چاپ کد خبر: 117539
10 مرداد 1402

عضویت یکی از ضاربین زن آمر به معروف باغ نارنجستان شیراز در یکی از نهادها ؟!

در پی درگیری و توهین دو نفر با آمر به معروف در باغ نارنجستان شیراز رئیس کل دادگستری فارس ضمن تأکید بر حمایت قاطع دستگاه قضایی از آمرین به معروف طی دستوری از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خواست تا این پرونده به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی و مراتب برخورد اطلاع رسانی شود.

موسوی دادگستری استان فارس
حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با تقدیر از اقدام قانونی آمر به معروف در باغ نارنجستان شیراز؛ دغدغه و جدیت آمرین به معروف در حوزه حجاب و عفاف را مصداق واقعی عمل به تکلیف دینی خواند و تأکید کرد: دادگستری فارس حامی قاطع آمرین به معروف است .
وی با تأکید بر توجه بیشتر مسئولین به موضوع عفاف و حجاب از مدیران نهادها خواست تا با در نظر گرفتن اهمیت اجرای قانون و تکالیف دینی و شرعی از شکل گیری چنین برخورد های توهین آمیزی با آمرین به معروف جلوگیری کنند.
رئیس شورای قضایی استان فارس کفت: فعالان حوزه عفاف و حجاب و آمرین به معروف همواره در حمایت قانون هستند و با هتاکان به این افراد در هر جایگاه و مسندی مطابق ماده ۹ قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر برخورد خواهد شد.

ضرب و شتم آمر به معروف در شیراز
حجت الاسلام و المسلمین موسوی با اشاره به برخورد به دور از اغماض با متهمین پرونده اخیر گفت: وابستگی سازمانی و عضویت احد از متهمین این پرونده در یکی از نهادها در طی شدن سیر قانونی پرونده تأثیری نخواهد داشت تصریح کرد: انتظار داریم که افرادی که با قانون و مقررات و تکالیف شرعی و عرفی جامعه آشنایی دارند خود آمر به معروف و مصلح و ارشاد کننده افراد در رعایت امر عفاف و حجاب اسلامی باشند.
گفتنی است پس از درگیری دو نفر در باغ نارنجستان شیراز با آمر به معروف در حوزه عفاف و حجاب دادستان شیراز ضمن اعلام بازداشت عاملان این درگیری، تشکیل پرونده و ارجاع آن به شعبه ویژه بر رسیدگی سریع و خارج از نوبت پرونده تأکید کرد.

بر اساس این گزارش رئیس شورای قضایی استان فارس  اشاره ای به نام سازمان یا نهادی که یکی از ضاربین زن آمر به معروف شیرازی عضو آن بوده ، نکرده است.

ارجاع پرونده ضارب زن آمر به معروف در نارنجستان شیراز به بازرسی فراجا

پروژه ای در دشت ارژن فارس به نام روستاییان اما به کام ویلاسازان

با عضویت در  کانالها زیر از اخبار اول فارس آگاه شوید

اشاره 1

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

در کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

حسن پنجشنبه , ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۹:۲۹

جای تعجب همه مردم میدانند این فرد هتاک مامور نیروی انتظامی بوده چرا واقعیت را نمیگویید نگذارید مردم از این نیروی وفاداردلگیر شوند شفافیت باعث جلوگیری از بدبینی میشود

عبدالله چهارشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵

فقط میگید مهم نیست طرف از کدام ارگان یا وابسته به شخص مهمی باشد ولی موقع اجرای قانون دقیقا به همین نکات توجه و ضاربین راحت آزاد و بدتر می‌کنند کمتر لاف برنید

آخرین اخبار