• 04 / خرداد 1402 / 7:48
 • شناسه خبر : 112804

عکس ساعت چند میلیاردی نماینده مجلس حامی خودرو سازان

مناظره اخیر مصطفی میرسلیم و جلال رشیدی کوچی نمایندگان مجلس در برنامه تهران ۲۰ درباره موضوع جنجالی خودرو، بازتاب گسترده ای داشت.

خبرآنلاین: مناظره اخیر مصطفی میرسلیم و جلال رشیدی کوچی نمایندگان مجلس در برنامه تهران ۲۰ درباره موضوع جنجالی خودرو، بازتاب گسترده ای داشت.

اما در حاشیه این مناظره، ساعتی که در تصاویر تلویزیونی در دستان مصطفی میرسلیم دیده می شود، جلب توجه می کند.
به نظر می رسد ساعت مچی مصطفی میرسلیم (حامی خودروسازان) یک برند لوکس سوئیسی به نام پَتِک فیلیپ است که بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار دلار (۵ تا ۶ میلیارد تومان) قیمت دارد!

بیشتر بخوانید:

عکس ساعت مچی آخرین امپراتور چین در حراجی/آخرین امپراتور چین که بود؟
ساعت کار ادارات سراسر کشور تغییر می‌کند
اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات درباره تغییر و تنظیم ساعت گوشی های موبایل

ثبت دیدگاه

 • باهر

  تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۴۰۲

  تمام افراد تندرو و زورگو و متعصب و ضد اروپا و آمریکا و غرب فقط در شعار ضد آنها هستند ولی در عمل جان و آبروی خود هم فدای غربیها می کنند و لاکچری و لوکس گرا و طرفدار سرسخت کالاها و اجناس آنها هستند و فرزندان آنها هم در همان غرب به عیش و نوش مشغولند و حتی متولد بیمارستانهای آنها هستند و پولهای غارتی هم در کشورهای غربی ذخیره می کنند برای روز مبادا چون میدانند که با عملکرد مخرب خود ،ایران و ایرانی را از هستی ساقط کرده اند و آینده ای دران ندارند چ.بخاطر همین هم هست که همیشه با خودروهای ضدگلوله و بادیگارد و‌تشریفات تردد می کنند و بین مردم نیستند و از درد و رنجی هم که به مردم تحمیل کرده اند بی خبر هستند


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - خرداد - ۱۴۰۲

  خب معلومه.اگر فعل و عمل یکی بود .یعنی مسوول ساده زیست بود که آیه قرآن نمی گفت چرا به آنجه میگویید عمل نمیکنید.