رو تا کنون بیش از سه هزار و ۵۳۶ بازدید توسط بازرسان محسوس و نامحسوس از فرایند ثبت نام دانش اموزان در مدارس استان انجام شده است.

رییس اداره ارزیابی عملکرد و‌پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش فارس گفت: همچنین سامانه شکایات مردمی نیز فعال شده است و گزارشات مردمی دریافت شده است.

حسینی گفت: تاکنون تغییر پنج مدیر مدرسه در پی بازدید و گزارش این بازرسان از فرایند ثبت نام در مدارس فارس انجام شده و این بازدید ها همچنان ادامه دارد.

دبیر کارگروه نظارت و ارزیابی پروژه مهر بازگشایی مدارس فارس گفت: این پنج مدیر مربوط نواحی آموزش و پرورش شهر شیراز و شهرستانهای زرقان و مرودشت بوده است.

رییس اداره ارزیابی عملکرد و‌پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش فارس عمده ترین تخلفات را دریافت وجه هنگام ثبت نام و عدم رعایت محدوده جغرافیایی ثبت نام عنوان کرد.

باورتان نمی شود غارتگران چه سَر تنها آتشدان سنگی ۲۰۰۰ سالۀ ایران آوردند+عکس

ا عضویت در  کانالها زیر از اخبار اول فارس آگاه شوید

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

در کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار